laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Pią 19 Kwi 2024, 04:02



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
 Nowe logo 

Czy podoba Ci się nowe logo X-KOM.PL?
Tak, podoba mi się bardzo. 16%  16%  [ 4 ]
Niezłe. 36%  36%  [ 9 ]
Średnie 24%  24%  [ 6 ]
Nie podoba mi się :( 24%  24%  [ 6 ]
Razem głosów : 25

 Nowe logo 
Autor Wiadomość
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 27 Sty 2005, 22:55
Posty: 469
Miejscowość: www.x-kom.pl
Post 
niro napisał(a):
Znacznie lepsze od poprzedniego. Czarny ślicznie komponuje się z czerwonym, jest proste i takie byc powinno od poczatku. Teraz zostaje stworzyc czcionke o odpowiednim kroju (no chyba ze juz jest) i można projektować ulotki, reklamy i caly ten marketingowy bałagan. Co do samego loga to bardzo mi sie podoba. Kto je popełnił?


Praca zbiorowa, grafik i uwagi 10 X-KOMowców :)

_________________
michal@x-kom.pl


Nie 13 Maj 2007, 12:40
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Wto 18 Kwi 2006, 13:20
Posty: 11
Post 
No to chyba było by lepiej ściągnąć pomysł z gazeta.pl i ogłosić konkurs gazecie wyszedł on genialnie i mają logo proste ale od razu wpadające w oczy dzięki kropkom po lewej.. A jeżeli chodzi o łączenia to rzeczywiście czarny i czerwony jest doskonałym połączeniem.


Nie 13 Maj 2007, 13:55
Profil
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec

Rejestracja: Śro 26 Paź 2005, 19:20
Posty: 745
Miejscowość: Przemyśl
Post 
Cytuj:
ile duzych swiatowych marek ma proste loga, a wlasciwie same nazwy...

sony, micorosoft, panasonic


Nie kozacz !

Nie porównuj jakeigoś sklepiku z czestochowy do microsoftu czy panasonic....

To logo odstrasza ! Wyglada jakbu bylo zrobione na odwal sie i jego autor dopiero co miał komunie. Jest Bezapelacyjnie tragiczne...
Dlaczego nie daliscie kilku wzorow i mozliwosci przedyskutowania ktore wybrac ?
CHyba ze zaplaciliscie za to logo gruba kapuche komus i teraz musi takie zostac.. bo skoro kosztowalo to musi byc dobre :)

_________________
Tom's Hardware Guide - Forum


Pon 14 Maj 2007, 10:13
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 12 Sie 2005, 10:08
Posty: 1065
Miejscowość: Blachownia i gdzieś w Lubuskiem
Post 
Cytuj:
Nie porównuj jakeigoś sklepiku z czestochowy do microsoftu czy panasonic....



Co ma piernik do wiatraka?to że tamte firmy sa duże wcale nie oznacza że mają monopol na proste logo. To logo do mnie przemawia prostotą właśnie. Jest łatwo przysfajalne a dla klienta to jest najważniejsze. Łatwo zapada w pamięci nazwa firmy a oto własnie chodzi.
THG_Stingerek napisał(a):
Dlaczego nie daliscie kilku wzorow i mozliwosci przedyskutowania ktore wybrac ?




Nie czarujmy sie. Jak widac taka dyskusja nie miała by sensu bo każdemu sie podoba co innego. To firma wybiera sobie logo a nie garstka forumowiczów. :roll:


Ja podtrzymuje swoje zdanie że logo jest ok.


Ostatnio edytowany przez Arti, Pon 14 Maj 2007, 12:11, edytowano w sumie 1 raz



Pon 14 Maj 2007, 12:11
Profil
Extremalny Komputerowiec
Extremalny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 31 Sty 2005, 09:28
Posty: 3119
Miejscowość: Galway(Irl)
Post 
Co do dyskusji nad logo to zgadzam się całkowicie z Arti! Jest tu dosłownie kilka osób aktywnych na forum więc kto miałby dyskutowac? Gdyby było chociaż kilkudziesięciu aktywnych to można by pytac o opinie bo mogłoby byc to reprezentatywne dla sporerej grupy klientów. W takiej sytuacji zrobiono jak należy.
Logo jest OK.

_________________
i5-3570k @4.7 1.33V * MSI Z77 MPower * 8GB DDR3 Kingston Predator 1866 * XFX Radeon HD 6970 2GB
Seagate 600 256GB SSD * Plextor M5 Pro 256GB SSD * Samsung SE-S224 * BeQuiet DP 650W * Silverstone TJ07B * EIZO S2231W
WC: Apogee XT, Laing DDC, XSPC EX480


Pon 14 Maj 2007, 13:41
Profil
użytkownik
użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 03 Lut 2005, 23:43
Posty: 126
Post 
THG_Stingerek napisał(a):
Cytuj:
ile duzych swiatowych marek ma proste loga, a wlasciwie same nazwy...

sony, micorosoft, panasonic


Nie kozacz !

:lol2: :rotfl:

@Stingerek
Jeśli mnie oczy nie mylą to w rubryce "skąd" masz wpisane "Przemyśl". Domyślam się również, że tam mieszkasz. Zatem, do ciężkiej cholery, co Cię w ogóle obchodzi "jakiś sklepik z Częstochowy"? Czy Wy w Przemyślu sklepu komputerowego nie macie?

Mnie logo też raczej nie przypadło do gustu, ale to nie moja firma i nie mnie o tym decydować. Takie wybrano i koniec.

Reasumując: od dłuższego czasu męczy mnie czytanie Twoich wypowiedzi, więc proszę, wyświadcz wszystkim przysługę i znajdź sobie inne forum do pisania głupich postów. Z góry dziękuję.

_________________
Mów zawsze, co czujesz, i czyń, co myślisz.
Mój blog:


Ostatnio edytowany przez GhostRider, Pon 14 Maj 2007, 15:19, edytowano w sumie 1 raz



Pon 14 Maj 2007, 15:16
Profil WWW
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 27 Sty 2005, 12:37
Posty: 467
Miejscowość: kiedyś X-KOM, teraz Warszawa:)
Post 
haha, jakieś sklepiki do nas mają strasznie daleką drogę, wystarczy popatrzeć na salon, który niewątpliwie jest wizytówką firmy.

jakbyśmy chcieli robic logo dłońmi forumowiczów, to poprosilibysmy o to. w firmie mamy zasadę wewnętrznej wspolnoty i to jest dzieło pracowników X-Kom'u - cieszymy się z tego i będziemy się tym szczycić. w mało której firmie jest tak dobra atmosfera pracy i znajomości, jak u nas. mamy praktycznie zerowy współczynnik migracji pracowników. o czymś to świadczy!

logo jest zatwierdzone i zaakceptowane przez nas i zmieniać nie będziemy go więcej. cieszymy się z Waszych ocen, bo są dla nas ważne, ale bez przesady - obrażanie nas, to nie ocena!

wielu forumowiczów nas zna osobiście, przychodzicie do nas, rozmawiacie - wiecie jacy jesteśmy. samo istnienie forum i wolnosc wypowiedzi na nim swiadczy tez o naszej otwartosci - rowniez na krytyke:)

ale jesli ktos nas nie zna osobiscie, to niech nie nazywa "jakims sklepikiem" - sam sie tylko przez to osmiesza. jestesmy liderem na rynku lokalnym, swiadczy o tym chocby rozpoznawalnosc marki (nazwy firmy), jak i bardzo dynamiczny rozwoj.

tym chcialbym zakonczyc czesc klótni dotyczaca firmy - niniejszy watek jest o LOGO!!!

_________________
Image Image


Ostatnio edytowany przez przemcio, Wto 15 Maj 2007, 08:34, edytowano w sumie 1 raz



Pon 14 Maj 2007, 20:24
Profil WWW
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 06 Maj 2006, 13:22
Posty: 1096
Miejscowość: ~Częstochowa
Post 
przemcio napisał(a):
wolnosc wypowiedzi




...


Wto 15 Maj 2007, 19:32
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 07 Lip 2005, 10:11
Posty: 828
Miejscowość: CZ-WA
Post 
thg ma za to super logo, odzwierciedla ludzi w firmie (mlotek). za to x-kom to logo serii pro :mrgreen: sklepik w czestochowie, no coz jedyny sklep w czestochowie na wysokim poziomie marketingowo - reklamowym reszta to budki pod sezamem. ale jak ktos jest z miesciny takiej jak przemysl to se zdjecia sklepu jeno moze poogladac

PS. LOGO WYPAS. Dzisiaj ciezko jest stworzyc cos co by wszystkim pasilo.

_________________
>>> i5 3570K * ASRock Z77 EX6 * G.Skill 2x4GB 2133MHz <<<
>>> MSI GTX560Ti HAWK * SB X-Fi Fatal1ty Gamer Pro <<<
>>> WD1001 * WD640 * Corsair HX520W <<<
>>> LG L227WT >>>


Czw 17 Maj 2007, 06:25
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 27 Sty 2005, 12:37
Posty: 467
Miejscowość: kiedyś X-KOM, teraz Warszawa:)
Post 
prosze nie kontynuowac juz dyskusji niezwiazanej z samym logo, wlasne utarczki zostawic na PW.

beda ostrzezenia, jesli sie to nie zmieni...

_________________
Image Image


Czw 17 Maj 2007, 08:32
Profil WWW
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec

Rejestracja: Śro 26 Paź 2005, 19:20
Posty: 745
Miejscowość: Przemyśl
Post 
Microsoft mógłby sobie jako logo wstawić końską kupe a i tak bedzie wiadomo co to za firma.
A to logo jest poprostu do kitu.

Inna sprawa ze zadano pytanie i rozpoczeto dyskusje na temat logo w ktorej zabralem glos i wyrazilem swoja opinie.
Kolejna sprawa to "mnie obchodzi jakis sklepik w czestochowie" bo logo jest dla klientow a nie dla fimy :)

Cytuj:
i to jest dzieło pracowników X-Kom'u

trzeba bylo isc do najblizszego przedszkola. Wyszloby lepiej.

_________________
Tom's Hardware Guide - Forum


Czw 24 Maj 2007, 01:47
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 27 Sty 2005, 12:37
Posty: 467
Miejscowość: kiedyś X-KOM, teraz Warszawa:)
Post 
Do przedszkola to wybieram się za parę lat najwcześniej – córa musi mi podrosnąć:)

Ja też wyraziłem swoją opinię… Dobrze Stingerek, że udzielasz się – cieszy nas to – ale zauważ, że większość firm nawet nie pyta o takie opinie. Dla nas każdy znajomy firmy, klient, forumowicz jest ważny – dlatego pytamy.

Pozdrawiam i życzę chwilami więcej przymrużenia oka:)

_________________
Image Image


Pią 25 Maj 2007, 12:39
Profil WWW
Extremalny Komputerowiec
Extremalny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 31 Sty 2005, 09:28
Posty: 3119
Miejscowość: Galway(Irl)
Post 
...rzekłbym luzu nawet... :wink:

_________________
i5-3570k @4.7 1.33V * MSI Z77 MPower * 8GB DDR3 Kingston Predator 1866 * XFX Radeon HD 6970 2GB
Seagate 600 256GB SSD * Plextor M5 Pro 256GB SSD * Samsung SE-S224 * BeQuiet DP 650W * Silverstone TJ07B * EIZO S2231W
WC: Apogee XT, Laing DDC, XSPC EX480


Pią 25 Maj 2007, 13:58
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Wto 18 Kwi 2006, 13:20
Posty: 11
Post 
Skoro już logo musi zostać to chociaż zamieńcie kolory - zastanawiam się co promujecie domenę .pl czy też x-kom gdyż .PL się bardziej rzuca w oczy z racji kolorytu.


Pią 25 Maj 2007, 22:01
Profil
nowicjusz
nowicjusz
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 26 Maj 2007, 10:34
Posty: 4
Post 
Michał napisał(a):
Praca zbiorowa, grafik i uwagi 10 X-KOMowców :)



i jakze uderzajace podobienstwo do nokaut.pl :twisted: :mrgreen:


Sob 26 Maj 2007, 10:39
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.