laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Czw 28 Mar 2024, 15:27



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
 Salon Tarnowskie Góry-szacun dla obsługi! 
Autor Wiadomość
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik

Rejestracja: Pią 07 Lis 2014, 23:24
Posty: 80
Post Salon Tarnowskie Góry-szacun dla obsługi!
Salon X-kom w Tarnowskich Górach to taka mała klitka, tylko dwa stanowiska, zawsze pełno ludzi ale....wcale mnie to nie dziwi, biorąc pod uwagę jakość obsługi i podejście do klienta.
Moje zakupy rozpocząłem w Częstochowie,zależało mi na czasie..jednak czasami jakiś zły omen czy po prostu pech, niweczy plany.
Żeby się nie rozpisywać niepotrzebnie,po wyjaśnieniu wszelkich niejasności związanych z zakupami,wylądowałem w Tarnowskich Górach.
Do salonu w Częstochowie nie mam absolutnie żadnego ALE ,tylko troszkę za daleko.
Wizyta w Tarnowskich Górach,gdzie obsługiwała mnie bardzo rzeczowa i miła Ruda Pani Kinga ,przedstawiła propozycje i poprosiła o zastanowienie się i koleją wizytę.
Zamówienie poszło przez internet, troszkę się na sprzęt naczekałem, przeciągała się dostawa od producenta i na dobra sprawę nie miałem wpływu na to,ale Salon na bieżąco informował telefonicznie kiedy, jak i co dalej....
Po złożeniu zamówienia, prosiłem kierownika Salonu( Pan Przemysław....gość w okularach) by przed info że sprzęt można odebrać ,dokładnie go sprawdził,bebechy,konfigurację,wykonanie, etc.
W tym miejscu należy się Wielki Szacun dla w/w młodego człowieka.
Facet naprawdę się przyłożył do obsługi i wywinął chyba wszystkie możliwe numery by stanąć na wysokości zadania,po smsie że sprzęt gotowy do odebrania, nie było już nic innego jak iść do salonu i poczekać na wydrukowanie paragonu,gdzie tam..jeszcze raz wszystko przy mnie sprawdzono :D
Ale to nie koniec historii.
Po dwóch dniach w/w Jegomość położył mnie na łopatki...zadzwonił do mnie z zapytaniem czy wszystko w porządku,czy sprzęt jest sprawny, czy jestem zadowolony, bo jak by co to Salon chętnie służy pomocą :shock:
Myślałem że spadnę z fotela :D
Szkoda że w innych sklepach tak nie ma,nie chodzi mi o tel. czy jakieś extra traktowanie, tylko o normalne podejście sprzedawca-klient i czas który jest dla niego(klienta) poświęcony..jak się chce to Można!!!
Kupuję w tym Salonie od samego początku, i co idę na zakupy to jestem coraz bardziej zaskoczony..wielki wielki +


Tak na marginesie..dobrze by było aby Firma zadbała o zmianę lokum na coś większego, malutko tam miejsca jak więcej ludzi się nazbiera.


Ostatnio edytowany przez Jack70, Pią 21 Lis 2014, 12:58, edytowano w sumie 1 raz



Śro 19 Lis 2014, 20:44
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7665
Post Re: Salon Tarnowskie Góry-szacun dla obsługi!
Jack70, dziękujemy za Twoją opinię oraz zaufanie. Satysfakcja naszych Klientów jest dla nas bardzo ważna, dlatego jakość obsługi od dawna stawiamy na pierwszym miejscu. Wszystkie opinie są dla nas cenne, ponieważ to właśnie dzięki nim możemy nieustannie doskonalić poziom obsługi oraz ofertę w naszym sklepie. Raz jeszcze dziękujemy i oczywiście zapraszamy ponownie. :-)

P.S.: Naturalnie pracujemy nad rozbudową naszej sieci sklepów, bo choć w najbliższy weekend otwieramy odnowiony salon w Gdańsku, to nie zapominamy także o Tarnowskich Górach.

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Czw 20 Lis 2014, 15:49
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.