laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Wto 16 Kwi 2024, 16:05



Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Kolejne zmiany na stronie X-KOM.PL 
Autor Wiadomość
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7672
Post 
Gość serwisu X-KOM.PL napisał(a):
a mnie się nie podoba....
Hmmm... to może podeślesz nam jakieś sugestie? :)


Śro 11 Wrz 2013, 09:24
Profil WWW
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Wto 10 Wrz 2013, 11:19
Posty: 4
Post Re:
RZYD EKSPERT napisał(a):
Mi brakuje jednego ficzera który kiedyś u was już był. Mianowicie w widoku listy był słupek "dostępności sprzętu"

dokładnie, mi też tego brakuje


Śro 11 Wrz 2013, 12:53
Profil
Post 
Sprawdzałem tylko odpowiadacza czy odpuści czy nie, nie odpuścił. Mądre sugestie klienci już niejednokrotnie podpowiadali, chyba ktoś to notuje?. Myślę, że widoków już wystarczy a trzeba się mocniej skupić na konfiguracjach wyszukiwania ze względu na kluczowe w danym urządzeniu elementy. A tu jest co do roboty. Wiec zamiast ciągle komentować opinie użytkowników trzeba się wziąć do pracy. Sugerował bym zwiększenie szybkości działania strony!


Śro 11 Wrz 2013, 13:26
Post 
Aha, przy okazji. Jeśli próbuje w komentarzach dodać cudzysłów, nawiasy w podglądzie pojawiają się dziwne rzeczy. Lub, licznik pokazuje jeszcze kilkanaście znaków wolnych a w momencie zatwierdzenia cofa i twierdzi że limit 500 został przekroczony. Sprawdzone na Debianie i na Windzie7 (FF 23.0.1 % IE10)...Więc chyba to coś nie u mnie...?


Śro 11 Wrz 2013, 13:34
Post 
Aha 2. I Prośba niech szef zacznie używać kierunkowskazów albo sobie zmieni tablice na SKL to wtedy ludzie będą bardziej ostrożni..... Pozdrawiam!


Śro 11 Wrz 2013, 13:38
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7672
Post 
Gość serwisu X-KOM.PL napisał(a):
Sprawdzałem tylko odpowiadacza czy odpuści czy nie, nie odpuścił. Mądre sugestie klienci już niejednokrotnie podpowiadali, chyba ktoś to notuje?. Myślę, że widoków już wystarczy a trzeba się mocniej skupić na konfiguracjach wyszukiwania ze względu na kluczowe w danym urządzeniu elementy. A tu jest co do roboty. Wiec zamiast ciągle komentować opinie użytkowników trzeba się wziąć do pracy. Sugerował bym zwiększenie szybkości działania strony!
Oczywiście notujemy wszystkie sugestie od naszych Użytkowników i staramy się je sukcesywnie wdrażać (większy wybór opcji widoku listy produktowej był jedną z takich sugestii). Za odpowiadanie na komentarze i przebudowę strony odpowiedzialne są dwa osobne działy, dlatego zarzut, że jedno odbywa się kosztem drugiego jest tutaj mocno nietrafiony. ;)


Śro 11 Wrz 2013, 14:03
Profil WWW
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7672
Post 
Gość serwisu X-KOM.PL napisał(a):
Aha, przy okazji. Jeśli próbuje w komentarzach dodać cudzysłów, nawiasy w podglądzie pojawiają się dziwne rzeczy. Lub, licznik pokazuje jeszcze kilkanaście znaków wolnych a w momencie zatwierdzenia cofa i twierdzi że limit 500 został przekroczony. Sprawdzone na Debianie i na Windzie7 (FF 23.0.1 % IE10)...Więc chyba to coś nie u mnie...?
Problem ten faktycznie występuje u niektórych Użytkowników, jednak już wkrótce zostanie usunięty.


Śro 11 Wrz 2013, 14:05
Profil WWW
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7672
Post 
Gość serwisu X-KOM.PL napisał(a):
Aha 2. I Prośba niech szef zacznie używać kierunkowskazów albo sobie zmieni tablice na SKL to wtedy ludzie będą bardziej ostrożni..... Pozdrawiam!
Przekazaliśmy informację szefowi - choć samego zdarzenia sobie nie przypomina, to obiecuje poprawę na przyszłość. ;)


Śro 11 Wrz 2013, 14:07
Profil WWW
Post 
:))) no, gdybym nie wyhamował na pewno by pamiętał (a ja zaciągał kredyty!)... Pozdrowienia.
P.S: Mimo pewnych niedociągnięć i tak widać, że ciągle idziecie do przodu i do tego w dobrym kierunku, staram się tylko żeby wam woda sodowa do głowy nie uderzyła ;) Tak czy siak, tak trzymać!!! I jeszcze raz Pozdro&Powodzeniena!


Śro 11 Wrz 2013, 21:02
Post 
Jak dla mnie to by się przydał konfigurator PC. Żeby można było sobie z komponentów złżyć całego PC-ta i oczywiście te komponenty wrzucić do koszyka.


Czw 12 Wrz 2013, 12:46
Post 
Nawet nie głupi pomysł! Sam gdy konfiguruję komputer na konkretne stanowisko i robię szybki kosztorys sprzętu np. u Was czasami strzele gafę i zapomnę nagrywarki lub klawiatury. Zdarzyło nawet mi się kiedyś nie dorzucić do wstępnej faktury CPU. A cieszyłem się jak dziecko że mnie to tak tanio wyniesie. Godzinę się zastanawiałem gdzie coś jest nie tak, taki "error" mi wyskoczył! Taki konfigurator "służ sobie blaszaka" z podpowiedziami jak czegoś nie ma - dobre!


Czw 12 Wrz 2013, 22:09
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.