laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Czw 28 Mar 2024, 15:32



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5 posty(ów) ] 
 Problem z dostrojeniem monitora LCD !!!? 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pią 04 Mar 2005, 15:04
Posty: 6
Post Problem z dostrojeniem monitora LCD !!!?
Witam, zwracam sie do wszystkich posiadaczy monitora LCD model: LG "17" 1730S FLATRON, gdyż mam pewien problem, dotychczas korzystalem z CRT "15" i bylo spoko teraz po przejsciu na te LG mam problem z dostrojeniem kolorow mam pare ustawien swoich ale jakos zadne mi nie pasuje powodem tego pewnie jest taka zmiana i brak przyzwyczajenia i chcial bym prosic o propozycje waszych ustawien a mianowicie:jaskrawosc, kontrast , gamma, temp.barw, czerwony, zielony, niebieski, zegar, faza, i to wszystko moze macie jakies programy do LG ktore automatycznie dostrajaja bo ponoc przy innych modelach takie sa, moze ktos kto ma ten sam model ale z DVI mi pomoze i poda jak jemu automatycznie dostroilo, z gory dziki POZDRO!!!! :?: :) :P


Pią 04 Mar 2005, 15:29
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Śro 16 Lut 2005, 13:44
Posty: 48
Post 
Na dołączonej płytce przynajmnie w modelu 1730B jest program, do dostrajania i wyboru wyświetlania(indicator czy cos w tym stylu), ja zmieniam ustawienia - profile w zależności od pory dnia i aplikacji(gry bardziej jaskrawe , word ciemniejsze)


Pon 07 Mar 2005, 14:03
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pią 04 Mar 2005, 15:04
Posty: 6
Post 
Dzieki za odpowiedz tez narazie zmieniam sobioe ustawienia w zaleznosci od tego co robie ale nadal szukam takich ustawien ktore nie beda zminiane program chyba wiem jaki ale nigdzie nie moge go sciagnac, jeszcze raz dzieki i nadal czekam na wasze propozycje ustawien :?


Wto 08 Mar 2005, 11:39
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Śro 16 Lut 2005, 13:44
Posty: 48
Post 
Nigdy nie osiągniesz takich kolorów jak na crt(filtry nie sa doskonałe), a te 16milionów kolorów to teoria.
Większość matryc TN ma niestety ten medykament.
Na MVA i PVA jest lepiej, ale tam czasy reakcji są>25ms


Śro 06 Kwi 2005, 09:06
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 27 Sty 2005, 17:07
Posty: 49
Post Re: Problem z dostrojeniem monitora LCD !!!?
Ziom napisał(a):
Witam, zwracam sie do wszystkich posiadaczy monitora LCD model: LG "17" 1730S FLATRON, gdyż mam pewien problem, dotychczas korzystalem z CRT "15" i bylo spoko teraz po przejsciu na te LG mam problem z dostrojeniem kolorow mam pare ustawien swoich ale jakos zadne mi nie pasuje powodem tego pewnie jest taka zmiana i brak przyzwyczajenia i chcial bym prosic o propozycje waszych ustawien a mianowicie:jaskrawosc, kontrast , gamma, temp.barw, czerwony, zielony, niebieski, zegar, faza, i to wszystko moze macie jakies programy do LG ktore automatycznie dostrajaja bo ponoc przy innych modelach takie sa, moze ktos kto ma ten sam model ale z DVI mi pomoze i poda jak jemu automatycznie dostroilo, z gory dziki POZDRO!!!! :?: :) :P


yo :)

sprobuj
RGB po 27, gamma -50, jasnosc 100, kontrast 75
pozdr.


Czw 01 Wrz 2005, 15:23
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.