laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Czw 28 Mar 2024, 10:27



Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
 Zamówienie - brak realizacji 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 06 Paź 2016, 14:17
Posty: 11
Post Zamówienie - brak realizacji
Witam,
dnia 06.12.2016r. w godzinach wieczornych ponownie w Waszej ofercie pojawił się interesujący mnie od dawna model Asus K501UX, we wszystkich konfiguracjach. Po powrocie do domu, o godz. 20:50 zamówiłem ów model w konfiguracji: procesor i5-6200, ram 4gb. Wszystkie konfiguracje dalej były dostępne, również we wtorek(07.12.2016) rano. Cierpliwie czekałem na sms z wiadomością, że komputer jest gotowy do odbioru, jednak w piątek postanowiłem się dowiedzieć z czego wynika tak długi termin oczekiwania. Otrzymałem niestety wiadomość, że komputera nie otrzymam i prawdopodobnie już go wcale nie będzie. Przed moją wiadomością jednak nikt się ze mną nie skontaktował, nie poinformował mnie o braku danej konfiguracji, dzięki czemu mógłbym zamówić dowolną inną. Wielokrotnie kontaktowałem się poprzez e-mail z działem pomocy, w celu wybrania zastępczej opcji lub udzielenia mi rabatu, który pozwoliłby na równy jakościowo zakup, korzystając z punktu 46 w Waszym regulaminie. Przedstawione mi oferty znacząco odbiegały jakościowo, bądź cenowo od wybranego przeze mnie w zamówieniu modelu, a jak stanowi regulamin powinienem otrzymać produkt równy jakościowo i w cenie równej mojemu zamówieniu. Proszę o interwencję i zaproponowanie mi świadczenia zastępczego, bądź ,,wynagrodzenia''. Przypominam, że sklep w swoim regulaminie zobowiązuje się zrealizować zamówienie w okresie od 1 do 10 dni roboczych.

Konfiguracja zamówionego sprzętu widoczna jest w poniżej zamieszczonym linku:
http://www.x-kom.pl/p/286243-notebook-l ... tx950.html

Numer zamówienia: 901612062710


Nie 11 Gru 2016, 12:59
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7665
Post Re: Zamówienie - brak realizacji
@Krantox Bardzo przepraszamy Cię za zaistniałą sytuację. Informację przekazaliśmy do odpowiedniego działu, alternatywny produkty zostaną zaproponowane w wiadomości E-mail.

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Pon 12 Gru 2016, 13:29
Profil WWW
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 06 Paź 2016, 14:17
Posty: 11
Post Re: Zamówienie - brak realizacji
Skontaktowałem się przez email. Prosze o odpowiedz i zaproponowanie dedykowanej oferty lub stosownych dodatkow do rozwiazania zaproponowanego przez konsultanta:
http://allegro.pl/outlet-asus-k501ux-i5 ... 03374.html


Wto 13 Gru 2016, 10:44
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 06 Paź 2016, 14:17
Posty: 11
Post Re: Zamówienie - brak realizacji
Sprawa została załatwiona zgodnie z moimi oczekiwaniami. Dziekuje za szybka interwencje


Wto 13 Gru 2016, 11:04
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.