laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Pią 29 Mar 2024, 13:21



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
 CZE-WAnie polecam kupna sprzetu w tym sakonie 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 11 Lis 2010, 14:24
Posty: 2
Miejscowość: ??/
Post CZE-WAnie polecam kupna sprzetu w tym sakonie
ten salon xkome to wszystko w nim jest przereklamowane bo tak naprawde pracuja w nim osoby niekompetentne,bezczelne i calkowicie egoistyczne poniewaz oddalem swoj laptop do serwisu i czekam juz 3 miesiace na zwrot pieniedzy i nagle okazalo sie ze chca mi dac komputer o znacznie gorszych parametrach zaplacilam za swoj komp. 2700zl ktorego uzywalem pol roku po czym musialem go oddac bo sie popsul i chca mi wepchnac komp o wartosci 2000zl i twierdza ze jest o takich samych parametrach lecz pytalem informatyka znajomego i powiedzial zebym sie nie godzil pamieci ram mialem 4gb a oni mi daja 2 gb i twierdza ze to sa takie same parametry nie daja mi zadnego pola wyboru i jeszcze to ja musze wydzwaniac i sie prosic po koszalinach jak byl w asusie teraz po nich a oni olewka nawet jednego tel nie wykonali matryca 15.6 a ja mialem 16cali mialem PDC T4500 2,3ghz a daja mi T4300 2,1ghz procesor sami wybrali go dla mnie bez porozumienia ze mna i na sile mam go wziasc bo sami zadecydowali ze nie oddadza mi pieniedzy! jak dzwonilem do serwisu na krakowskiej w czestochowie zeby im powiedziec ze nie chce tego tylko taki jak mialem lub pieniadze to oni mowja ze nie maja mi nic innego do zaproponowania i laptop czeka o podobnych parametrach w saloni ale jak to sa podobne parametry to ja dziekuje wole isc do sadu Pracownicy sa mili jak chcesz kupic komputer ahca mnie ..oszukac na sprzecie.... jak sie popsuje to smieja sie z klienta w twarz a nawet uslyszalem slowa ze to nie oni popsuli komputer lecz ja a gwarancje w asusie uznali ze to wina sprzetu bo byl ten model wadliwy!Odradzam wszelki zakup w tym salonie bo ja juz dawno zaluje ze tam dokonalam zakupu!Teraz musze zalozyc sprawe o odzyskanie pieniedzy bo kierownik twierdzi ze bede stratna komputer jezeli nie wezme tego ktory chca mi wcisnac!

_________________
zobaczcie czemu naprawde odradzam kupno jakiegokolwiek sprzetu w tym salonie x-kom juz stracilem dosc nerwow i zdrowia przez nich prosze zajrzec i poczytac


Ostatnio edytowany przez norbert, Czw 11 Lis 2010, 15:10, edytowano w sumie 1 raz



Czw 11 Lis 2010, 14:39
Profil WWW
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pią 08 Gru 2006, 23:40
Posty: 4
Post 
Witam serdecznie,

przykro nam, że produkt który został u nas zakupiony uległ uszkodzeniu.
Notebook został przez Pana wysłany bezpośrednio do firmy Asus, nie był reklamowany za pośrednictwem naszej firmy.
Dlatego nie powinien się Pan złościć na X-KOM z powodu długiego czasu naprawy, a tylko na serwis w którym Pan faktycznie sprzęt reklamował (Asus Polska).
Na pewno nie chcemy Pana oszukać i wydać Panu sprzęt gorszy od pierwotnej konfiguracji.
Pozwolę sobie przytoczyć konfigurację notebooka którego Pan u nas zakupił:
Asus K61IC-JX019V - Procesor T4300 (2.1 GHz), pamięć 4GB, dysk 320GB, karta graficzna GF220, system Windows 7HP
Propozycja która Panu proponujemy w zamian ma następujące parametry:
Asus K50ID-SX189V-4 - Procesor T4500 (2.3 GHz), pamięć 4GB, dysk 320GB, karta graficzna GF320, system Windows 7HP
dokładny opis na stronie:
http://www.x-kom.pl/p/60145-notebook-la ... hp64x.html

Z tych specyfikacji jasno widać, że proponujemy Panu sprzęt który jest lepszy niż pierwotnie kupiony. Dlatego bardzo krzywdząca jest dla nas opinia, że staramy się wcisnąć Panu sprzęt gorszy niż Pan faktycznie posiadał.

Proszę raz jeszcze sprawdzić konfigurację które Panu przesłaliśmy.


Pon 22 Lis 2010, 12:14
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.