laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Czw 28 Mar 2024, 15:44



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 11 posty(ów) ] 
 [SONDA] Z jakiej przeglądarki www korzystasz? 

Z jakiej przeglądarki www korzystasz?
Internet Explorer 18%  18%  [ 4 ]
Mozilla Firefox 64%  64%  [ 14 ]
Opera 14%  14%  [ 3 ]
SeaMonkey 0%  0%  [ 0 ]
Innej - jakiej? 5%  5%  [ 1 ]
Razem głosów : 22

 [SONDA] Z jakiej przeglądarki www korzystasz? 
Autor Wiadomość
użytkownik
użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 03 Lut 2005, 23:43
Posty: 126
Post [SONDA] Z jakiej przeglądarki www korzystasz?
No właśnie. Może mała sonda?

Odpowiedzi proszę uzasadniać. :-)

P.S.
Czuję, że będzie wojna. :)

_________________
Mów zawsze, co czujesz, i czyń, co myślisz.
Mój blog:


Pią 10 Lut 2006, 19:37
Profil WWW
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 12 Sie 2005, 10:08
Posty: 1065
Miejscowość: Blachownia i gdzieś w Lubuskiem
Post 
Od dłuższego czasu używam Opery!!! co prawda nie używam jej programu pocztowego ale ma zdecydowanie przyjazne środowisko pracy no i nie jest to internet explorer a to jakoś jest dla mnie ważne chociażby ze względu na zabezpieczenie kompa przed atakami z sieci!!!! polecam!!!

czy będzie wojna?! nie wiem!! to chyba od gustów i uprzedzeń zależy co tam kto czego używa!!!! :)

pozdro


Pią 10 Lut 2006, 20:22
Profil
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 30 Sty 2005, 18:30
Posty: 593
Miejscowość: Częstochowa
Post 
Z mojej strony bedzie pewien problem :) Otoz uzywam naprzemiennie Firefoxa i Opery. Ogolnie przyjemniej pracuje mi sie na Operze. Jest po prostu bardziej ergonomiczna i szybsza, jednak jej podstawowa wada jest brak obslugi niektorych stron i ogolnie gorsza kompatybilnosc. Po prostu jezeli cos nie dziala na Operze, przesiadam sie na FF :) Wiec ogolnie glosuje na Opere :)

Aha... IE nie tykam nawet kijem :D :wink:

_________________
w moderacji...


Pią 10 Lut 2006, 22:46
Profil
użytkownik
użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 03 Lut 2005, 23:43
Posty: 126
Post 
Arti napisał(a):

czy będzie wojna?! nie wiem!! to chyba od gustów i uprzedzeń zależy co tam kto czego używa!!!! :)

pozdro


Oj, będzie. Ja na przykład używam Internet Explorera 7.0 Beta 2 Preview i bardzo go sobie cenię. Jest szybki, ma bardzo ładnie przemyślany interfejs, świetną obsługę RSS (Zaraz mi ktoś powie, że Firefox i Opera też to ma. Tak, wiem, że ma, ale czy FF albo Opera mają możliwość importu/exportu plików opml? Albo wyszukiwania feedów? Albo segregowania ich w kategoriach? Albo automatyczego pobierania zawartości załączników w kanałach RSS? Nie mają.).

Nie używam Firefoxa za to, że jakby nie było jest "ciężki", za częste wycieki pamięci, za beznadziejną obsługę wtyczek.

Jeśli o Operę chodzi to tak, jest bezpieczna, ale wykorzystuje masę starych technologii, które pogarszają komfort przeglądania zasobów internetu - zwłaszcza w erze WEB 2.0.

Uff, ale się rozpisałem. ;)

_________________
Mów zawsze, co czujesz, i czyń, co myślisz.
Mój blog:


Śro 15 Lut 2006, 00:30
Profil WWW
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 27 Sty 2005, 12:37
Posty: 467
Miejscowość: kiedyś X-KOM, teraz Warszawa:)
Post 
hmmm, bedzie trza tego explorera sprobowac... ja ogolnie tylko Mozilla Firefox... ale drazni mnie caly czas obciazenie pamieci i proca... szczegolnie gdy w laptopie na bateri jade i mam procek ustawiony na 600MHz w economie...

_________________
Image Image


Śro 15 Lut 2006, 11:57
Profil WWW
użytkownik
użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 03 Lut 2005, 23:43
Posty: 126
Post 
przemcio napisał(a):
hmmm, bedzie trza tego explorera sprobowac... ja ogolnie tylko Mozilla Firefox... ale drazni mnie caly czas obciazenie pamieci i proca... szczegolnie gdy w laptopie na bateri jade i mam procek ustawiony na 600MHz w economie...


http://www.microsoft.com/windows/IE/ie7 ... irect.mspx :)

_________________
Mów zawsze, co czujesz, i czyń, co myślisz.
Mój blog:


Śro 15 Lut 2006, 17:48
Profil WWW
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 03 Mar 2005, 08:13
Posty: 36
Miejscowość: Czestochowa
Post 
a czemu nie ma netscapa pierszej przegladarki internetowej teraz juz jest wersja 7.0 przez bardzo dlugi czas byla jedyna alternatywa od ie .
pozatym najnowsza wersja potrafi wykozystatywac silnik ie i bez problemu mozna otwozyc update w windowsie za jej pomoca

_________________
athlon 64 3000+ , ga-k8ns-939, 2x 512 ram 400 mh, geforce 6600 gt , soundblaster live 24 bit


Nie 26 Lut 2006, 10:45
Profil
użytkownik
użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 03 Lut 2005, 23:43
Posty: 126
Post 
woj napisał(a):
a czemu nie ma netscapa pierszej przegladarki internetowej teraz juz jest wersja 7.0 przez bardzo dlugi czas byla jedyna alternatywa od ie .
pozatym najnowsza wersja potrafi wykozystatywac silnik ie i bez problemu mozna otwozyc update w windowsie za jej pomoca


Obecna wersja to 8.1. :P A nie ma jej ponieważ niewiele osób z niej korzysta. Ta przeglądarka jest skończona i nawet dwa silniki renderujące jej nie pomogą. Niestety. Gdyby nie przestali jej rozwijać to mogłaby zdobyć niezły kawałek rynku. A teraz? Raczej nie ma na to szans...

_________________
Mów zawsze, co czujesz, i czyń, co myślisz.
Mój blog:


Nie 26 Lut 2006, 23:00
Profil WWW
Post 
GhostRider napisał(a):
Jeśli o Operę chodzi to tak, jest bezpieczna, ale wykorzystuje masę starych technologii, które pogarszają komfort przeglądania zasobów internetu - zwłaszcza w erze WEB 2.0.

Uff, ale się rozpisałem. ;)

Nie znam ie 7 ale wiem co bylo z ie 6 zgodnosc ze standardami niemal ze zerowa. Łatanie dziur od 1 dnia do kilku lat. Bezpieczenstwo tez ogromne. Z ie 7 pewnie tez bedzie tak. Zreszta nie rozumiem co to za zachwycanie sie funkcjami ie takimi jak rss. Dziwne w tej starej operze rss jest juz od dawna a w ie nie widzialem tego. A IE do ery web 2.0 pasuje jak kula do plotu.


Wto 28 Lut 2006, 22:01
Extremalny Komputerowiec
Extremalny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 31 Sty 2005, 09:28
Posty: 3119
Miejscowość: Galway(Irl)
Post 
Ja używam produktu microsoftu bo:
- z przyzwyczajenia
- ze względu na 100% kompatybilność
- bo odpowiada moim potrzebom
Dobrze że teraz blokuje pop-up'y bo to była jej największa wada.
Nie przewiduje używać produktów konkurencji bo jestem zadowolony :)

_________________
i5-3570k @4.7 1.33V * MSI Z77 MPower * 8GB DDR3 Kingston Predator 1866 * XFX Radeon HD 6970 2GB
Seagate 600 256GB SSD * Plextor M5 Pro 256GB SSD * Samsung SE-S224 * BeQuiet DP 650W * Silverstone TJ07B * EIZO S2231W
WC: Apogee XT, Laing DDC, XSPC EX480


Śro 01 Mar 2006, 05:04
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 03 Mar 2005, 08:13
Posty: 36
Miejscowość: Czestochowa
Post 
GhostRider napisał(a):
woj napisał(a):
a czemu nie ma netscapa pierszej przegladarki internetowej teraz juz jest wersja 7.0 przez bardzo dlugi czas byla jedyna alternatywa od ie .
pozatym najnowsza wersja potrafi wykozystatywac silnik ie i bez problemu mozna otwozyc update w windowsie za jej pomoca


Obecna wersja to 8.1. :P A nie ma jej ponieważ niewiele osób z niej korzysta. Ta przeglądarka jest skończona i nawet dwa silniki renderujące jej nie pomogą. Niestety. Gdyby nie przestali jej rozwijać to mogłaby zdobyć niezły kawałek rynku. A teraz? Raczej nie ma na to szans...


ale ciagle jest rozwijana mimo wszytko i uwarzam ze jest lepsza od opery bo ja urzywam ma niezle zabezpieczenia i nawet skan anty spamowy szkoda ze wszytkie funkcje sa przewidziane na rynek amerykanski

_________________
athlon 64 3000+ , ga-k8ns-939, 2x 512 ram 400 mh, geforce 6600 gt , soundblaster live 24 bit


Śro 01 Mar 2006, 13:13
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 11 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.