laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Pią 19 Kwi 2024, 05:08



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 3 posty(ów) ] 
 XKom + rozszerzenie gwarancji Mondial- czysta ŚCIEMA 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 12 Lip 2012, 17:42
Posty: 2
Post XKom + rozszerzenie gwarancji Mondial- czysta ŚCIEMA
Kupiłam sprzęt w Xkom sprzedający przy okazji wcisnął mi rozszerzenie gwarancji firmy Mondial, żałuję że ją wykupiłam bo to czysta ściema!!!! nie bierzcie tego bo to się nie opłaca!! Ostatnio podczas burzy spaliła mi się karta sieciowa w laptopie i tego już gwarancja nie obejmuje! Poza tym sprzedawca wprowadził mnie w błąd na stronie z resztą tez wprowadzają w błąd pisząc, że gwarancja chroni przed kradzieżą i rabunkiem- to nie prawda gwarancja obejmuje tylko kradzież z włamaniem i tylko taką kradzież uznają. Z resztą żeby naprawić sprzęt trzeba odesłać im sprzęt na własny koszt, siedzibę serwisu mają w Siedlcach i jeszcze zostałam poinformowana przez Panią Konsultantkę telefonicznie, że jeżeli okaże się w serwisie, że przyczyny niedziałania sprzętu nie obejmuje gwarancja to będę musiała ponieść dodatkowe koszty oględzin sprzętu w serwisie ;/
Jeżeli ktoś będzie chciał mogę wypisać warunki gwarancji firmy Mondial po to żeby nikt się na to nie nabrał.


Czw 12 Lip 2012, 17:52
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7673
Post Re: XKom + rozszerzenie gwarancji Mondial- czysta ŚCIEMA
Witam,
Prosimy o wysłanie na PW informacji dotyczących Pani zamówienia (numer zamówienia bądź imię oraz nazwisko). Skontaktujemy się z Panią oraz dostawcą ubezpieczenia w celu wyjaśnienia całej sytuacji.

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Pią 13 Lip 2012, 09:17
Profil WWW
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7673
Post Re: XKom + rozszerzenie gwarancji Mondial- czysta ŚCIEMA
zebra napisał(a):
Kupiłam sprzęt w Xkom sprzedający przy okazji wcisnął mi rozszerzenie gwarancji firmy Mondial, żałuję że ją wykupiłam bo to czysta ściema!!!! nie bierzcie tego bo to się nie opłaca!! Ostatnio podczas burzy spaliła mi się karta sieciowa w laptopie i tego już gwarancja nie obejmuje! Poza tym sprzedawca wprowadził mnie w błąd na stronie z resztą tez wprowadzają w błąd pisząc, że gwarancja chroni przed kradzieżą i rabunkiem- to nie prawda gwarancja obejmuje tylko kradzież z włamaniem i tylko taką kradzież uznają. Z resztą żeby naprawić sprzęt trzeba odesłać im sprzęt na własny koszt, siedzibę serwisu mają w Siedlcach i jeszcze zostałam poinformowana przez Panią Konsultantkę telefonicznie, że jeżeli okaże się w serwisie, że przyczyny niedziałania sprzętu nie obejmuje gwarancja to będę musiała ponieść dodatkowe koszty oględzin sprzętu w serwisie ;/
Jeżeli ktoś będzie chciał mogę wypisać warunki gwarancji firmy Mondial po to żeby nikt się na to nie nabrał.


W odpowiedzi na zarzut. X-KOM posiada własny serwis w centrali firmy w Częstochowie. Wszystkie reklamowane produkty najszybciej jak to możliwe trafiają właśnie do serwisu X-KOM. Oddziały firmy przyjmują reklamacje po czym ubezpieczoną paczką reklamowany produkt trafia do serwisu. Serwis firmy Mondial jest osobną instytucją i klient we własnym zakresie musi dostarczyć do tego serwisu reklamowany produkt.

Rozszerzenie gwarancji firmy Mondial jest usługą pełnowartościową. Wszystkie aspekty gwarancji wraz z linkiem do szczegółowego regulaminu można znaleźć na naszej stronie internetowej:

http://www.x-kom.pl/przedluz_gwarancje

Jak widać w załączonym linku gwarancja Mondial obejmuje: Kradzież z włamaniem lub rabunek. Co do uszkodzenia wynikłego z burzy pkt. 17. par. 2 jasno informuje, że takie uszkodzenie również podlega gwarancji:

Uszkodzenie na skutek przepięcia – wszelkie przypadkowe, nagłe i nieprzewidziane
uszkodzenia ubezpieczonego sprzętu na skutek czynników nagłego wzrostu napięcia prądu
przekraczającego napięcie znamionowe dla danego urządzenia, instalacji, sieci lub linii.


Prosimy o prywatną wiadomość w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Wto 17 Lip 2012, 17:03
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.