laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Nie 28 Kwi 2024, 03:39



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 244 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna
 Opinia o sklepie X-kom 
Autor Wiadomość
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 27 Sty 2005, 22:55
Posty: 469
Miejscowość: www.x-kom.pl
Post 
Uwagi weźmiemy pod uwagę :-) Z dziewczyną/kobietą jest ciężki temat, z racji tego, że ciężko będzie znaleźć takową, która znałaby się lub chciałaby się znać na rzeczy.

_________________
michal@x-kom.pl


Czw 10 Lut 2005, 00:38
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 27 Sty 2005, 22:55
Posty: 469
Miejscowość: www.x-kom.pl
Post 
Wkrótce pojawią się nowe kategorie. Myślę, że w marcu będzie na stronie już pełny cennik. Do końca tygodnia powinna być pełna oferta monitorów, nowe zasilacze Chromus II z Revolteca, tunery TV.

_________________
michal@x-kom.pl


Czw 10 Lut 2005, 00:43
Profil
nowicjusz
nowicjusz
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 28 Sty 2005, 18:57
Posty: 5
Miejscowość: Częstochowa
Post Sklep O.K
Sklep jest ok. Miła i fachowa obsluga i mozliwosc zwrotu sprzetu (kupowałem radka ale sie nie sprawzial u mnie :x )


Czw 10 Lut 2005, 02:06
Profil
użytkownik
użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 01 Lut 2005, 17:13
Posty: 174
Miejscowość: Łazy
Post 
Ja też coś napisze nie znalazlem w okolicy tańszego sklepu niż X-KOM (tzn Częstochowa, Łazy, Zawiercie, Katowice) i naprawde jestem z niego bardzo zadowolony naprawde miła kompetentna i najaca sie na rzeczy obsluga. Do takiego sklepu to az sie miło wraca po jeszcze. Jak coś zamawiam to zawsze jest nigdy mnie nie zawiedli. Byle tak dalej.

_________________
Atari ;)


Pią 11 Lut 2005, 07:55
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 27 Sty 2005, 12:37
Posty: 467
Miejscowość: kiedyś X-KOM, teraz Warszawa:)
Post 
Michał Świerczewski napisał(a):
Uwagi weźmiemy pod uwagę :-) Z dziewczyną/kobietą jest ciężki temat, z racji tego, że ciężko będzie znaleźć takową, która znałaby się lub chciałaby się znać na rzeczy.


a moze nasi klienci znaja taka dziewczyne, ktora jest kompetentna i z na sie na rzeczy, a przy okazji bedzie ladnie sie prezentowac:)))
czekamy na info...:)

Pozdrawiamy

_________________
Image Image


Pią 11 Lut 2005, 10:55
Profil WWW
Extremalny Komputerowiec
Extremalny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 31 Sty 2005, 09:28
Posty: 3119
Miejscowość: Galway(Irl)
Post 
przemcio napisał(a):
Michał Świerczewski napisał(a):
Uwagi weźmiemy pod uwagę :-) Z dziewczyną/kobietą jest ciężki temat, z racji tego, że ciężko będzie znaleźć takową, która znałaby się lub chciałaby się znać na rzeczy.


a moze nasi klienci znaja taka dziewczyne, ktora jest kompetentna i z na sie na rzeczy, a przy okazji bedzie ladnie sie prezentowac:)))
czekamy na info...:)

Pozdrawiamy

i fotki...? :D

_________________
i5-3570k @4.7 1.33V * MSI Z77 MPower * 8GB DDR3 Kingston Predator 1866 * XFX Radeon HD 6970 2GB
Seagate 600 256GB SSD * Plextor M5 Pro 256GB SSD * Samsung SE-S224 * BeQuiet DP 650W * Silverstone TJ07B * EIZO S2231W
WC: Apogee XT, Laing DDC, XSPC EX480


Pią 11 Lut 2005, 16:15
Profil
użytkownik
użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 01 Lut 2005, 17:13
Posty: 174
Miejscowość: Łazy
Post 
I musi chodzic z duzym dekoldem i w krotkiej spodnicze i panowie muszą zalożyć jakaś przezroczystą lade :P

_________________
Atari ;)


Pią 11 Lut 2005, 19:26
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 27 Sty 2005, 12:37
Posty: 467
Miejscowość: kiedyś X-KOM, teraz Warszawa:)
Post 
Maciej napisał(a):
I musi chodzic z duzym dekoldem i w krotkiej spodnicze i panowie muszą zalożyć jakaś przezroczystą lade :P


mysle, ze z przezroczystoscia to nie bedziemy przesadzac... pozostaniemy przy obudowach przezroczystych na wystawie:)))

pozdrawiam

_________________
Image Image


Sob 12 Lut 2005, 00:37
Profil WWW
nowicjusz
nowicjusz
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 07 Lut 2005, 14:06
Posty: 33
Miejscowość: Mroczna Puszcza
Post 
ehh taka pani jak by była to bym nie brał odrazu po 20 płyt ..tylko 20 razy po jednej :D:D:D

_________________
Nie wierzę w przeznaczenie w kierującą rękę losu
Nie wierzę w wieczność w gwiazdy i planety
Ani w to że anioły patrzą na nas z góry
Lecz wierzę że jest cień szansy
Na to że spotkamy kogoś kogo pokochamy
I sprawimy że ta miłość przetrwa


Sob 12 Lut 2005, 16:18
Profil
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 06 Lut 2005, 20:00
Posty: 74
Post 
witam, wszystkich, juz wczesniej wystawilem opinie, i byla pozytywna, ale jak na ten czas zmieniam, powiem jedno, " Zmienil sie skład i zmieniła sie Rzetelność", takie jest moje zdanie, a naprawde bylem zadowolny i ładną kase wydalem w X-komie i nie żałuje. szkoda. :(

_________________
|| Barton 2500 || Epox 8RDA3IPro || 2x256 Twinmos Twister 400MHz CL2 || Caviar 80GB 7200 8MB || Gigabyte GeForce 6600GT || SBLive+Creative T5900 || LG F700P || DVD-RW NEC || DVD Asus || Chieftec 360W HPC-360-302-DF ||
(..)MAY THE FORCE BE WITH YOU(...)


Wto 22 Mar 2005, 16:11
Profil
Extremalny Komputerowiec
Extremalny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 31 Sty 2005, 09:28
Posty: 3119
Miejscowość: Galway(Irl)
Post 
karol napisał(a):
witam, wszystkich, juz wczesniej wystawilem opinie, i byla pozytywna, ale jak na ten czas zmieniam, powiem jedno, " Zmienil sie skład i zmieniła sie Rzetelność", takie jest moje zdanie, a naprawde bylem zadowolny i ładną kase wydalem w X-komie i nie żałuje. szkoda. :(

No nie przesadzaj :) nie jest tak źle. Może nie dokońca jest ta specyficzna atmosfera ale nadal to jest najlepszy sklep! Jestem wciąż wiernym klientem :D .

_________________
i5-3570k @4.7 1.33V * MSI Z77 MPower * 8GB DDR3 Kingston Predator 1866 * XFX Radeon HD 6970 2GB
Seagate 600 256GB SSD * Plextor M5 Pro 256GB SSD * Samsung SE-S224 * BeQuiet DP 650W * Silverstone TJ07B * EIZO S2231W
WC: Apogee XT, Laing DDC, XSPC EX480


Wto 22 Mar 2005, 18:42
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 27 Sty 2005, 22:55
Posty: 469
Miejscowość: www.x-kom.pl
Post 
Witam serdecznie Panie Karolu. Niestety zmiana obsady była konieczna ponieważ musimy się rozwijać i część osób zajmuje się teraz innymi sprawami :-) Mamy nadzieję, że z Kolegami, którzy obecnie pracują w sklepie złapie Pan równie dobry kontakt i będzie jak zawsze miło i do rzeczy. Dziękujemy jednak za sugestie i prosimy o kontakt na maila michals@x-kom.pl z informacją co Panu się nie podobało. Zapewniam, że dołożymy wszelkich starań aby był Pan (jak i inni mili Klienci) zadowolony. Dwóch Kolegów musi poznać stałych Klientów i wtedy myślę, że atmosfera będzie porównywalna z dawną :-). Pozdrawiam i proszę o kontakt na maila.

_________________
michal@x-kom.pl


Wto 22 Mar 2005, 19:13
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 27 Sty 2005, 22:55
Posty: 469
Miejscowość: www.x-kom.pl
Post 
rafa napisał(a):
karol napisał(a):
witam, wszystkich, juz wczesniej wystawilem opinie, i byla pozytywna, ale jak na ten czas zmieniam, powiem jedno, " Zmienil sie skład i zmieniła sie Rzetelność", takie jest moje zdanie, a naprawde bylem zadowolny i ładną kase wydalem w X-komie i nie żałuje. szkoda. :(

No nie przesadzaj :) nie jest tak źle. Może nie dokońca jest ta specyficzna atmosfera ale nadal to jest najlepszy sklep! Jestem wciąż wiernym klientem :D .


W imieniu firmy dziękuję za miłe słowa :-)

_________________
michal@x-kom.pl


Wto 22 Mar 2005, 19:14
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 14 Lut 2005, 22:24
Posty: 855
Miejscowość: Wrocław
Post 
dla mnie sklep X-kom jest naprawde dobry, sam pracuje w nim moj znajomy :) gdy w czerwcu zeszlego roku mialem kupywac komputer wybieralem pomiedzy X-komem i BINO postawilem na BINO bo akurat wtedy bylo taniej niz w X-komie, kupilem w BINO komputer ale 4 miesiace pozniej dowiedzialem sie ze byla opcja ze jak znajde sklep gdzie jest taniej to x-kom zrobi troszke taniej zeby w X-komie kupic. Trudno stalo sie :lol: ale nie zaluje nie powiem zle o sklepie Bino maja profesionalna tez obsluge, pozwolili mi w dniu odebrania kompa wjesc na magazyn zeby zobaczyc komputer w srodku i czy wszystko jest ok pan tylko zapomnial zasilacza zmienic bo byl standardowy w obudowie a ja chcialem inny to powiedzialem i pan zmienil odrazu ale to jest zwykla pomylka bo kazdemu moze sie zdarzyc a zasilacz tym bardziej bo przeciez byl w obudowie ,i maja mila obsuge jak zreszta Wy mysle ze BINO moze z Wami konkurowac, przynajmniej u Was kupilem glosniki Creative Inspire P5800 i jestem Happy.
Pozdrawiam cały X-Kom !

_________________

| AMD Phenom X2 555@ X4 B55 + Arctic Cooling Freezer 7 Pro REV.2
| Asus M4A78LT-LE | Kingston 6 GB DDR3 1333 |
| Sapphire HD 6870 1GB | Samsung 500GB | WD Caviar 80GB |
| Powered by Be Quiet Pure Power L7-530W + BELKIN Conserve |
| LG E2260V-PN
| @Seven Professiona l+ Office 2010 Professional
+ Belkin Conserve + Belkin Stride360 16" + Belkin Messenger 16"


Wto 22 Mar 2005, 20:01
Profil WWW
użytkownik
użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 01 Lut 2005, 17:13
Posty: 174
Miejscowość: Łazy
Post 
B... SUCKS :twisted: ps. tam nigdy nie bylo taniej :P Kumpel ostatnio dysk chcial kupic i jak mi pokazal cennik sklepu na B :P bylo o 20zl drożej wiec go do X-Komu wyslalem i tam kupil. Pozatym to jest topic opinie o sklepie X-Kom a nie o sklepie na B ale jak juz to tez sie wypowiem bylem tam raz i nie pojde wiecej.

_________________
Atari ;)


Śro 23 Mar 2005, 06:04
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 244 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 39 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.