laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Pią 29 Mar 2024, 13:05



Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
 Zestaw do gier za 3500 zł 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 30 Sie 2018, 12:16
Posty: 1
Post Zestaw do gier za 3500 zł
- Jaki jest Twój budżet na komputer?
~ 3500 zł

- Czy zestaw ma zawierać samą jednostkę centralną czy również system operacyjny, monitor, peryferia (myszka, klawiatura, głośniki, listwa zasilająca itp.)?
tylko jednostka centralna

- Opisz zastosowanie komputera (precyzyjnie)
Komputer głównie do gier

- Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor?
1920×1080

- Czy masz zamiar podkręcać podzespoły (procesor, RAM, karta graficzna)?
W przyszłości tak

- Czy posiadasz części ze starego komputera np. dysk twardy ATA lub SATA, napęd optyczny, obudowa, peryferia?
Nie

- Czy komputer będzie w niedługim czasie lub w przyszłości rozbudowywany?
Nie

- Określ priorytet komputera - wydajność/cisza/energooszczędność
Wydajny ale żeby nie chodził jak koparka


Czw 30 Sie 2018, 12:21
Profil
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec

Rejestracja: Czw 22 Mar 2018, 15:02
Posty: 484
Post Re: Zestaw do gier za 3500 zł
Witam. Moja propozycja zestawu komputerowego w kwocie do około 3,5k - klik link.
Dysk SSD na system jest dołączony do karty graficznej GTX 1060 6GB. Model który wybrałem ma pół-pasywne chłodzenie.. tzn.. wentylatory uruchamiają się dopiero jak włączasz grę. Podczas przeglądania internetu karta jest przez większość czasu bezgłośna. Stawiając na ciszę nie oszczędzałem również na zasilaczu wybierając Pure Power-a 10 o mocy 500w. Chłodzenie procesora Fera3 powinno być cichsze od boxowego dołączonego do procesora w standardzie. Obodowa to kwestia gustu. Wstępnie wybrałem obudowę SilentiumPC Regnum RG4 Pure Black bez okna. Jest dosyć chłodna, bo ma 3x12fi wentylatory w standardzie, które nie generują nadmiernej ilości hałasu. Opcjonalnie może być RG4T z oknem, lub inna. Jak byś miał jakiekolwiek pytania, to pisz śmiało zawsze służę pomocą.


Czw 30 Sie 2018, 17:13
Profil
Extremalny Komputerowiec
Extremalny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 03 Kwi 2017, 18:02
Posty: 4429
Post Re: Zestaw do gier za 3500 zł
Jeżeli zamierzasz podkręcać, to jednak 3500zł może być przy mało.
Moja propozycja https://www.x-kom.pl/lista/9eloyeuvp , z lepszym i większym dyskiem twardym oraz lepszą kartą graficzną. Chłodzenie zawsze możesz dołożyć, gdyby okazało się że fabryczne Cię irytuje.


Pią 31 Sie 2018, 23:03
Profil
Extremalny Komputerowiec
Extremalny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 14 Maj 2014, 16:08
Posty: 8673
Miejscowość: Opole
Post Re: Zestaw do gier za 3500 zł
Moja propozycja https://www.x-kom.pl/lista/eo3hfc3sy

Zasilacz do komputera Antec VP-PC 500W
Pamięć RAM DDR4 HyperX 8GB 2666MHz Fury Black CL15 (2x4GB)
Dysk HDD Toshiba 1TB 7200obr. 64MB P300 OEM
Procesory Intel Core i5 Intel i5-8400 2.80GHz 9MB BOX
Karta graficzna NVIDIA Zotac GeForce GTX 1060 AMP! Edition 6GB GDDR5
Dysk SSD GOODRAM 240GB 2,5" SSD MLC IRDM PRO (GEN2)
Płyta główna Socket 1151 MSI B360M PRO-VDH
Obudowa do komputera SilentiumPC Armis AR3 TG

Ewentualnie jeżeli chcesz tańszy zestaw możesz odrzucić dysk SSD lub wybrać mniejszy ADATA 128GB 2,5'' SATA SSD Premier Pro SP920 7mm

_________________
Masz problem z wyborem laptopa czy komputera (PC)? Napisz do mnie
Jestem również na Facebook <klik>
Zestawienie polecanych laptopów i Ultrabook na 2024 r. >KLIK<
Lenovo Y510p i7-4700MQ//8GB DDR3//Lite-on 128GB SSD//NVIDIA GeForce GT 755M//Windows 8.1


Pon 03 Wrz 2018, 10:43
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.