laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Czw 18 Kwi 2024, 05:14



Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Odkryj w sobie gracza! 
Autor Wiadomość
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7673
Post Odkryj w sobie gracza!
Startujemy z kolejnym obiecanym konkursem! Raz jeszcze głównym bohaterem jest marka Logitech, jednak zadanie jest nieco trudniejsze niż poprzednio. Odpowiednio do poziomu trudności zwiększyła się także pula nagród, gdzie największą atrakcją jest klawiatura dla graczy Logitech G13! Zobaczcie jakie jeszcze nagrody na Was czekają oraz co trzeba zrobić aby je wygrać! Kilka dni temu zapytaliśmy Was co chcielibyście wygrać w kolejnym konkursie, dając Wam do wyboru trzy propozycje. Podążając za Waszymi sugestiami doszliśmy do wniosku, że faktycznie nie ma sensu wybierać jednej nagrody skoro możemy dać Wam je wszystkie! Idąc tym tropem stwierdziliśmy, że trzy to też kiepski wynik, więc ostatecznie zdecydowaliśmy się przygotować nie 3 nagrody, a 3 zestawy nagród! Jeśli się postaracie, to jest także szansa na dodatkowe wyróżnienia. Wszystko zależy od Was!



Tym razem, aby wygrać nasze rewelacyjne nagrody, musicie przesłać nam swoje zdjęcie pokazujące dlaczego nie możecie obyć się bez sprzętu dla prawdziwych graczy! Pokażcie nam siebie w starciu z Waszymi ulubionymi grami i udowodnijcie dlaczego to właśnie Wy powinniście wygrać jeden z naszych zestawów!



Jak grać?


  • Zrób sobie zdjęcie podczas gry, pokazujące dlaczego potrzebujesz sprzętu dla graczy.


  • Swoją pracę prześlij na adres konkurs@x-kom.pl do 19 maja 2013 r.


  • W tytule wiadomości koniecznie wpisz hasło „GRACZ”.


  • Jury X-KOM wybierze 3 najciekawsze prace, których autorzy zgarną cenne nagrody:


Miejsce I: klawiatura Logitech G13, słuchawki Logitech H150, podstawka pod laptop Logitech N600.

Miejsce II: klawiatura Logitech K350, słuchawki Logitech H150, podstawka pod laptop Logitech N600.

Miejsce III: kamera Logitech C270, słuchawki Logitech H150, podstawka pod laptop Logitech N600.



Ogłoszenie wyników nastąpi do 26 maja 2013 r.



UWAGA!



  1. Praca nie może nosić znamion plagiatu, a Uczestnik konkursu musi być jej jedynym autorem. W innym przypadku praca zostanie zdyskwalifikowana.


  2. Każdy Uczestnik może przysłać maksymalnie 3 prace konkursowe.


  3. Prace powinny być zapisane w jednym z następujących formatów graficznych: .jpg, .png, .bmp.


  4. Po zakończeniu konkursu powstanie galeria prac, która dostępna będzie na profilu X-KOM.PL na portalu Facebook.


 


Czw 09 Maj 2013, 10:18
Profil WWW
Post 
czyli że jak, że sam sobie musze zrobić zdjęcie i nikt nie może mi w tym pomóc ? ! ... bo nie rozumiem tego 1-szego pkt. (czy np brat może zrobić mi zdjęcie jak gram ?)


Czw 09 Maj 2013, 13:47
Post 
1. Jest 09.05 , wyniki 26.05 , więc konkurs do 19.05 ?
2. Nie ma znaczenia w jakie gry będziemy grać a ich tytuły nie będą uznawane jako plagiat ?


Czw 09 Maj 2013, 14:16
Post 
@KTOś ... aż nie chce mi sie komentować.


Czw 09 Maj 2013, 14:23
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7673
Post 
KTOś napisał(a):
czyli że jak, że sam sobie musze zrobić zdjęcie i nikt nie może mi w tym pomóc ? ! ... bo nie rozumiem tego 1-szego pkt. (czy np brat może zrobić mi zdjęcie jak gram ?)
Oczywiście, że brat lub inna osoba może pomóc w zrobieniu zdjęcia. Jednakże fotografia musi przedstawiać uczestnika konkursu.


Czw 09 Maj 2013, 16:15
Profil WWW
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7673
Post 
Muchomorek napisał(a):
1. Jest 09.05 , wyniki 26.05 , więc konkurs do 19.05 ?
2. Nie ma znaczenia w jakie gry będziemy grać a ich tytuły nie będą uznawane jako plagiat ?
1. Tak, ponieważ musimy rozpatrzeć wszystkie nadesłane prace, aby wyłonić zwycięzców.
2. Nie ma znaczenia, w jakie gry uczestnicy będą grać i nie będą one uznane za plagiat.


Czw 09 Maj 2013, 16:21
Profil WWW
Post 
Czy możliwa jest obróbka zdjęcia w Photoshopie? tak aby połączyć kilka w jedno?


Czw 09 Maj 2013, 17:14
Post 
Chętnie wezmę udział :) ,bardzo dużo gram, i rzeczą która by mi się naprawdę przydała, i którą od dawna planowałem nabyć (ale zawsze były ważniejsze wydatki) to słuchawki z mikrofonem, a na pewno mikrofon :), mimo, że tyle razy kupowałem już u was notebooki, laptopy itp ( bo jak nie ja to ktoś z rodziny potrzebował, to do mnie przychodził, i zazwyczaj u was lądowałem, po przeglądaniu najkorzystniejszych ofert ) , to mimo wszystko nie zebrałem się by kupić słuchawki z mikrofonem :P. Muszę zagrać


Czw 09 Maj 2013, 17:18
Post 
Trzeba w pokoju do zdjęcia posprzątać.


Czw 09 Maj 2013, 19:34
Post 
Re Up: Albo wręcz odwrotnie!


Czw 09 Maj 2013, 21:38
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7673
Post 
Shooter napisał(a):
Czy możliwa jest obróbka zdjęcia w Photoshopie? tak aby połączyć kilka w jedno?
Jeśli obróbka ma polegać wyłącznie na połączeniu kilku zdjęć w jedną pracę, to oczywiście jest to możliwe. Prosimy jednak pamiętać, że zależy nam na autentyczności, dlatego najlepiej aby zdjęcia nie były poddane żadnej innej obróbce graficznej.


Pią 10 Maj 2013, 15:25
Profil WWW
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7673
Post 
Shiraco napisał(a):
Chętnie wezmę udział :) ,bardzo dużo gram, i rzeczą która by mi się naprawdę przydała, i którą od dawna planowałem nabyć (ale zawsze były ważniejsze wydatki) to słuchawki z mikrofonem, a na pewno mikrofon :), mimo, że tyle razy kupowałem już u was notebooki, laptopy itp ( bo jak nie ja to ktoś z rodziny potrzebował, to do mnie przychodził, i zazwyczaj u was lądowałem, po przeglądaniu najkorzystniejszych ofert ) , to mimo wszystko nie zebrałem się by kupić słuchawki z mikrofonem :P. Muszę zagrać
Zapraszamy do udziału!


Pią 10 Maj 2013, 15:27
Profil WWW
Post 
Kiedy będą opublikowane wyniki ?


Nie 26 Maj 2013, 17:12
Post 
Czekamy czekamy, mialy byc DO dzisiaj


Nie 26 Maj 2013, 19:08
Post 
Widać jury ma twardy orzech do zgryzienia... Z niecierpliwością czekamy na wyniki!


Pon 27 Maj 2013, 11:31
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.