laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Pią 19 Kwi 2024, 16:44



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8 posty(ów) ] 
 Nagrywarki DVD LG 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 23 Wrz 2005, 00:48
Posty: 9
Miejscowość: Częstochowa - Raków
Post Nagrywarki DVD LG
Czy moze mnie ktos mily uswiadomic dokladnie w czym tkwi roznica miedzy modelami nagrywarek DVD :

DVD LG GSA-4167B vs DVD LG GSA-4163B

I w zwiazku z przyszla odpowiedzia drugie nasuwajace sie pytanie ktora wybrac ?

pozdro


Pon 31 Paź 2005, 20:29
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 27 Sty 2005, 22:55
Posty: 469
Miejscowość: www.x-kom.pl
Post 
4163 jest już wycofywana ze sprzedaży, najprawdopodobniej 4165 również. 4167 to nowszy model o minimalnie większych prędkościach. Zatem nie ma wyjścia, trzeba kupić 4167. Oto krótki opis:
http://pl.lge.com/ir/html/ABboards.do?a ... s_read.jsp

_________________
michal@x-kom.pl


Wto 01 Lis 2005, 12:04
Profil
nowicjusz
nowicjusz
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 21 Cze 2005, 17:47
Posty: 9
Miejscowość: Częstochowa
Post 
Michał Świerczewski napisał(a):
4163 jest już wycofywana ze sprzedaży, najprawdopodobniej 4165 również. 4167 to nowszy model o minimalnie większych prędkościach. Zatem nie ma wyjścia, trzeba kupić 4167. Oto krótki opis:
http://pl.lge.com/ir/html/ABboards.do?a ... s_read.jsp


Czy to znaczy że model 4163B nie będzie wymieniony w ramach gwarancji?-czy może na ten który go zastąpił (bo nie mam nic przeciwko wymianie na 4167 :) ) o ile ten nowszy lepiej wypala :)
...oczywiście jak w końcu będę miał chwile żeby odwiedzić sklep z 4163B...może koło czwartku...


Wto 08 Lis 2005, 15:54
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 27 Sty 2005, 12:37
Posty: 467
Miejscowość: kiedyś X-KOM, teraz Warszawa:)
Post 
4163B uszkodzony??? hm...

swoja droga LG ma gwarancje zewnetrzna - jest to opisane wszystko na karcie gwarancyjnej dolaczonej do napedu...

wiec jesli naped byl kupiony w ciagu ostatnich kilku dni, to oczywiscie pomozemy, ale jesli ma juz troche tygodni, to bedziemy zmuszeni do odeslania pana do serwisu producenta...

prosze o maila na przemyslaw.zyla@x-kom.pl z wieksza iloscia danych... zobaczymy...

pozdrawiam

_________________
Image Image


Śro 09 Lis 2005, 01:14
Profil WWW
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Śro 21 Gru 2005, 15:09
Posty: 21
Miejscowość: Kłomnice
Post Niewiem które płyty kupować
Czy wiecie czym się różnią płyty DVD+R i DVD-R. Nie wiem czemu są dwa typy płyt!


Śro 11 Sty 2006, 17:39
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 27 Sty 2005, 12:37
Posty: 467
Miejscowość: kiedyś X-KOM, teraz Warszawa:)
Post 
w chwili obecnej to zamierzchlosc czasow... roznica polega na sposobie poczdzialu danych na dysku i adresowania ich...

ja nagrywam tak, ze gdy mam wieksze pliki (iso, filmy) to DVD-R
gdy nagrywam mniejsze pliki to DVD+R

pozdrawiam

_________________
Image Image


Pią 13 Sty 2006, 14:52
Profil WWW
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Śro 21 Gru 2005, 15:09
Posty: 21
Miejscowość: Kłomnice
Post Problem z DMA
Mam nagrywarke LG (HL-DT-ST DVDRAM GSA-4167B) i jak uruchamian Nero 6 i chce nagrać na płytkę żecz dowolną to pojawia się komunikat na Temat "DMA" Co mam robić! Może źle ją zamontowałem? (Nie może włączyć DMA Czemu?) Co to jest DMA?
:(


Pon 23 Sty 2006, 21:06
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 14 Lut 2005, 22:24
Posty: 855
Miejscowość: Wrocław
Post 
ja mam LG-GSA 4163B szczerze?. Jestem bardzo zadowolony ani jedna plytka nie padła :twisted: nagrywa bardzo dobrze chodzi cichutko jedyny - to moglby byc krotszy czas dostepu :) ten model to nagrywarka roku 2005! :twisted: z CD-Action

_________________

| AMD Phenom X2 555@ X4 B55 + Arctic Cooling Freezer 7 Pro REV.2
| Asus M4A78LT-LE | Kingston 6 GB DDR3 1333 |
| Sapphire HD 6870 1GB | Samsung 500GB | WD Caviar 80GB |
| Powered by Be Quiet Pure Power L7-530W + BELKIN Conserve |
| LG E2260V-PN
| @Seven Professiona l+ Office 2010 Professional
+ Belkin Conserve + Belkin Stride360 16" + Belkin Messenger 16"


Pon 30 Sty 2006, 10:23
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 8 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.