laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Pią 29 Mar 2024, 03:39



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 10 posty(ów) ] 
 "Zamów teraz a otrzymasz..." ?! 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pią 01 Sie 2014, 09:09
Posty: 5
Post "Zamów teraz a otrzymasz..." ?!
Powyższa formułka pojawia się przy zakupach w Waszym sklepie.
Pytanie moje brzmi - Czy to jest chwyt marketingowy i czy ma jakieś konotacje ze stanem faktycznym?
A pytam, bo napis bez żadnej gwiazdki okłamał mnie; kiedy kupowałem laptopa byłem przekonany, że otrzymam go w miarę szybko - znaczy na przykład dziś (napis twierdził, że "wczoraj" ale aż takim optymistą nie jestem). Czyżby aż tak długo trwało sprawdzenie stanów magazynowych? Z informacji na stronie wynika(ło), że "towar dostępny w magazynie". Czyżby istniały dwa systemy stanów magazynowych? Cały proces można zautomatyzować, dlaczego nie pójść tą drogą? Tak w ogóle dość długo czekałem (ok 6 godzin) na e-mail z numerem konta do przelewu, w czym był problem? To opóźnienie przesunęło zaksięgowanie mojej wpłaty w Waszym banku, tak swoją drogą powinien być u Was od wczoraj... Nie spać, zwiedzać! :P

Więc po co te idiotyczne komunały, które budzą jedynie frustrację?
Skasować i zastąpić "tradycyjnym" czasem realizacji zamówienia (2-3 dni) albo zautomatyzować proces zakupów przez stronę, tak aby przynajmniej do wpłaty klienta proces odbywał się sprawie.

Tak w ogóle nie zrozumcie mnie źle - uważam, że X-KOM.PL to jeden z lepszych sklepów komputerowych w Polsce.
Kupowałem tu i będę kupował chciałbym jedynie przyczynić się by zakupy przez internet były jeszcze lepsze.

Pozdrowienia,
Bartek


Pią 01 Sie 2014, 09:37
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7665
Post Re: "Zamów teraz a otrzymasz..." ?!
brtx, przykro nam że taka sytuacja miała miejsce. Oczywiście napis "zamów teraz, a otrzymasz (...)" jest prawdziwy. W ostatnim czasie mieliśmy jednak opóźnienia związane z przenosinami magazynu, za co serdecznie przepraszamy. Sytuacja już teraz wróciła do normy, dlatego zachęcamy do składania kolejnych zamówień. :-)

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Wto 05 Sie 2014, 08:59
Profil WWW
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pią 08 Sie 2014, 13:51
Posty: 43
Post Re: "Zamów teraz a otrzymasz..." ?!
Niestety, ale musze to napisac - notorycznie mijacie sie z prawda jesli chodzi o czas wysylki
Im wiecej produktow z x-kom polecam moim klientom, tym wiecej mam skarg na dzialanie sklepu.
A to co ostatnio sie dzieje to juz wola o pomste do nieba.

Przyklady i konkrety ? Prosze bardzo - ostatnie cztery:
- lenovo laptop - 1 dzien opoznienia bez podania jakiejkolwiek przyczyny i kontaktu
- dwa zamowienia na X-Kom Picasso, jedno zrealizowane z blisko tygodniowym opoznieniem, drugie nadal niezrealizowane, mimo ze ciagle te produkty widnieja jako natychmiastowa wysylka.
Rozumiem dzien czy dwa opoznienia, ale .... bez przesady!!
- zamowienie na 2x Samsung Ativ 2 (i troche SSDkow, HDDkow i 2 Officy - lacznie jakies 9 tys zl)- mimo zapewnienia przez pracownika infolini o wysylce jeszcze dzisiaj (rozmowa miala miejsce w poniedzialek), sprzet zostal wyslany dopiero we wtorek. Rowniez swiecil jako dostepny, zamowienie zlozone z odpowiednim wyprzedzeniem.
Malo tego - obydwie sztuki dotarly z pustymi dyskami SSD i HDD w kieszeni!!!!
Laptopy mialy byc z Win8 - jak zapewne doskonale wiecie, klient nie ma mozliwosci poprawnej instalacji takiego systemu z jakiegokolwiek nosnika, bo na nich nie ma klucza produktu, a instalator z boxa go nie wykrywa.
Przemila Pani na infolini, po odczekaniu 23 minut w kolejce jedyne co mogla zaproponowac, to odeslanie sprzetu spowrotem celem instalacji systemow.


No brak slow, przeciez to nie jest pomylka (2 sztuki), a swiadoma glupota i zaniedbanie osoby przygotowujacej sprzet (bo inaczej sie tego nazwac nie da).

Panowie - prosze, wezcie sie w garsc. Rozumiem dynamiczny rozwoj, ale niech sie to nie odbywa kosztem nas (klientow) i naszych klientow.
Nie musze wspominac, ze laczny obrot ktory wygenerowala moja firma i firma ktorej polecam sprzet z x-kom to narazie grubo ponad 50 tys zl.

Podkresle raz jeszcze - doskonale rozumiem sytuacje losowe, ale to sie dzieje notorycznie!
A co najgorsze - zero kontaktu z klientem. Nasz Picasso wisi juz od zeszlego tygodnia i ciekawe czy wogole kiedys zostanie wyslany.
Numery zamowien moge podac na prv.


Śro 20 Sie 2014, 16:18
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Śro 20 Sie 2014, 10:48
Posty: 4
Post Re: "Zamów teraz a otrzymasz..." ?!
Ja tak samo, miałem dostać przesyłkę we wtorek, a dziś jest co, środa! I jeszcze żadnego kontaktu mimo wysłanych e-maili do X-Kom...


Śro 20 Sie 2014, 16:31
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pią 08 Sie 2014, 13:51
Posty: 43
Post Re: "Zamów teraz a otrzymasz..." ?!
W przyszlym miesiacu musimy zamowic troche wiecej sprzetu (miedzy innymi jednorazowo 9 komputerow stacjonarnych, 2 laptopy....).

Strach sie bac co bedzie :(


EDIT: Łał, nasz Picasso (dostepny od reki) z 13.08 wlasnie jedzie :)


Śro 20 Sie 2014, 22:25
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7665
Post Re: "Zamów teraz a otrzymasz..." ?!
Bardzo przepraszamy za nieterminowość. Pracujemy nad rozwiązaniem tej sytuacji, jednak w ostatnim czasie borykaliśmy się z nieprzewidzianymi trudnościami technicznymi oraz aktywnością naszych Klientów w związku z bardzo dużą ilością promocji, co spowodowało opóźnienia. Sytuacja została już jednak opanowana i odrabiamy wszelkie zaległości.

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Pią 22 Sie 2014, 11:53
Profil WWW
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pią 08 Sie 2014, 13:51
Posty: 43
Post Re: "Zamów teraz a otrzymasz..." ?!
OK, zycze sobie i Wam, zeby tak bylo.

Mam nadzieje, ze bede mogl liczyc na jakis rabat przy kolejnym zamowieniu ? (chociazby w ramach rekompensaty za to nieszczesne Picasso albo Samsungi....)


Pią 22 Sie 2014, 15:14
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7665
Post Re: "Zamów teraz a otrzymasz..." ?!
acadmin, zależy od produktu, ale jeśli tylko będziemy mogli go udzielić, to na pewno tak. :-)

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Pon 25 Sie 2014, 10:32
Profil WWW
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pon 25 Sie 2014, 17:32
Posty: 1
Post Re: "Zamów teraz a otrzymasz..." ?!
Cóż jak widać nadal nie wszystko działa, bo mimo informacji, że zamówiony towar w czwartek otrzymam w piątek to dopiero w SOBOTĘ po moim telefonie towar został przygotowany do wysyłki, a jest już poniedziałek i nadal UPS go nie ma... Mimo informacji w sobotę, że w poniedziałek sprzęt już będzie... Widzę, że nadal macie 'problemy', o których nawet nie poinformujecie...


Pon 25 Sie 2014, 17:43
Profil
Extremalny Komputerowiec
Extremalny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 23 Sie 2014, 17:35
Posty: 7785
Post Re: "Zamów teraz a otrzymasz..." ?!
To chyba sezon urlopowy ;)

_________________
Zestawienie polecanych laptopów i ultrabooków ✅
Nie wiesz która seria jest najlepsza, który model jest najnowszy? Napisz na mój e-mail :thumright:
GG:47751279


Pon 25 Sie 2014, 18:35
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 10 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 14 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.