laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Pią 29 Mar 2024, 08:02



Odpowiedz  [ 95 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna
 PREMIERA! Nowy ASUS Google Nexus 7 II już w X-KOM.PL! 
Autor Wiadomość
Post 
Odpowiedzieli chwile wczesniej ze:
Bardzo nam przykro, jednak tak jak podaliśmy w treści powyżej, planowany termin dostawy uległ zmianie i obecnie jest to 20 września.


Pią 13 Wrz 2013, 22:42
Post 
Boże jak się napalili, za miesiąc będą jeszcze lepsze modele, za kilka znów lepsze i tańsze, a za pół roku ten Nexus to będzie staroć sprzętowa bo wejdą nowe technologie


Pią 13 Wrz 2013, 23:37
Post 
Większość sklepów zgodnie twierdzi że model z LTE będą mieli ok. 16-17.09. x-kom spieszcie się z info o wysyłce bo konkurencja nie śpi.


Sob 14 Wrz 2013, 09:49
Post 
Do-Gość serwisu 2013-09-13 23:37
A jak np. masz tego przysłowiowego malucha, którym jeździsz to już tak z nim zostaniesz, bo stwierdzisz, że co z tego, że możesz kupić coś lepszego, skoro za rok albo dwa ten lepszy będzie tańszy albo będą jeszcze lepsze w cenie tego co dziś nad nim myślisz. A jak miną dwa lata to znów tak samo pomyślisz i po następnych dwóch też i tak do końca życia będziesz tylko myślał, a dalej jeździł maluchem. Ciesz się życiem! :) Pozdrawiam!


Nie 15 Wrz 2013, 15:20
Post 
Witam,
Czy mi sięwydaje czy faktycznie Asus Google Nexus 7 2013 32GB LTE jest już u Was w magazynie ??


Pon 16 Wrz 2013, 13:37
Post 
Witam,
Czy mi sięwydaje czy faktycznie Asus Google Nexus 7 2013 32GB LTE jest już u Was w magazynie ??


Pon 16 Wrz 2013, 13:37
Post 
nie wydaje ci się... :) ale cicho, ja nic nie pisałem


Pon 16 Wrz 2013, 14:43
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7665
Post 
as napisał(a):
Witam,
Czy mi sięwydaje czy faktycznie Asus Google Nexus 7 2013 32GB LTE jest już u Was w magazynie ??
Faktycznie dotarła do nas część dostawy modeli z LTE, które od razu wysłaliśmy do Klientów, którzy zamówili tablet w ramach przedsprzedaży. W tej chwili czekamy na kolejną dostawę.


Pon 16 Wrz 2013, 14:57
Profil WWW
Post 
Witam! Czy przez "klientów , którzy zamówili tablet w ramach przedsprzedaży" rozumieć należy także tych, którzy dokonali takiego zakupu poprzez Allegro? Tablet zamówiony i opłacony 4.09....
Proszę o informację.
Dziękuję!


Pon 16 Wrz 2013, 15:00
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7665
Post 
Ork napisał(a):
Witam! Czy przez "klientów , którzy zamówili tablet w ramach przedsprzedaży" rozumieć należy także tych, którzy dokonali takiego zakupu poprzez Allegro? Tablet zamówiony i opłacony 4.09....
Proszę o informację.
Dziękuję!
Owszem, przedsprzedaż była prowadzona zarówno bezpośrednio przez nasz sklep jak i aukcje Allegro. Nie jesteśmy jednak w stanie zapewnić, że obecna dostawa trafi do wszystkich oczekujących - o realizacji zamówień decyduje kolejność ich złożenia.


Pon 16 Wrz 2013, 15:07
Profil WWW
Post 
A jak mogę się dowiedzieć czy się zakwalifikowałem na pierwszą dostawę?


Pon 16 Wrz 2013, 15:23
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7665
Post 
ork napisał(a):
A jak mogę się dowiedzieć czy się zakwalifikowałem na pierwszą dostawę?
Prosimy o kontakt z naszym sklepem internetowym pod adresem sklep@x-kom.pl, w treści wiadomości podając numer zamówienia oraz nick z Allegro.


Pon 16 Wrz 2013, 15:31
Profil WWW
Post 
Dziękuję za informację. Wiadomość właśnie ode mnie wyszła :)
Pozdrawiam!


Pon 16 Wrz 2013, 15:41
Post 
Witam,
Czy w wersji z LTE odpali mi internet z Aero2, czekam na dostawę od Was tego tabletu a nigdzie nie mogę się doszukać informacji na ten temat - a nie ukrywam że jest do dla mnie istotne,
Pozdrawiam!


Pon 16 Wrz 2013, 16:05
Post 
Czytałem gdzieś, że AERO2 działa na tym tablecie.


Pon 16 Wrz 2013, 16:11
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 95 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.