laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Pią 29 Mar 2024, 07:14



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 7 posty(ów) ] 
 Dostawa - koszt dostawy kilku przedmiotów 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pią 17 Sie 2012, 10:45
Posty: 5
Post Dostawa - koszt dostawy kilku przedmiotów
Ceny macie rewelacyjne, w dodatku laptopy w najlepszych konfiguracjach i to jeszcze bez systemu (rzadkość w innych sklepach) ale żeby zrobić u Was większe zakupy....to się trzeba naprawdę nieźle namordować... moje maile gdzieś znikają, dodzwonić się nie mogę a jeździć ciągle do stacjonarnego sklepu też nie mam ochoty, bo raz że daleko a dwa, że panowie w sklepie wyglądają raczej na niezbyt szczęśliwych...
A ja bym się chciała dowiedzieć tylko jednego, tak na początek... ile zapłacę za przesyłkę jeśli moje zamówienie obejmuje kilka produktów? (drukarka, laptop, telefon i parę innych drobiazgów)


Pią 17 Sie 2012, 11:02
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pią 17 Sie 2012, 10:45
Posty: 5
Post Re: Dostawa - koszt dostawy kilku przedmiotów
W końcu dostałam odpowiedź po 4 dniach...ale jestem rozczarowana. W zasadzie po przeczytaniu maila krew mi się ze złości zagotowała, ponieważ osoba, która mi odpisywała na maila przeczytała prawdopodobnie tylko dwa słowa z całego maila. Ja pytałam czy mogę wprowadzić zmiany do istniejącej już faktury pro forma za pośrednictwem maila a dostałam odpowiedź "Oczywiście istnieje możliwość złożenia zamówienia poprzez naszą stronę internetową". A moje drugie pytanie dotyczące kosztu dostawy WSZYSTKICH przedmiotów zostało z odpowiedzią "koszt dostawy wynosi 20zl w przypadku wcześniejszej przedpłaty na nasze konto lub 25zł w przypadku przesyłki pobraniowej."
I co? teraz mam zakładać, że mimo iż moje zakupy ważą łącznie około 18 kilo to i tak zapłacę tyle samo co za zamówienie samej np klawiatury?


Sob 18 Sie 2012, 13:55
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pią 10 Sie 2012, 10:59
Posty: 5
Post Re: Dostawa - koszt dostawy kilku przedmiotów
A nie jest przypadkiem tak że cena 25zł to jest do 30 kg? Chyba tak jest. A nawet jeśli nie to na pewno kosmicznej różnicy w cenie nie będzie. Może +5-10zł. Myślę, że x-kom jest na tyle elastyczny, że nawet jakby brakowało tych paru zł to można liczyć na podarwanie tego. Na pewno zmiany można za pośrednitwem maila wprowadzić, wystarczy do nich napisać dokładnie co i jak mają zmienić i czekać aż ktoś ogarnięty to ogarnie :D (myślę że max 2 dni). Powodzenia :)


Sob 18 Sie 2012, 15:03
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7665
Post Re: Dostawa - koszt dostawy kilku przedmiotów
Niezmiernie nam przykro, iż nasza odpowiedź nie była wyczerpująca za co najmocniej przepraszamy. Mamy jednak nadzieję, że w kolejnych wiadomościach uzyskała Pani już wyczerpujące odpowiedzi.
Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, iż koszt dostawy nie ulega zmianie w przypadku zakupu większej ilości produktów i wynosi on odpowiednio 25zł za pobraniem oraz 20zł przy przedpłacie na konto.

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Pon 20 Sie 2012, 12:17
Profil WWW
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pią 17 Sie 2012, 10:45
Posty: 5
Post Re: Dostawa - koszt dostawy kilku przedmiotów
na szczęście wszystko się ułożyło a na odpowiedź na moje maile już nie czekam 4 dni tylko dzień więc jest już zadowalająco dobrze. Wygląda na to, że po pierwszych problemach wszystko zakończyło się dobrze.
Dziś opłaciłam fakturę i teraz z niecierpliwością oczekuję dnia, w którym będę mogła odebrać swoje zamówienie.


Pon 20 Sie 2012, 14:56
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7665
Post Re: Dostawa - koszt dostawy kilku przedmiotów
Cieszy nas fakt, iż wszystko dobrze się skończyło. :)
Jeżeli do zamówienia został podany numer kontaktowy to poinformujemy Panią wiadomością SMS o możliwości odbioru zamówienia.
Dziękujemy.

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Pon 20 Sie 2012, 15:18
Profil WWW
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pią 17 Sie 2012, 10:45
Posty: 5
Post Re: Dostawa - koszt dostawy kilku przedmiotów
oj..to szkoda, że nie wiedziałam, że można tak zrobić... Będę pamiętać na przyszłość : )


Pon 20 Sie 2012, 21:14
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 7 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.