laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Pią 29 Mar 2024, 01:55



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5 posty(ów) ] 
 Regulatory obrotów 
Autor Wiadomość
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 14 Lut 2005, 22:24
Posty: 855
Miejscowość: Wrocław
Post Regulatory obrotów
Pentagram Freezone Fan Speed Controller czy taki kosztujacy kolo 10 zl regulatro jest w sklepie x-kom czy moze cos innego nie przekraczajacego 15 ale moze lepiej ten tanszy chyba ze polecacie inne rozwiazanie? :wink:
PozdrawiamImage

_________________

| AMD Phenom X2 555@ X4 B55 + Arctic Cooling Freezer 7 Pro REV.2
| Asus M4A78LT-LE | Kingston 6 GB DDR3 1333 |
| Sapphire HD 6870 1GB | Samsung 500GB | WD Caviar 80GB |
| Powered by Be Quiet Pure Power L7-530W + BELKIN Conserve |
| LG E2260V-PN
| @Seven Professiona l+ Office 2010 Professional
+ Belkin Conserve + Belkin Stride360 16" + Belkin Messenger 16"


Czw 03 Mar 2005, 21:26
Profil WWW
użytkownik
użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 27 Sty 2005, 16:12
Posty: 117
Miejscowość: Częstochowa
Post 
Cytuj:
Pentagram Freezone Fan Speed Controller czy taki kosztujacy kolo 10 zl regulatro jest w sklepie x-kom czy moze cos innego nie przekraczajacego 15 ale moze lepiej ten tanszy chyba ze polecacie inne rozwiazanie?


Uważam, że regulator obrotów Pentagrama to naprawde optymalne rozwiązanie dla akogoś kto chce wyciszyć sój wentyl. Jego cena jest dość przystęóna! Osobiście sam taki zakupiłem do Thermaltake Thunderblad`a 120x120 i jestem bardzo zadowolony. Jedyną jego małą wadą jest to że troszke sie nagrzewa ale to normalne. Wzrastająća rezystancja powoduje większy spadek napięcia a tym samym wydziela sie więszka moc. Zgdonie z prawem Joula przy większa jej część przeklada się na ciepło ( to tak na marginesie :D)
Spotykane są takżę regulatory na śledziu, mocowane w tylniej częsci obudowy ale ich cena znacznie przekracza 25 zł.
Wentyle typu ARCTIC COOLING Arctic Fan Pro 2L ( 80x80) posaiadją wmontowany już regulator obrotów, który umożlwia nastawienie obrotów w 3ch zakresach: 1500-2000-2500 obr/nim i moge powiedzieć, że przy 2500 obr/min wentyl ten jest prawie niesłyszalny! :)

PS:Smog 3 razy napisałeś ten sam temat - usuń 2 z nich

Pozdrawiam:)

_________________
PŁYTA GŁÓWNA: MSI B450 Tomahawk
PROCESOR: AMD Ryzen 5 1600X no OC + be quiet! DARK ROCK 4
PAMIĘĆ: 2x8GB G.SKILL Aegis 16-18-18-35 3000 MHz
GRAFIKA: Gigabyte GTX 750 Ti
SDD: GOODRAM IRIDIUM PRO: 240GB
HDD: WD Red 1TB WD10EFRX 64MB cache SATA/600
ZASILACZ: Be Quiet DP P7 550W
NAPĘD: Sony / NEC (Optiarc) DVD+/-RW AD-7241S
OBUDOWA: CORSAIR carbidge 300R


Nie 06 Mar 2005, 14:25
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 14 Lut 2005, 22:24
Posty: 855
Miejscowość: Wrocław
Post 
cruze napisał(a):
Cytuj:
Pentagram Freezone Fan Speed Controller czy taki kosztujacy kolo 10 zl regulatro jest w sklepie x-kom czy moze cos innego nie przekraczajacego 15 ale moze lepiej ten tanszy chyba ze polecacie inne rozwiazanie?


Uważam, że regulator obrotów Pentagrama to naprawde optymalne rozwiązanie dla akogoś kto chce wyciszyć sój wentyl. Jego cena jest dość przystęóna! Osobiście sam taki zakupiłem do Thermaltake Thunderblad`a 120x120 i jestem bardzo zadowolony. Jedyną jego małą wadą jest to że troszke sie nagrzewa ale to normalne. Wzrastająća rezystancja powoduje większy spadek napięcia a tym samym wydziela sie więszka moc. Zgdonie z prawem Joula przy większa jej część przeklada się na ciepło ( to tak na marginesie :D)
Spotykane są takżę regulatory na śledziu, mocowane w tylniej częsci obudowy ale ich cena znacznie przekracza 25 zł.
Wentyle typu ARCTIC COOLING Arctic Fan Pro 2L ( 80x80) posaiadją wmontowany już regulator obrotów, który umożlwia nastawienie obrotów w 3ch zakresach: 1500-2000-2500 obr/nim i moge powiedzieć, że przy 2500 obr/min wentyl ten jest prawie niesłyszalny! :)

PS:Smog 3 razy napisałeś ten sam temat - usuń 2 z nich

Pozdrawiam:)


w xkomie kupywales teo wentyla jaka cena?? czy to ten
Image :)
pozdro

_________________

| AMD Phenom X2 555@ X4 B55 + Arctic Cooling Freezer 7 Pro REV.2
| Asus M4A78LT-LE | Kingston 6 GB DDR3 1333 |
| Sapphire HD 6870 1GB | Samsung 500GB | WD Caviar 80GB |
| Powered by Be Quiet Pure Power L7-530W + BELKIN Conserve |
| LG E2260V-PN
| @Seven Professiona l+ Office 2010 Professional
+ Belkin Conserve + Belkin Stride360 16" + Belkin Messenger 16"


Wto 29 Mar 2005, 21:33
Profil WWW
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 27 Sty 2005, 12:37
Posty: 467
Miejscowość: kiedyś X-KOM, teraz Warszawa:)
Post 
regulatorki beda prawdopodobnie dopiero pod koniec tygodnia, zas wentylator AC kosztowal 17 zl

_________________
Image Image


Śro 30 Mar 2005, 11:41
Profil WWW
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 14 Lut 2005, 22:24
Posty: 855
Miejscowość: Wrocław
Post 
regulator stał sie mi zbędny bo jak mówie po zakupie tego wiatraka a dokładnie dwóch sztuk!
Image
Image
Spire do obudów 80x80x25 mm; przeźroczysty korpus BTR-8025B3/4

kupiłem je aż dwa pisać dużo nie będe tylko skopiuje opinie którą dałem do tego wentylatora
Witam dziś nabyłem te wiatraczki aż 2! wyobrazcie sobie nie slychac ich wogole szczerze polecam osobą ze szczególna zapotrzebowaniem na cisze :D wydajnosc jest taka jak powinna! czyli zadowalająca! kupiłem ponieważ podkrecilem bartona 2500 na 3200 co dziwne temperatura podkreconego w stresie to 46 stopni gdy zobaczylem taka temperature mina moja wygladala mniej wiecej tak :-O. szczerze polecam jest to produkt godny polecenia nie jestescie zdecydowani to brać!!
http://sklep.benchmark.pl/pelny_13621.html
http://www.spirecoolers.com/hdd.asp?ProdID=67
dodam jeżeli wsadzicie do obudowy katody lub neony one będa "świecić" dokładnie to będą kolorowe!
POLECAM!

_________________

| AMD Phenom X2 555@ X4 B55 + Arctic Cooling Freezer 7 Pro REV.2
| Asus M4A78LT-LE | Kingston 6 GB DDR3 1333 |
| Sapphire HD 6870 1GB | Samsung 500GB | WD Caviar 80GB |
| Powered by Be Quiet Pure Power L7-530W + BELKIN Conserve |
| LG E2260V-PN
| @Seven Professiona l+ Office 2010 Professional
+ Belkin Conserve + Belkin Stride360 16" + Belkin Messenger 16"


Nie 11 Wrz 2005, 12:10
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.