laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Sob 27 Kwi 2024, 12:18



Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
 REKLAMACJA 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Śro 20 Wrz 2023, 10:21
Posty: 2
Post REKLAMACJA
Kupiony u Państwa procesor AMD Ryzen 9 5950X, po zamontowaniu zaczęły występować bluescrenny przy bardziej wymagających programach. Na forum AMD widać że nie jest to odosobniony przypadek, gdyż inni użytkownicy serii 5000 zgłaszali taki sam problem. Podsyłam link który opisuje usterkę. https://community.amd.com/t5/processors ... d-p/471392 Komputer był testowany na innych częściach aby w 100% wykluczyć wadę innych komponentów. Po zgłoszeniu reklamacji z rękojmi, (procesor był używany zaledwie kilka miesięcy), reklamacja złożona 31 lipca, produkt odebrany przez sprzedawcę 2 sierpnia, a w paczce zawarty był pendrive z nagraniami i zdjęciami problemu, wysłano mi odpowiedź że nie znaleziono usterki, co jest śmieszne bo po wymianie na nowy procesor błąd zniknął, więc na tym etapie nie było dla mnie żadnych wątpliwości że była to wada procesora. Napisane było odwołanie na które po raz kolejny wysłano mi negatywną decyzję na reklamację, bo znowu stwierdzono że nie znaleziono wady, a w międzyczasie produkt został wysłany do producenta. W końcu po ponad półtora miesiąca czasu, wreszcie łaskawie wysłano mi wiadomość, że jednak wada została znaleziona i produkt zostanie wymieniony na nowy. Komputer jest mi potrzebny do pracy i nauki, więc niestety ale nie było dla mnie innej opcji jak kupienie nowego procesora w międzyczasie. Z racji tego nie interesuje mnie już wymiana na nowy produkt, lecz zwrot pieniędzy, co było podkreślane w odpowiedzi na negatywną decyzje reklamacyjną. Wczoraj zostało złożone pismo w tej sprawie, jednak biorąc pod uwagę dotychczasowe działania sklepu wygląda na to że sprawa skończy u rzecznika praw konsumentów.

Podsumowując, bezczelnie wmawiano mi wielokrotnie że niby wady w produkcie nie było, tylko po to żeby w końcu po prawie 2 miesiącach czekania stwierdzić że jednak wada istnieje. Reklamacja w tym sklepie to jakiś żart.

Numer reklamacji RMA/XK/PL/23/31/50292


Śro 20 Wrz 2023, 10:49
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7675
Post Re: REKLAMACJA
AnK4895 naszym technikom nie udało się odtworzyć zgłaszanej usterki. Błąd, który opisujesz potrafi wystąpić w losowych sytuacjach - nawet używając programów obciążających procesor typu Prime czy OCCT nie udało się wywołać zgłaszanego błędu. Dlatego procesor został przesłany do serwisu producenta - tam po specjalistycznych testach udało się wykryć usterkę.

W tym przypadku możesz zwrócić nam wymieniony procesor, a my dokonamy zwrotu gotówki.

Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Czw 21 Wrz 2023, 10:49
Profil WWW
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Śro 20 Wrz 2023, 10:21
Posty: 2
Post Re: REKLAMACJA
Kurier był u mnie wczoraj i powiedziałam od razu że paczki nie przyjmę, więc powinna do Państwa paczka zostać zwrócona najpóźniej jutro, tymczasem wysłałam do Państwa pismo w sprawie zwrotu pieniędzy jednak póki co nie dostałam żadnej odpowiedzi.


Czw 21 Wrz 2023, 11:56
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 65 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.