laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Czw 18 Kwi 2024, 04:24



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Brak wysyłki zamówionego towaru. 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Wto 02 Wrz 2014, 08:38
Posty: 1
Post Brak wysyłki zamówionego towaru.
Witam,

W dniu 31.08.2014 zamówiłem u Państwa monitor i komputer nr. zamówienia: 901408311235. Obydwa urządzenia były oznaczone jako dostępne w magazynie.
Pieniądze zostały przelane w tym samym dniu. Do dnia dzisiejszego tj. 02.09.2014 nie dostałem, żadnej informacji o wysyłce.
Na infolinię nie sposób się dodzwonić.

Proszę o informacje kiedy sprzęt zostanie wysłany. Proszę, aby to było jak najszybciej bo wyjeżdżam w czwartek, a muszę na tym komputerze zainstalować jeszcze system operacyjny.


Wto 02 Wrz 2014, 08:45
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7673
Post Re: Brak wysyłki zamówionego towaru.
kozek.lukasz, przepraszamy za opóźnienie. Twoje zamówienie zostało wysłane, a numer listu przewozowego powinieneś otrzymać w automatycznej wiadomości e-mail. Doręczenie paczki przewidziane jest na dzisiaj, tj. 03.09.

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Śro 03 Wrz 2014, 09:56
Profil WWW
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Śro 03 Wrz 2014, 12:01
Posty: 1
Post Re: Brak wysyłki zamówionego towaru.
Witam,

u mnie zaistniała podobna sytuacja: w dniu 31.08.2014 złożyłem u Państwa zamówienie - jego nr. to: 901408311526.
Przelew został zlecony w tym samym dniu, zaksięgowany w poniedziałek rano. Do dnia dzisiejszego tj. 03.09.2014 nie dostałem, żadnej informacji o wysyłce.
Próbowałem kontaktować się mailowo - brak jakiejkolwiek odpowiedzi w Państwa strony.
Proszę o informacje kiedy moje zamówienie będzie zrealizowane.


Śro 03 Wrz 2014, 12:10
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pon 08 Wrz 2014, 21:55
Posty: 3
Post Re: Brak wysyłki zamówionego towaru.
Wygląda to nieciekawie. W niedzaiele zamawiałem telefonicznie komputer z odbiorem w salonie w Opolu. Reklama na stronie krzyczała- zamow dzis ,odbierz pojutrze. Bardzo uprzejmy młody człowiek zapewniał mnie ze komputer bedzie do odbioru we wtorek około godz. 14. A no zobaczymy. Jesli nie dotrzymaja terminu kupie to samo w Komputrowniku i o xkomie zapomne.


Pon 08 Wrz 2014, 22:11
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7673
Post Re: Brak wysyłki zamówionego towaru.
bombsson, przepraszamy, mieliśmy krótką przerwę w dostawach i stąd opóźnienie. Raz jeszcze przepraszamy i oczywiście zapraszamy ponownie. :-)

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Czw 11 Wrz 2014, 15:22
Profil WWW
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pon 08 Wrz 2014, 21:55
Posty: 3
Post Re: Brak wysyłki zamówionego towaru.
No i zamówiony w niedziele komputer dotarl we wtorek. O godz 11 dostałem esemesa ze komputer do odbioru. Sprzet na moje potrzeby idealny. Mój stary komputer strasznie glosno chodzil, tego nie slychac. A ponieważ wszystko odbylo się sprawnie już szukam na stronach xcoma laptopa dla zony.


Nie 14 Wrz 2014, 23:19
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Wto 16 Wrz 2014, 10:54
Posty: 2
Post Re: Brak wysyłki zamówionego towaru.
Witam, w niedzielę kupiłem telefon i od razu zrobiłem szybki przelew więc kasa dotarła w sekundę.
Liczyłem, że w poniedziałek zostanie wysłany i we wtorek do mnie dotrze a do tej pory status zamówienia
jest "W trakcie realizacji". Od wczoraj brak odpowiedzi na maila, a na telefonie można wisieć bez końca.
Proszę o sprawdzenie zamówienia nr: 901409144829


Wto 16 Wrz 2014, 11:04
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7673
Post Re: Brak wysyłki zamówionego towaru.
ozzman78, z naszych informacji wynika, że Twoja paczka została wczoraj wysłana oraz że jej doręczenie planowane jest na dzisiaj przed końcem dnia. Przepraszamy za opóźnienie.

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Śro 17 Wrz 2014, 10:31
Profil WWW
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pią 19 Wrz 2014, 14:53
Posty: 2
Post Re: Brak wysyłki zamówionego towaru.
Witam,
niestety i ja dołączam się do grona osób które nie otrzymały zamówionego towaru mimo że na stronie widniał napis "dostępny w magazynie zamów dzisiaj a otrzymasz pojutrze". "Pojutrze" już dawno minęło a towar nadal "w trakcie realizacji".
Nie przejmował bym się tym gdyby nie fakt że w środę wyprowadzam się z domu i do tego czasu wręcz muszę dostać zamówiony sprzęt, później nie będzie miał kto odebrać i zapłacić też (zapłata za pobraniem) a nie mogę podać mojego nowego adresu zamieszkania. Mój numer zamówienia to: 901409167317. Najbardziej denerwuje kompletny brak informacji, na stronie cały czas ten sam napis "w trakcie realizacji" na emaila brak odpowiedzi, nie mam darmowych minut by próbować się dodzwonić na infolinie.


Pią 19 Wrz 2014, 15:10
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pią 19 Wrz 2014, 16:03
Posty: 2
Post Re: Brak wysyłki zamówionego towaru.
Również mam ten sam problem, sprzęt miałem dostać dzisiaj, a tu ciągle jest w trakcie realizacji. Numer zamówienia to 901409188941. Wysłałem maila i brak odzewu. Prosiłbym o szybkie wysłanie, gdyż zależy mi na czasie .


Pią 19 Wrz 2014, 16:09
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pią 19 Wrz 2014, 14:53
Posty: 2
Post Re: Brak wysyłki zamówionego towaru.
Udało mi się dodzwonić na infolinię, obsługa miła. Pan przeprosił za utrudnienia i zapewnił że na wtorek moje zamówienie będzie dostarczone. Mam nadzieje że nie są to puste słowa i na wtorek faktycznie pojawi się u mnie kurier.
Do tej pory sklep miał dobą opinię, niestety zaczyna ona się zmieniać. Rozumiem trudności przenoszenie magazynów, problemy z dostawcami, sezon urlopowy, epidemie czy co tam się jeszcze może zdarzyć, leczy wypadało by informować klientów że ich zlecenia mogą nie być zrealizowane tak szybko jak by się tego spodziewali.

Ofertę macie dobrą, ceny przystępne, tylko ten system informacji kuleje.


Pią 19 Wrz 2014, 18:15
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pią 08 Sie 2014, 13:51
Posty: 43
Post Re: Brak wysyłki zamówionego towaru.
Myslalem, ze problemy juz rozwiazane, ale jednak sie mylilem.

Nowe zamowienie z piatku przed poludniem..... wysylki brak, jakiejkolwiek informacji o tym, ze wysylka bedzie opozniona tez brak :(
Odpowiedzi na maila (ticket zostal zapoczatkowany przez pracownika X-Kom, nie przeze mnie) tez brak od piatku od 12:25 :(


Co ciekawe - byl to zwykly produkt, ktory nie wymaga "opracowania" (tablet).
Zapewne wystarczy go zabrac z półki, zeskanowac i wlozyc do pudelka - a nie tak jak w przypadku laptopow w ktorych czesto trzeba wymienic dysk, dolozyc RAMu albo cos jeszcze innego.....

Smutne.
Pozostaje tylko miec nadzieje, ze to co napisalem w odpowiedzi na ticket zostanie uwzglednione, bo jesli nie..... to bedzie zle.


Informacje o notorycznych opoznieniach w wysylce i braku (lub meeeega opoznionym) kontaktu mailowego powinny byc teraz na stale przypiete na glownej stronie. Moze dzieki temu X-Kom wyszedlby z problemow z twarza.



Mistrzostwem swiata bylo moje zapytanie mailowe wyslane 08.09, na ktore dostalem odpowiedz 13.09... czyli DOKŁADNIE po całym roboczotygodniu :)
Wtedy Wam sie udalo - skutecznie rozbawiliscie mnie, towar o ktory pytalem w imieniu mojego klienta juz dawno mialem z innego zrodla.


Pon 22 Wrz 2014, 09:22
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7673
Post Re: Brak wysyłki zamówionego towaru.
Bardzo przepraszamy za opóźnienia - wiemy o tym problemie i pracujemy nad jego rozwiązaniem. Z informacji w naszym systemie wynika, że wszystkie zamówienia o które pytaliście wyżej, zostały już zrealizowane.

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Pią 26 Wrz 2014, 10:50
Profil WWW
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Śro 08 Paź 2014, 16:23
Posty: 2
Post Re: Brak wysyłki zamówionego towaru.
Niestety ale mam bardzo podobny problem. Numer zamówienia: 901410057410. Pisałem maila, brak odpowiedzi. Na infolinię w zasadzie nie da się dodzwonić. Macie bardzo dobre opinie w internecie, zaufałem Wam, a tu brak żadnego kontaktu, że coś brakuje, jest opóźnienie etc. Moglibyście o tym informować, a nie liczyć na cierpliwość klienta.


Śro 08 Paź 2014, 16:27
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7673
Post Re: Brak wysyłki zamówionego towaru.
canin, w przypadku Twojego zamówienia czekamy na dostawę niezbędnych podzespołów i zakończenie montażu laptopa. Postaramy się zrealizować zamówienie najszybciej jak to możliwe. Aktualną informację o stanie zamówienia uzyskasz także w naszym Sklepie Internetowym pod numerem 34 377 00 00 lub pod adresem x-kom[at]x-kom.pl.

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Czw 09 Paź 2014, 14:11
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.