laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Czw 28 Mar 2024, 20:53



Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Nagradzamy najlepsze opinie! 
Autor Wiadomość
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7665
Post 
karolmok@wp.pl napisał(a):
Czyli część opinii będzie niewiarygodnych , to żle świadczy o firmie że kupuje opinie
Szukamy "najlepszych", a nie "najbardziej pozytywnych" opinii - liczymy na pomysłowość i kreatywne podejście do tematu. Tak jak napisaliśmy już powyżej, w konkursie biorą udział wszystkie zgłoszone opinie bez względu na to czy są one pozytywne czy nie. Krytyka ze strony naszych Klientów pozwala nam poprawić elementy naszej pracy, które tych poprawek wymagają, dzięki czemu możemy stać się jeszcze lepsi.


Śro 05 Lut 2014, 18:32
Profil WWW
Post 
>>Najlepsza opinia


Czw 06 Lut 2014, 09:46
Post 
Chciałbym Pozdrowić Ekipe z Białej Podlaskiej w szczególności kierownika Ireneusza, kz. Michała , Ewę, Kamila i Pawła :D jesteście wspaniali wasza obsługa jest na wysokim poziomie :) będę u was kupował zawsze sprzęt ! :D
:D


Pią 07 Lut 2014, 00:30
Post 
Nie przemawia do mnie taka argumentacja że nie szukacie najbardziej pozytywnych ,sam mam dobrą opinię o sklepie kilka razy robiłem zakupy i wszystko było jak najbardziej ok , ale jak ktoś przeczyta że jest taki konkurs to również opinie wcześniejsze podda wątpliwości . Tak mógł by postąpić sklep który ma wątpliwą jakość ,a wy do takich się nie zaliczacie .


Pią 07 Lut 2014, 13:48
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7665
Post 
karolmok@wp.pl napisał(a):
Nie przemawia do mnie taka argumentacja że nie szukacie najbardziej pozytywnych ,sam mam dobrą opinię o sklepie kilka razy robiłem zakupy i wszystko było jak najbardziej ok , ale jak ktoś przeczyta że jest taki konkurs to również opinie wcześniejsze podda wątpliwości . Tak mógł by postąpić sklep który ma wątpliwą jakość ,a wy do takich się nie zaliczacie .
Uzyskiwane przez nas opinie dają nam obraz naszej pracy. Organizując konkurs chcieliśmy zachęcić Klientów do podzielenia się z nami swoją opinią o sklepie i zakupach, ponieważ to właśnie te opinie dostarczają nam informacji odnośnie tego co jeszcze musimy poprawić. Z kolei pozytywne opinie na nasz temat można przeczytać nie tylko na portalu Opineo.pl, ale także na innych niezależnych portalach, gdzie podobne konkursy nigdy nie były przez nas organizowane.


Pią 07 Lut 2014, 14:00
Profil WWW
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7665
Post 
mateuszql napisał(a):
@ X-KOM.PL dostałem mejl z linkiem w celu potwierdzenia udziału w konkursie, ale link nie działa... Co mogę zrobić?
Linkiem aktywacyjnym prosimy się nie przejmować - wszystkie zgłoszone przez formularz prace będą brane pod uwagę. :)


Pią 07 Lut 2014, 14:11
Profil WWW
Post 
Zamawiam już tutaj od kilku lat.. Coś dla siebie, ale przeważnie znajomi proszą mnie o złożenie komputera, wybór laptopa. Wg mnie najlepsza sieć sklepów stacjonarnych oraz internetowy. Świetne ceny, świetna obsługa i kontakt. Szybkie realizacje zamówień. Pełen kontakt, konsultanci dzwonią sami :) Człowiek jest bardzo miło zaskoczony. Po prostu żadnych problemów i zastrzeżeń. Zawsze świetnie i na najwyższym poziomie.


Pią 07 Lut 2014, 15:19
Post 
Dla mnie mega sklep. Kupowałem lapka tydzień temu i dosyć ,że był w mega cenie to jeszcze sprzedawca podpowiedział mi ,że jak się zarejestruje na stronie x-kom to jeszcze będzie 100 upustu. Po prostu mega szacun i jeszcze kubek dostałem czarny fajny. A cenowo to nie ma bata na was. POLECAM WAS ZNAJOMYM


Pią 07 Lut 2014, 19:17
Post 
No ja bym już sprzętu w kilogramach liczył, ale czekam aż wprowadzą jakąś "karte lojalnościową" czy coś takiego :)


Pią 07 Lut 2014, 19:25
Post 
Dokladnie tak - lub przynajmniej platnosc odroczona (terminowa) :)


Pon 10 Lut 2014, 11:23
Post 
Wyniki tylko drogą meilową?


Nie 23 Lut 2014, 12:16
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7665
Post 
calemb@gmail.com napisał(a):
Wyniki tylko drogą meilową?
Wyniki pojawią się również na naszej stronie internetowej. Opublikujemy je do końca tego tygodnia.


Pon 24 Lut 2014, 11:49
Profil WWW
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Śro 29 Lut 2012, 13:34
Posty: 7
Post Re: Nagradzamy najlepsze opinie!
no nie wiem ;/


Pią 28 Lut 2014, 09:26
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.