laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Czw 28 Mar 2024, 16:17



Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
 Dlaczego komputer jest lepszy od mężczyzny? 
Autor Wiadomość
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7665
Post Dlaczego komputer jest lepszy od mężczyzny?
To powinny przeczytać zarówno Panie, które zapewne niecierpliwie czekają na ogłoszenie wyników konkursu, oraz Panowie, którzy jak się okazuje muszą się jeszcze wiele nauczyć i mocno nad sobą pracować. Wasze odpowiedzi czasami wzbudzały refleksję, a czasami wybuchy śmiechu, o czym sami będziecie się mogli przekonać! Przede wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w konkursie oraz za wszystkie zgłoszenia, które do nas trafiły. Damska część naszego zespołu była zachwycona Waszymi odpowiedziami, jednak niektórzy Panowie nie byli aż tak pozytywnie nastawieni. Choć decyzja o wyborze laureatki nie należała do najprostszych, to zdecydowaliśmy, że zwyciężczynią konkursu została Pani Karolina Sokołowska. Serdecznie gratulujemy wygranej!

 

Pod spodem przedstawiamy zwycięską pracę.





 

Dodatkowo uznaliśmy, że niektóre z Waszych odpowiedzi są tak rewelacyjne, że nieopublikowanie ich byłoby ogromnym niedopatrzeniem z naszej strony. Dlatego też wybrane odpowiedzi, które znaleźliśmy w Waszych zgłoszeniach możecie przeczytać pod spodem oraz zobaczyć na naszym profilu na Facebooku. Życzymy przyjemnej lektury!



Dlaczego komputer jest lepszy od mężczyzny?


  • Komputer zawsze mogę zabrać do galerii, na spotkanie z przyjaciółkami, gdziekolwiek i on nigdy nie protestuje.


  • Po kilku sekundach jest gotów do akcji. Zawsze.


  • Możesz go pożyczyć przyjaciółce bez strachu i wyrzutów sumienia.


  • Możesz mieć więcej niż jeden komputer i żaden nie będzie zazdrosny.


  • Wytrzyma z nami do końca najbardziej romantycznej komedii.


  • Komputer ma wiele kart rozszerzeń. I nawet po wykorzystaniu ich wszystkich zawsze będzie wyglądał smukło. A facet? Jak się raz rozszerzy, to tak mu zostaje.


  • Resetuje się jednym przyciskiem w minutę, a nie alkoholem z kumplami wieczorem.


  • Komputer nie posiada męskiej dumy, która nie pozwala mu przyznać się do porażek i przeprosić.


  • Komputer nigdy ale to przenigdy nie zasugeruje Ci, że powinnaś schudnąć! Ani nie zauważy twojego cellulitu!


  • W razie chrapania wystarczy tylko wymienić wentylator.


  • Nie marudzi przy wyborze tapety.


  • Zawsze jest fast, nigdy furious.


  • Mogę przy nim śpiewać bez skrępowania.


  • Do komputera możesz podpiąć naprawdę dużo różnych fajnych urządzeń i sprawić żeby korzystanie z niego stało się jeszcze przyjemniejsze! Mężczyzna, jako model mniej skomplikowany, jest niekompatybilny z większością fajnych urządzeń.


  • Komputer nie nosi skarpetek. Mężczyzna niestety tak, najczęściej brudne. I wszędzie je rozrzuca.


  • Opróżnia kosz na żądanie.


  • Zrozumie kiedy masz zły humor, nawet się nie zawiesi, kiedy po raz setny oglądasz "Dirty Dancing" z lodami w rękach.


  • Komputer da się wyłączyć. Mężczyznę teoretycznie też, ale nie dam głowy czy sąd uzna moje racje.




Wto 12 Mar 2013, 11:38
Profil WWW
Post 
Hehe proponuję wrócić do tematu jak autorki będą próbowały zmienić komputerem koło a aucie lub wnieść notebookiem szafę na 5 piętro :D


Wto 12 Mar 2013, 12:35
Post 
albo podczas zmiany stanu cywilnego lub poczęcia potomka.

A tak na marginesie czemu nie było konkursu z okazji Dnia mężczyzny? :P


Wto 12 Mar 2013, 13:27
Post 
Dziękuję dziewczyny !
Już wiem, co kupię małżonce przy najbliższej okazji i będę miał święty spokój.
W nieprzyjemnościach zastąpi mnie noutbuk :)


Wto 12 Mar 2013, 14:04
Post 
Gratulacje dla Pani Karoliny :-)
Tak z ciekawości, co było główną nagrodą?


Wto 12 Mar 2013, 18:18
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7665
Post 
Mężczyzna napisał(a):
Gratulacje dla Pani Karoliny :-)
Tak z ciekawości, co było główną nagrodą?
Nagrodą jest bransoletka firmy Pandora. ;)


Wto 12 Mar 2013, 18:23
Profil WWW
Post 
Widzę, że u większości komentujących odzywa się męska duma.
A mnie się bardzo podobało.


Wto 12 Mar 2013, 23:09
Post 
Jaka męska duma poprostu fakty są grubo przesadzone.. Ciekawe czy komputer będzie w stanie naprawić zlew, wyjść na miasto, zapłacić za zakupy... np. nowego komputera :D


Wto 12 Mar 2013, 23:36
Post 
akurat zapłacić za zakupy to w sumie może - przelewy internetowe ;)
tak naprawdę to nie ma co się unosić dumą bo równie dobrze można to obrócić w drugą stronę i w podobnym tonie zrobić porównanie z kobietą

No i oczywiście gratulacje dla zwyciężczyni


Śro 13 Mar 2013, 00:25
Post 
Mężczyzno: Myślisz, że kobieta sama nie zapłaci za zakupy?
Ja znałem taką, co potrafiła naprawić zlew, założyć gniazdko elektryczne, itp.


Śro 13 Mar 2013, 12:09
Post 
A teraz równouprawnienie - Dlaczego komputer jest lepszy od kobiety:
http://maxhumor.pl/teksty/Dlaczego_komputer_jest_lepszy_od_kobiety-53.html
:-D


Śro 13 Mar 2013, 12:19
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 11 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.