laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Sob 24 Lut 2018, 10:10

Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
 Dołącz do X-KOM.PL! 
Autor Wiadomość
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Post Dołącz do X-KOM.PL!
Chcesz rozwijać swoją pasję i umiejętności? Lubisz podejmować codziennie nowe wyzwania? Uważasz, że sprawdziłbyś się w grupie energicznych, młodych ludzi, którzy chętnie realizują swoje zainteresowania, ze swych działań czerpią przyjemność, a dodatkowo dostają za to pieniądze? Jeśli tak, to idealnie pasujesz do naszej ekipy!

X-KOM.PL to jedna z najprężniej działających firm w polskiej branży elektronicznej i lider sprzedaży internetowej. Dzięki zaangażowaniu kilkuset młodych pracowników nasza działalność powiększa swój zasięg i obecnie posiadamy już 17 salonów stacjonarnych na terenie całego kraju. Jesteśmy także największym sprzedawcą w serwisie Allegro.pl, a dzięki wsparciu naszych Klientów zajęliśmy pierwsze miejscu w rankingu Zaufane Opinie 2012, przygotowanym przez Ceneo.pl. Ponieważ zakres naszych działań jest z każdym tygodniem coraz większy, wciąż rozszerzamy swój zespół. Niewykluczone, że w tym momencie potrzebujemy właśnie kogoś takiego, jak Ty.

Sprawdź nasze aktualne oferty pracy!

Image

Śro 12 Lut 2014, 17:31
Profil WWW
nowicjusz
nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Piaseczno
Post Re: Dołącz do X-KOM.PL!
Zawsze mnie zastanawiało ile można w takim sklepiku handlując sprzętem -- do domu talarów po miesiącu przynieść... :D
Napiszcie mi na PW ile można w Warszawie przytulić ale tak szczerze. Za odpowiedź będę wdzięczny.
CV przez neta nie wysyłam jak by co. Jeśli temat $$$€€€ był by zdalnie ogarnięty to mogę podrzucić papiery do któregoś z salonów w W-wie.

Krótko o mnie:
-40 lat
-policealka
-j.niemiecki, j.włoski
-w komputerach od 1987r (było wszystko: ZXspec.,Atari,Commodore,Amigi, wszystkie PC-ty od 8086SX do i7)
-bdb znajomość hardware (składanie, naprawy, modyfikacje)
-winszity domowe opanowane (DOS/3.11/95/98SE/ME/2000/XP/V/7/8/10) - obecnie od krótkiego czasu przesiadka na iMaca
-elektronika ogólna (naprawy komp., RTV, sieci TV, alarmy, monitoringi, VHF/UHF, od czasu do czasu tablety/smartfony)
-podstawy programowania (C/C++/grafika/video/www itp.)
lecz tylko podstawy bo:
- dałem na luz i wróciłem na studia zatem dyspozycyjność pełna lecz co dwa tygodnie czwartek, piątek, sobota i niedziela praca max. do godz. 15:30 (zmiana fachu INFORMATYKA > STOMATOLOGIA)
Dyspozycyjność poza dniami z nauką pełniusieńka.

W przypadku zainteresowania proszę o PW

Śro 14 Lut 2018, 17:42
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość