laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Czw 28 Mar 2024, 19:47



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
 Zamówienia w sklepie internetowym 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Wto 12 Sie 2014, 15:19
Posty: 1
Post Zamówienia w sklepie internetowym
Witam

Jestem w sumie stałym klientem, kupiłem już u państwa dwa laptopy i trochę mniejszego sprzętu, ale jakoś tak się złożyło że zawsze przez allegro.

Ostatnio jednak chciałem kilka rzeczy których na allegro nie było, zarejestrowałem się więc, złożyłem zamówienie... i cisza.

Muszę przyznać że system allegro jest znacznie wygodniejszy. Klikam zamawiam, wypełniam dane do przesyłki, od razu mogę zapłacić i od razu widzę kiedy sprzedający otrzymał zapłatę.

Najpierw krótko po zamówieniu wysłałem emaila z zapytaniem czy mogę płacić od razu, czy na razie czekać, ew. jaki tytuł przelewu - czy całe dane, czy numer zamówienia, czy w ogóle bez znaczenia? Nie otrzymałem odpowiedzi, ale następnego dnia już otrzymałem automatyczną informację o zamówieniu i tam było napisane by wpisać numer zamówienia, OK. (tu polecam wpisać w jakieś FAQ czy coś?)

Chyba dwa dni później chciałem się dopytać co do wersji BIOS na płycie głównej i czy ew. jest możliwość by go zaktualizować przed wysyłką, ale na to też nie otrzymałem odpowiedzi :(

Przy zamawianiu przed weekendem była informacja że paczka będzie 12.08, ale nie wstrzymuję oddechu bo nie dostałem żadnego maila o wysyłce etc.

Tak więc podsumowując, kilka uwag ze strony klienta, co by mogło znacznie uprzyjemnić zakupy:

- jakiś system automatycznych płatności, tak jak na allegro? Od razu mnie przekierowuje na stronę mojego banku, wpisuję tylko jednorazowy kod i zatwierdzam, a na maila otrzymuję informację że pieniążki wpłynęły. Nie ma nic wygodniejszego.
- połączenie tego systemu z moimi zamówieniami. Obecnie nadal mam status "W trakcie realizacji" a kwota jest na czerwono (co to znaczy? Nadal nie jest zaksięgowane, czy tylko tak ogólnie?)
- jakiś ticket system połączony z zamówieniami, by można było się ew. dopytać o szczegóły
- odpisywanie na emaile ;)

No nic, na razie czekam, pozdrawiam

ps. nie odmówiłbym też płatności w bitcoin, byłoby jeszcze wygodniej, wy byście i tak dostali zapłatę w PLN, zerowy koszt przetwarzania płatności, brak charge-back, a ja mogę zapłacić w kilka sekund niezależnie od pory dnia czy święta. Nawet giganci jak dell czy newegg już to obsługują ;)


Wto 12 Sie 2014, 15:33
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7665
Post Re: Zamówienia w sklepie internetowym
nnn, dziękujemy za sugestię. Co prawda nie wiemy jak to będzie z bitcoinami, ale postaramy się przyspieszyć z odpowiedzi z naszego Sklepu Internetowego. :-)

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Śro 13 Sie 2014, 14:44
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.