laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Czw 28 Mar 2024, 12:14



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
 laptop czy PC w tej samej cenie 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Nie 10 Cze 2018, 11:54
Posty: 8
Post laptop czy PC w tej samej cenie
Witam, zastanawiam sie nad kupnem nowego sprzetu. Dotychczas uzywalem laptopow i nie znam sie zbytnio na podzespolach. Oto dwa laptopy ktore udalo mi sie znalezc w cenie jaka mnie interesuje
https://www.x-kom.pl/p/436145-notebook- ... 0-ips.html
https://www.x-kom.pl/p/427439-notebook- ... in10x.html
Teraz nasuwa sie pytanie, czy w cenie w ktorej sa te laptopy tj. budzet 5500+- da rade zlozyc PC z lepsza specyfikacja? Sprzet ma byc glownie do grania i zalezy mi na tym aby byl jak najbardziej wydajny, chcialbym tez zeby chlodzenie bylo mocne poniewaz komputer bedzie chodzil wiele godzin dziennie. Nie potrzeba mi napedu, chcialbym aby mial w sobie dysk ssd powyzej 200gb i minimum 1tera hdd, chcialbym dokupic tez system wiec wiem ze to juz okolo 400zl. PC mialby byc skladany od zera, procz samych podzespolow potrzebuje tez monitora, obudowy, myszki, klawiatury.

Laptopy w tej cenie posiadaja 16gb ramu, gtx1060, procka i7-7700hq, jesli mozliwe jest zlozenie czegos lepszego w tej kwocie (5500) to prosze rowniez o zlozenie przykladowego kompa gdyz sam nie chce sie w to bawic bez odpowiedniej wiedzy.


Nie 24 Cze 2018, 11:10
Profil
Extremalny Komputerowiec
Extremalny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 03 Kwi 2017, 18:02
Posty: 4429
Post Re: laptop czy PC w tej samej cenie
Komputer PC będzie w tym budżecie zdecydowanie wydajniejszy, cichszy oraz będzie miał dużo większe możliwości rozbudowy-jednym słowem jeżeli masz miejsce na PC, to nie ma o czym pisać bo wiadomo że stajonarka to lepszy wybór.
Za 5,5k spokojnie ogarniesz porządny sprzęt:
Logitech G300s Gaming Mouse
A4Tech Bloody B188
iiyama XB2483HSU czarny
SilentiumPC 600W Vero L2 Bronze
Microsoft Windows 10 Home PL 64bit OEM DVD
GOODRAM 240GB 2,5" SSD MLC IRDM PRO (GEN2)
SilentiumPC Fera 3 HE1224 v2
SilentiumPC Gladius M35 Pure Black
Toshiba 1TB 7200obr. 64MB P300 OEM
GOODRAM 16GB 3000MHz IRDM X Black CL16 (2x8GB)
ASRock Z370 Pro4
Intel i5-8400 2.80GHz 9MB BOX
Zotac GeForce GTX 1060 AMP! Edition 6GB GDDR5

Link do listy z podzespołami: Komputer PC 5,5k+monitor


Nie 24 Cze 2018, 13:08
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.