laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Czw 28 Mar 2024, 21:37



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 49 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
 Strona internetowa 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 17 Gru 2009, 23:27
Posty: 5
Miejscowość: Kraków
Post 
od razu lepiej :)
dzięki


Pią 18 Gru 2009, 00:13
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 17 Gru 2009, 23:27
Posty: 5
Miejscowość: Kraków
Post 
Jedna rzecz której niestety brakuje w bardzo wielu sklepach internetowych: wyszukiwanie zaawansowane, z filtrowaniem po parametrach.

Jestem zainteresowany laptopem który ma matryce 15-17" o rozdzielczości minimum 900 linii w pionie, eSATA, HDMI lub DisplayPort, dedykowaną kartę graficzną i posiada system operacyjny Windows 7, a żeby znaleźć coś spełniającego te wymagania muszę sprawdzać po kolei wszystkie notebooki dostępne w ofercie, lub szukać na stronach typu Ceneo/Skąpiec. Zresztą one też nie mają filtrowania po wyjściach.

Wiem, że dodanie takiej funkcjonalności to trochę pracy, ale fajnie by było jakby taka opcja kiedyś została udostępniona ;)


Ostatnio edytowany przez makhan, Nie 10 Sty 2010, 22:20, edytowano w sumie 1 raz



Nie 10 Sty 2010, 22:17
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pią 10 Paź 2008, 16:22
Posty: 9
Miejscowość: Częstochowa
Post 
http://www.x-kom.pl/p/36205-zasilacz-ko ... i-box.html

Błąd w opisie produktu a dokładniej w tym miejscu:

Kod:
Maks. moc   500 W


Śro 04 Sie 2010, 22:16
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pią 10 Wrz 2010, 10:02
Posty: 1
Miejscowość: Z miasta
Post 
Z ciekawości się tu zapisałem :]

Sama rejestracja tutaj to katorga (krótka ale wystarczająca by wkurzyć) tj:
- mam konto w sklepie ale nie na forum - musiałem ręcznie
- na formularzu rejestracji, dział nr 2, nieobowiązkowe pole które będzie można później zmienić chyba że są zaznaczone gwiazdką sugeruje że tych pól (z gwiazdką) nie będzie można zmienić po zakończeniu rejestracji a nie że są obowiązkowe

Proponuję wyciągnięcie chłodzenia z działu tuning i zrobienie osobnego. Wg mnie chłodzenie np. procesora to nie tuning tylko konieczność.
Jak pierwszy raz wlazłem na stronę nie mogłem się połapać (a szukałem chłodzenie -> wentylatory).

Menu z lewej jest zbyt duże. Szukanie kategorii jest męczące. Poza zbyt dużą ilością pozycji: czcionka zbyt mała, odstępy między pozycjami zbyt małe. Rozumiem że tak trzeba było bo jest tego dużo ale to (jak z reklamy szamponu) usuwanie skutków a nie przyczyny.

Kategoria 'Eksploatacja' składa się z 4 kategorii - rozumiem że moduł menu nie pozwala na podkategorie - może czas zmienić menu? (dodać też obrazki dla kategorii).

Konfigurator na stronie wg mnie jest zbędny - od tego jest forum by doradzić. Zamiast tego wystarczy informacja że na forum można uzyskać pomoc przy kupnie sprzętu. Niestety wielu sprzedawców to niedouczeni ignoranci (nie piszę tu o x-kom'ie) i ludzie (w tym ja) nie ufają opiniom sprzedawcy, serwisantom 'doradzającym' na forum ze względu na 'wciskanie leżakującego złomu'. Więc długa i ciężka droga przed Wami.

Tekst "Chcesz wiedzieć więcej?" przy towarze proponował bym zmienić na "Zapytaj sprzedawcę" itp. Aktualny brzmi jak reklama sponsorowana.

W opisach przydały by się pola np. strony producenta (widziałem że przy kilku jest) - a najlepiej do strony przedmiotu na stronie producenta.

Podkładki do myszy do kategorii myszy.
Kable z działu tuning do działu kable i przejściówki jak podgrupa np. o nazwie 'tuning'.
Nazwę działu 'Komputery' np. na 'Zestawy komputerowe'.
Dział 'Czytniki kart i akcesoria' do 'Pamięci Flash'. Nazwę działy zmienić np. na 'Pamięć flash i akcesoria'.

Wskaźnik dostępności przy towarach trochę poraża bo w większości jest pusty a w środku informacja dostępność od 0 do 2 sztuk - czyli żadna.

itd. :razz:

Ogólnie sklep mi się podoba, niskie ceny, strona dobra.
Najbardziej razie źle skonstruowane menu - reszta to kosmetyka.

Edit:
Wyróżnijcie bardziej napis 'Forum' na stronie - prawie go nie widać. I jak często bywa fora są puste więc ludzie nawet nie sprawdzają - proponuję jakiś mały moduł by człowiek widział że forum oddycha jeszcze - np. moduł ostatnie posty czy tematy.


Ostatnio edytowany przez sephiroot, Pią 10 Wrz 2010, 10:41, edytowano w sumie 1 raz



Pią 10 Wrz 2010, 10:38
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 49 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.