laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Sob 20 Kwi 2024, 01:04



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 10 posty(ów) ] 
 Sklep internetowy 
Autor Wiadomość
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 01 Sty 1970, 02:00
Posty: 5
Post Sklep internetowy
Od 8 grudnia 2005 r. działa długo oczekiwany sklep internetowy :) prosimy o komentarze na temat jego funkcjonowania, uwagi i propozycje :)

_________________
Image
janusz.chalimoniuk@x-kom.pl


Pią 09 Gru 2005, 16:35
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pią 12 Maj 2006, 07:58
Posty: 5
Post Re: Sklep internetowy
Sklep i obsługę sobie cenie, ale niestety strona mocno odstaje od jakosci do krorej u was orzywykłem.

1. Przedewszystkim na stronie brakuje mi dokladnych opisów sprzewanych produktów (często jest tylko zdjęcie i cena). Zdarza się ze szukając opisów zostawałęm na stronach konkurencji.

2. Na pierwszej stronie mniejszą wagę mają promocje i nowości w sklepie niż newsy (pomysł dobry choć ich częstotliwość aktualizacji znowu nie zachwyca)

Pozdrawiam.


Pią 22 Wrz 2006, 18:38
Profil
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec

Rejestracja: Śro 26 Paź 2005, 19:20
Posty: 745
Miejscowość: Przemyśl
Post 
Jestem podobnego zdania. Najistotniejszy jest DOKŁADNY OPIS, przykładowo, karta graficzna to nie tylko ilosc i szyna pamieci , ale takze jej taktowanie, czas dostepu i firma :)

_________________
Tom's Hardware Guide - Forum


Pią 22 Wrz 2006, 22:20
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 27 Sty 2005, 22:55
Posty: 469
Miejscowość: www.x-kom.pl
Post 
Krytyka jak najbardziej słuszna, wiemy, że wygląda to nie tak jak powinno. W nabliższym czasie powinno się to jednak poprawić ponieważ mamy w tej chwili wystarczający potencjał kadrowy aby sukcesywnie je uzupełniać.

W najbliższym czasie wprowadzimy system automatycznego obliczania cen oraz zwiększymy ilości produktów w naszej ofercie. Ilość produktów zwiększy się z 7 do 10 tysięcy. Będziemy bardzo szybko reagowali na obniżki cen, w trakcie jednego dnia (na podwyżki również hehe).

Wygląd strony zmieni się po nowym roku ponieważ w tej chwili priorytetem są dla nas sklepy stacjonarne.

Jeśli chodzi o opisy od tej pory będziemy je konsultowali z Wami a co za tym idzie będziemy brać pod uwagę Wasze sugestie. Na początek prosilibyśmy o ocenienie szablonu do kart graficznych, przy każdej karcie charakterystyka produktu będzie wyglądała w ten sposób:
http://www.x-kom.pl/index.php?show_prod ... 46&_ih=345
Niestety przy części kart nie będziemy w stanie podać czasów dostępu do pamięci, jako nieliczni w Polsce będziemy za to podawać przybliżoną wydajność karty. Jak oceniacie ten szablon?

_________________
michal@x-kom.pl


Sob 23 Wrz 2006, 16:11
Profil
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec

Rejestracja: Śro 26 Paź 2005, 19:20
Posty: 745
Miejscowość: Przemyśl
Post 
Szablonik jak najbardziej ok. Przydaloby sie wyszczegolnic, (pogrubic) najwazniejsze parametry, takie jak taktowanie, ilosc i rodzaj pamieci jej szyne i rodzaj zastosowanego chlodzenia.
te wartosci sa najistotniejsze.
Po prawej stronie przydaloby sie aby wyswiatlane byly nie promocje z calego asortymentu a jedynie z kategorii ktora uzytkownik akurat przeglada, jesli nie ma takich promocji to mozna by wyswietlac cos na ksztalt "Zobacz również"
i tam oferty kart graficznych tej samej kategorii w podobnej cenie, np +/- 100zł. Kolejna sprawa, nie wiem czy tylko u mnie , ale ja mam po bokach conajmniej 3-4 cm wolnego bialego miejsca... moze by tak te boczne menu rozciagnac do bokow okna przegladarki a poszerzyc opis samego produktu ? Tzn zeby ten "slupek" byl szerszy a nizszy :)

_________________
Tom's Hardware Guide - Forum


Sob 23 Wrz 2006, 17:05
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 27 Sty 2005, 22:55
Posty: 469
Miejscowość: www.x-kom.pl
Post 
THG_Stingerek napisał(a):
Szablonik jak najbardziej ok. Przydaloby sie wyszczegolnic, (pogrubic) najwazniejsze parametry, takie jak taktowanie, ilosc i rodzaj pamieci jej szyne i rodzaj zastosowanego chlodzenia.
te wartosci sa najistotniejsze.
Po prawej stronie przydaloby sie aby wyswiatlane byly nie promocje z calego asortymentu a jedynie z kategorii ktora uzytkownik akurat przeglada, jesli nie ma takich promocji to mozna by wyswietlac cos na ksztalt "Zobacz również"
i tam oferty kart graficznych tej samej kategorii w podobnej cenie, np +/- 100zł. Kolejna sprawa, nie wiem czy tylko u mnie , ale ja mam po bokach conajmniej 3-4 cm wolnego bialego miejsca... moze by tak te boczne menu rozciagnac do bokow okna przegladarki a poszerzyc opis samego produktu ? Tzn zeby ten "slupek" byl szerszy a nizszy :)


Dzięki. Na razie oczekujemy tylko na sugestie co do tego szablonu, stronę będziemy przebudowywać dopiero po nowym roku.

_________________
michal@x-kom.pl


Sob 23 Wrz 2006, 18:06
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pią 12 Maj 2006, 07:58
Posty: 5
Post 
Jesli bedzie taki opis do każdego produktu to kupowanie u was będzie samą przyjemnością.

Co do funkcjolanlości to dobrze by było gdyby była taka opcja "porównaj ze sobą produkty".


Druga rzecz do trzcionka mogła by być troszkę większa bo jak dla mnie to jest trochę nieczytelne.

Widze że zmiany idą w dobrym kierunku, oby tak dalej.

Pozdrawiam ekipę


Sob 23 Wrz 2006, 19:56
Profil
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec

Rejestracja: Śro 26 Paź 2005, 19:20
Posty: 745
Miejscowość: Przemyśl
Post 
Kiedy w ofercie karty graficzne od Palita ? konkurencja nie spi i ma je w ofercie w BARDZO atrakcyjnej cenie. co na to X-Kom ?

_________________
Tom's Hardware Guide - Forum


Pon 25 Gru 2006, 00:07
Profil
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 06 Wrz 2006, 14:49
Posty: 431
Miejscowość: Czestochowa
Post 
THG_Stingerek napisał(a):
Kiedy w ofercie karty graficzne od Palita ? konkurencja nie spi i ma je w ofercie w BARDZO atrakcyjnej cenie. co na to X-Kom ?


Zapraszamy na sklep na stronce nie ma tych kart ale w ofercie jak najbardziej je mamy. Z dnia na dzien mozemy sprowadzic :)

_________________
Asus K50IJ-SX046C

Intel Core i5 750 @4GHz 1,37v WaterCooled :: Asus P7P55D-E Pro :: 4GB Kingston HyperX @2GHz 8-9-8-25 1.65v :: 2 x Seagate 250GB @Raid 0 :: WD Caviar 1TB 1001FALS :: Samsung SH-203P :: Corsair CMPSU-850HXEU 850W :: Dell U2410 24" Wide Screen

przemyslaw.ladra@x-kom.pl

Masz problem natury technicznej? Skontaktuj się z nami!
e-mail. serwis@x-kom.pl
tel. 34 310 30 30

Masz pytanie dotyczące naszej oferty? Skontaktuj się z nami!
e-mail. x-kom@x-kom.pl
tel. 34 324 11 67
tel. 34 324 11 97


Image


Pon 25 Gru 2006, 03:51
Profil WWW
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec

Rejestracja: Śro 26 Paź 2005, 19:20
Posty: 745
Miejscowość: Przemyśl
Post 
Wiesz , ja mam ładnych pare kilometrow do was ( chyba ze 400) :) i ludzie tacy jak ja nie wiedza ze takie karty sa :)

_________________
Tom's Hardware Guide - Forum


Pon 25 Gru 2006, 12:42
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 10 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 35 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.