laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Czw 25 Kwi 2024, 00:46



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 1 post ] 
 [SPRZEDAM] Compal KHLB2 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pon 02 Kwi 2012, 11:23
Posty: 1
Post [SPRZEDAM] Compal KHLB2
Witam, do sprzedania mam laptop Compal KHLB2 zakupiony w Polsce w listopadzie 2009 r. (niestety gwarancja minęła).

Laptop przez cały okres użytkowania nie przeszedł ani jednej awarii. Jest w stanie bdb - wszystkie części obudowy, gniazda, matryca, klawiatura, itd. są niezniszczone i nie posiadają wad. Na pokrywie matrycy znajdują się ryski powstałe w wyniku noszenia laptopa w plecaku/torbie na laptop.

Laptop był regularnie czyszczony (średnio co pół roku wraz z wymienianiem past chłodzących) przez zaufanego serwisanta, dzięki czemu podzespoły są niezmiennie sprawne.

Jedyną modyfikacją było wstawienie mocniejszego procesora - pierwotnie zamontowany był Intel Core 2 Duo T7500 zamieniony na wydajniejszy i sprawniejszy Intel Core 2 Duo P8600.

Do dnia dzisiejszego laptop sprawnie mi służył (używałem go głównie do pracy biurowej oraz grania) - grałem we wszelkie nowe gry, np. wszystkie części CoD, Mass Effect 2 i 3, Wiedźmin 2, itd. Bateria do dzisiaj działa bez zarzutu i nigdy nie była wymieniana. Na oszczędnym trybie pracy, bez ładowarki, laptop działa ok. 1h.

DO LAPTOPA DOŁĄCZONE SĄ:
- 2 płyty: Windows 7 oraz podstawowe sterowniki
- dwie ładowarki (oryginalna fabrycznie ma słabo montowany kabel idący od ładowarki do laptopa. Używałem jej jako ładowarki stacjonarnej. Ładowarka-zamiennik jest lepiej skonstruowany i służyła jako ładowarka "w terenie").


Ogólna specyfikacja techniczna:
- Procesor: Intel Core 2 Duo P8600 (2,40 GHz)
- Grafika: ATI Radeon 4650 (512MB)
- Pamięć RAM: 4GB
- Dysk: 320GB
- OS: Windows 7 (oryginalny, dołączony na płycie)
- Liczba portów USB: 4 szt.
- Inne: WiFi, Bluetooth, czytnik linii papilarnych

W przypadku dodatkowych pytań odnośnie specyfikacji technicznej mogę wysłać na e-mail informacje z programu CPU-Z, który przedstawia wszelkie specyfikacje sprzętu (w tym nawet nazwę producenta podzespołu).

Sprzedaż jest przeze mnie prowadzona na Allegro. Link bezpośredni do aukcji:
http://allegro.pl/compal-khlb2-i2249621521.html

Kontakt:
tel: 663 470 796
e-mail: nevbo@wp.pl

Zapraszam do zakupów i pozdrawiam!


Pon 02 Kwi 2012, 11:25
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.