laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Wto 19 Mar 2024, 10:09



Odpowiedz  [ 43 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
 Aktualizacje dla Shogun 10 Power (3G) i Samurai 10 Power 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pon 20 Maj 2013, 12:15
Posty: 8
Post Re: Aktualizacje dla Shogun 10 Power (3G) i Samurai 10 Power
Dostałem nową sztukę Shogun 10 Power (bez 3G) po ucegleniu poprzedniej softem ze strony Ramosa, natomiast aktualizacja ze strony Shiru działa normalnie i nic się złego nie dzieje. Nie wiem dlaczego aktualizacja od Ramosa zbrickowała tablet bo serwis w tym temacie mi jeszcze nie odpowiedział.


Śro 22 Maj 2013, 09:35
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pon 29 Kwi 2013, 14:43
Posty: 24
Post Re: Aktualizacje dla Shogun 10 Power (3G) i Samurai 10 Power
zomus napisał(a):
Po prześledzeniu wątku zdecydowałem się zlecić aktualizację (Shiru 10 Power 3G) w Retail Service (jako usługę pozagwarancyjną), koszt to 50 zł + koszty przesyłki. Tablet dotarł do serwisu wczoraj, jeżeli go uceglą wówczas powinni mieć już informację na temat problemów z aktualizacją :)

A po czym poznasz, że wgrali tą aktualizację, ze nie zrobili cię w knota. Pytam ba ja jestem zielony w tych sprawach.


Śro 22 Maj 2013, 13:52
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Śro 22 Maj 2013, 13:51
Posty: 2
Post Re: Aktualizacje dla Shogun 10 Power (3G) i Samurai 10 Power
artur0372 napisał(a):
A po czym poznasz, że wgrali tą aktualizację, ze nie zrobili cię w knota. Pytam ba ja jestem zielony w tych sprawach.

Chyba po tym, że działa mu inaczej, lepiej (bez wcześniejszych problemów)? :) Ja aktualizację w swoim Samurai 10 Power robiłam sama, ale wszystko poszło ok i tablet działa mi lepiej niż przed aktualizacją.


Śro 22 Maj 2013, 13:58
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pon 29 Kwi 2013, 14:43
Posty: 24
Post Re: Aktualizacje dla Shogun 10 Power (3G) i Samurai 10 Power
red_hood napisał(a):
artur0372 napisał(a):
A po czym poznasz, że wgrali tą aktualizację, ze nie zrobili cię w knota. Pytam ba ja jestem zielony w tych sprawach.

Chyba po tym, że działa mu inaczej, lepiej (bez wcześniejszych problemów)? :) Ja aktualizację w swoim Samurai 10 Power robiłam sama, ale wszystko poszło ok i tablet działa mi lepiej niż przed aktualizacją.

Gdyby ta aktualizacja rozwiązywała te problemy to by mu wcześniej ją wgrali a nie wymieniali na nowe tablety (2 szt.). Poczytaj wcześniejsze posty kolegi.


Śro 22 Maj 2013, 14:07
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 28 Lut 2013, 22:53
Posty: 19
Post Re: Aktualizacje dla Shogun 10 Power (3G) i Samurai 10 Power
artur0372 napisał(a):
red_hood napisał(a):
artur0372 napisał(a):
A po czym poznasz, że wgrali tą aktualizację, ze nie zrobili cię w knota. Pytam ba ja jestem zielony w tych sprawach.

Chyba po tym, że działa mu inaczej, lepiej (bez wcześniejszych problemów)? :) Ja aktualizację w swoim Samurai 10 Power robiłam sama, ale wszystko poszło ok i tablet działa mi lepiej niż przed aktualizacją.

Gdyby ta aktualizacja rozwiązywała te problemy to by mu wcześniej ją wgrali a nie wymieniali na nowe tablety (2 szt.). Poczytaj wcześniejsze posty kolegi.


W moim przypadku było tak, że całe zawirowania były przed udostępnieniem aktualizacji i za każdym razem odbierałem z salonu nowiutki egzemplarz zafoliowany, więc serwis nic przy nim grzebał. A jak poznam czy coś zrobili - wydaje mi się, że aktualizacja powinna nieść za sobą update do Androida 4.1 - choć nie znalazłem nigdzie potwierdzenia tej informacji, a z drugiej strony wg opisu na stronie shiru.pl powinna aktualizacja likwidować problem, przez który cały czas reklamowałem sprzęt - jeżeli nie zlikwiduje wówczas będę miał podstawę do szarpania się z serwisem. Poza tym w informacjach o urządzeniu powinny zmienić się dane odnośnie zainstalowanego oprogramowania.


Śro 22 Maj 2013, 14:46
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pon 29 Kwi 2013, 14:43
Posty: 24
Post Re: Aktualizacje dla Shogun 10 Power (3G) i Samurai 10 Power
Androida 4.1 raczej nie będzie w tej aktualizacji "Aktualizacja oprogramowania dla SHIRU Shogun 10 Power 3G - poprawa działania tabletu, zniwelowanie ewentualnego migotania matrycy oraz zwiększenie jasności wyświetlacza"- to tekst ze strony SHIRU. Jedyna szansa to tak jak napisałeś "Poza tym w informacjach o urządzeniu powinny zmienić się dane odnośnie zainstalowanego oprogramowania" (o ile pamiętasz numer teraźniejszego oprogramowania). Daj znać jak tablet do Ciebie wróci.


Śro 22 Maj 2013, 14:56
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Śro 22 Maj 2013, 13:51
Posty: 2
Post Re: Aktualizacje dla Shogun 10 Power (3G) i Samurai 10 Power
@zomus - dokładnie, nowego Androida na razie nie ma na ten model. Jak się pojawia na inne, to jest taka informacja podana.


Czw 23 Maj 2013, 09:37
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pią 24 Maj 2013, 09:46
Posty: 1
Post Re: Aktualizacje dla Shogun 10 Power (3G) i Samurai 10 Power
U mnie też po ostatniej aktualizacji tablet działa znacznie lepiej. Największą zmianę widać w czułości ekranu i w ogóle tablet działa dużo lepiej.
Wiecie kiedy może pojawić się kolejna aktualizacja?


Pią 24 Maj 2013, 09:54
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pon 29 Kwi 2013, 14:43
Posty: 24
Post Re: Aktualizacje dla Shogun 10 Power (3G) i Samurai 10 Power
Marecki74 napisał(a):
U mnie też po ostatniej aktualizacji tablet działa znacznie lepiej. Największą zmianę widać w czułości ekranu i w ogóle tablet działa dużo lepiej.
Wiecie kiedy może pojawić się kolejna aktualizacja?

Jak możesz podaj krok po kroku jak zrobiłeś aktualizację. Począwszy od ściągnięcia aktualizacji ze strony Shiru.


Pią 24 Maj 2013, 10:11
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pon 21 Sty 2013, 20:23
Posty: 16
Post Re: Aktualizacje dla Shogun 10 Power (3G) i Samurai 10 Power
Czy po tej aktualizacji, działa WIFI w trybie uśpienia tableta ?, ściąganie plików przy wyłączonym ekranie.


Nie 26 Maj 2013, 12:10
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pon 20 Maj 2013, 15:14
Posty: 5
Post Re: Aktualizacje dla Shogun 10 Power (3G) i Samurai 10 Power
Czy jest możliwość "wrzucenia" nowego softu na kartę pamięci na laptopie z systemem Win 7 64-bit.? Czy tylko na XP?


Wto 28 Maj 2013, 09:31
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Wto 28 Maj 2013, 18:52
Posty: 2
Post Re: Aktualizacje dla Shogun 10 Power (3G) i Samurai 10 Power
Witam
Zakupiłem właśnie Shiru Samurai 10 Power i postanowiłem wgrać aktualizację. Po niej tablet włączył się normalnie ale niestety nie reaguje na żaden dotyk. Może ktoś wie co jest tego przyczyną ??


Wto 28 Maj 2013, 18:57
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pon 21 Sty 2013, 20:23
Posty: 16
Post Re: Aktualizacje dla Shogun 10 Power (3G) i Samurai 10 Power
Naciśnij przycisk reset, jest w otworze obok przycisku Power i Volume.


Śro 29 Maj 2013, 08:14
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 28 Lut 2013, 22:53
Posty: 19
Post Re: Aktualizacje dla Shogun 10 Power (3G) i Samurai 10 Power
artur0372 napisał(a):
Androida 4.1 raczej nie będzie w tej aktualizacji "Aktualizacja oprogramowania dla SHIRU Shogun 10 Power 3G - poprawa działania tabletu, zniwelowanie ewentualnego migotania matrycy oraz zwiększenie jasności wyświetlacza"- to tekst ze strony SHIRU. Jedyna szansa to tak jak napisałeś "Poza tym w informacjach o urządzeniu powinny zmienić się dane odnośnie zainstalowanego oprogramowania" (o ile pamiętasz numer teraźniejszego oprogramowania). Daj znać jak tablet do Ciebie wróci.


Właśnie odebrałem przesyłkę z tabletem, potwierdza się informacja, że jest to nadal Android 4.0.4, ale aktualizację można rozpoznać choćby po dodatkowej opcji w ustawieniach wifi, odnośnie podtrzymania działania podczas uśpienia, mam również wrażenie, że dotyk działa o wiele bardziej precyzyjnie, dodatkowe odczucia opiszę po dłuższych testach.


Śro 29 Maj 2013, 09:01
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Śro 29 Maj 2013, 14:20
Posty: 1
Post Re: Aktualizacje dla Shogun 10 Power (3G) i Samurai 10 Power
Po przeczytaniu postów napisałem do gwaranta.

Jestem posiadaczem w/w tabletu, zakupionym w X-Kom.
Z tego co się dowiedziałem wyszła aktualizacja oprogramowania
do tego urządzenia. Ze względu na problemy z aktualizacją proszę
napisać, czy wasza firma świadczy nieodpłatnie wgranie tego
softu. Chciałem nadmienić, że wykupiłem przedłużenie gwarancji do 3 lat.

Oto odpowiedź.

Oczywiście prosimy o wypełnienie formularza dostępnego na stronie http://rserwis.cal24.pl/rma/ i dostarczenie sprzętu do naszego centrum serwisowego. Tablet zostanie nieodpłatnie zaktualizowany.
:D :D :D
Wysyłam!


Śro 29 Maj 2013, 14:27
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 43 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.