laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Wto 19 Mar 2019, 06:36

Odpowiedz  [ 498 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 30, 31, 32, 33, 34
 Ubezpieczenie firma uCARE 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Post Re: Ubezpieczenie firma uCARE
Ze smutkiem również dołączam do niezadowolonych klientów.

Miałem niewesołe zdarzenie podczas którego uszkodził mi się telefon, wysłałem go do ubezpieczyciela, wymieniono wyświetlacz i wrócił w dobrym stanie, po jakimś czasie od naprawy - tygodniu czy dwóch na wyświetlaczu pojawiły się artefakty, a urządzenie zaczęło się zawieszać. Zgłosiłem usterkę, telefon trafił do uCare (około miesiąc od pierwszej naprawy) tym razem technicy znaleźli w jego wnętrzu ślady po zalaniu, naprawili urządzenie tak, że zachowywało się identycznie jak po pierwszej naprawie i odmówili kolejnej naprawy.

Pon 10 Gru 2018, 16:09
nowicjusz
nowicjusz

Witam,
nic innego nie zostaje jak przyłączyć się do negatywnej oceny ubezpieczenie ucare. Wykupiłem ubezpieczenie dla laptopa. Niestety w trakcie użytkowania - otwierania jego popsuł się lewy zawiaz co powoduje odstawanie bocznej obudowy, brak możliwości ładowania. Cały czas myślę kiedy się to "rozwali" do końca. Złożyłem zgłoszenie odnośnie nieumyślnego uszkodzenia mechanicznego. Odpowiedź dostałem szybko - oczywiście negatywną. Wyjaśnienie polega na tym iż uszkodzenie które spowodował uzytkownik /przy otwieraniu/ nie jest "uszkodzeniem" i że ubezpieczenie nie obejmuje takiej sytuacji. SZOK. Zaczynam walkę.

Czw 21 Lut 2019, 21:29
nowicjusz
nowicjusz

Dołączam się do negatywnych opinii. Jeżeli przypadkowo uszkodzicie laptopa to ubezpieczyciel nigdy nie wypłaci Wam odszkodowania, mimo że nazwa polisy brzmi "PRZYPADKOWE USZKODZENIE I KRADZIEŻ". Parę dni temu wyłamałem klawisz w laptopie podczas normalnej pracy, wysyłając laptopa najpierw do X-COM w ramach gwarancji producenta powiedziano mi, że nie jest to wada fabryczna i żebym zgłosił się do ubezpieczyciela.

Zgłosiłem się do firmy uCare opinia oczywiście negatywna, argumentowali to tym: "Przypadkowe Uszkodzenie rozumie się "uszkodzenie mechaniczne do Urządzenia lub Użytkownika Urządzenia, nie wywołane przez Ubezpieczonego ani przez Użytkownika Urządzenia [...]"

Czyli jest specjalny zapis w ich regulaminie, który zasadniczo 99% przypadków skutecznie oddala ponieważ jak ktoś to nie jest użytkownikiem urządzenia może je uszkodzić? Przykre jest to, że tego typu zagrywki jeszcze przechodzą i dla kogoś kto nie studiuje regulaminów i nie jest na bieżąco z zagrywkami firm ubezpieczeniowych są to po prostu wyrzucone pieniądze w błoto.

Nie polecam i skutecznie wszystkim swoim znajomym będę odradzał korzystanie z połaczenia X-COM / UCare. Nigdy więcej!

Pon 25 Lut 2019, 13:54
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 498 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 30, 31, 32, 33, 34

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość