laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Pią 29 Mar 2024, 13:18



Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
 Koszmarna infolinia !!! 
Autor Wiadomość
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik

Rejestracja: Pią 07 Lis 2014, 23:24
Posty: 80
Post Koszmarna infolinia !!!
W XXI wieku czekać blisko 57min na połączenie to chyba lekka przesada i niedopuszczalne olewanie klienta!
Jest niedziela, nie wyobrażam sobie nawet co dzieje się w tygodniu.
Niższą cenę zakupu diabli biorą w tym momencie z powodu kosztów połączeń ,czego przyczyną jest zła organizacji pracy, na tej pożal się panie "YNFOLYNII"
Trzeba zatrudnić więcej osób, by komunikacja firma-klient przebiegała w profesjonalny sposób, radził bym się zastanowić nad tym bałaganem, z tego co wiem to nie tylko Ja jest niezadowolonym klientem z tego powodu.
Właściciel powinien się zreflektować jakiego zatrudnił Managera, który nie potrafi w 100% zadbać o profesjonalną komunikację, no chyba że ów Managerem jest Pan Kazik z dworca w Częstochowie który zamiata perony.
Chociaż nie zdziwił bym się by to właśnie On dał sobie radę,skoro dba o kilka peronów,to dlaczego nie zaprowadził by porządku na jednej infolinii.

Satysfakcja gwarantowana..Tak brzmi motto sklepu X-KOM.PL
Powinno być....Nie dzwoń! bo stracisz kasę i czas..w efekcie i tak niczego nie załatwisz!

WSTYD!!!!!!!


Ostatnio edytowany przez Jack70, Nie 03 Maj 2015, 14:24, edytowano w sumie 1 raz



Nie 03 Maj 2015, 14:12
Profil
Extremalny Komputerowiec
Extremalny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 23 Sie 2014, 17:35
Posty: 7785
Post Re: Koszmarna infolinia !!!
Ja myślałem że dzisiaj jest 3 maja ;) ?

Pisz na FB najszybciej dostaniesz odpowiedz

_________________
Zestawienie polecanych laptopów i ultrabooków ✅
Nie wiesz która seria jest najlepsza, który model jest najnowszy? Napisz na mój e-mail :thumright:
GG:47751279


Nie 03 Maj 2015, 14:21
Profil WWW
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik

Rejestracja: Pią 07 Lis 2014, 23:24
Posty: 80
Post Re: Koszmarna infolinia !!!
Wczoraj było dokładnie to samo 2 razy po 45min i finał był taki że zrezygnowałem..to nie jest pierwszy raz,po za tym jesli sklep nie czynny to po połączeniu pewien być komunikat że nie pracują,tak jest na całym świecie,ale wdać że w X-Kom nikt o to nie dba!


Nie 03 Maj 2015, 14:30
Profil
Extremalny Komputerowiec
Extremalny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 23 Sie 2014, 17:35
Posty: 7785
Post Re: Koszmarna infolinia !!!
Kod:
https://www.facebook.com/XKOMpl


Napisz tutaj

_________________
Zestawienie polecanych laptopów i ultrabooków ✅
Nie wiesz która seria jest najlepsza, który model jest najnowszy? Napisz na mój e-mail :thumright:
GG:47751279


Nie 03 Maj 2015, 14:40
Profil WWW
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7665
Post Re: Koszmarna infolinia !!!
Jack70, połączenia związane z Twoim kontem odnotowaliśmy wyłącznie 04.05.2015 o godz. 08:23:19 oraz 14:45:57. Maksymalny czas oczekiwania na połączenie w ostatnich dniach nie przekraczał 180 sekund. Prosimy również zauważyć, że w dniu 1 oraz 3 maja nasz Sklep Internetowy oraz sklepy stacjonarne były nieczynne oraz na fakt, że w dniu 04.05.2015 miały miejsce prace energetyczne, które spowodowały częściową niedostępność naszej infolinii serwisowej (34 377 00 30), o czym informowaliśmy w aktualnościach na stronie głównej.

Niezależnie od powyższego bardzo prosimy o przekazanie Twojego numeru telefonu (w wiadomości prywatnej), dzwoniąc z którego tak długo oczekiwałeś na połączenie z naszym konsultantem. Chcielibyśmy zweryfikować i wyjaśnić tę sytuację.

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Wto 05 Maj 2015, 10:23
Profil WWW
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik

Rejestracja: Pią 07 Lis 2014, 23:24
Posty: 80
Post Re: Koszmarna infolinia !!!
Odnotowaliście połączenie bo się przedstawiłem i konsultant na pewno to odnotował,co do pozostałych połączeń,mam zastrzeżone numery tel. więc jakim cudem chcecie to sprawdzić?
Po za tym tak jak wspomniałem wcześniej..skoro sklep jest nie czynny w takim okresie ,to klient po połączeniu w takim dniu,powinien usłyszeć komunikat i samo połączenie powinno zostać przerwane.
Nie każdy żyje świętami a często tydzień pracy ma 7 dni..

Pozdrawiam....


Czw 07 Maj 2015, 08:24
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7665
Post Re: Koszmarna infolinia !!!
Jack70, niestety nie mamy możliwości weryfikacji Twojej rozmowy, jeśli telefonowałeś do nas z numeru zastrzeżonego. Prosimy jednak zauważyć, że Święto Narodowe Trzeciego Maja jest w Polsce dniem wolnym od pracy, a informację o przerwie w pracy infolinii oraz salonów zamieściliśmy również na naszej stronie internetowej.

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Pią 08 Maj 2015, 16:12
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 7 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.