laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Wto 23 Kwi 2024, 09:03



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
 [Sprzedam] Tableta Shiru Shogun 10 32GB 2x1.6 Ghz 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 25 Kwi 2013, 16:20
Posty: 2
Post [Sprzedam] Tableta Shiru Shogun 10 32GB 2x1.6 Ghz
Witam mam do sprzedaniatablet Shiru Shogun 10" z ekranem IPS, 10-punktowy multitouch, rozdzielczość 1280x800, 32GB pamięci wewnętrznej, 1GB pamięci RAM, WiFi b/g/n, Bluetooth, mini HDMI (obsługuje FullHD 1080p), dwurdzeniowy procesor Cortex A9 1,6GHz - Rockchip 3066, układ graficzny MALI400MP4 (czterordzeniowy, taki sam jak np. w Samsung Galaxy SIII), Android w wersji 4.1 Jelly Bean, pełny dostęp do sklepu Google Play, zrootowany przez producenta (a więc ma wciąż ważną gwarancję). Jestem jego drugim właścicielem i używałem go zaledwie kilka dni a poprzedni nie używał go wcale. Tablet jest w stanie idealnym jak nowy nie posiada zarysowań na ekranie ani z tyłu ponieważ ma folie ochronne. Jednymi wadami tabletu jest średnie wykonanie (jak to bywa w chińskich tabletach) i trochę cichy głośnik. W przeciwieństwie do większości egzemplarzy (a sprawdzałem łącznie 7 lub 8) mój nie ma żadnej wady ekranu (bad pikseli czy nierównego podświetlenia), nie ma też charakterystycznego dla tej serii problemu z wariującym dotykiem, kiedy tablet leży "na plecach" na płaskiej powierzchni. W zestawie wszystko to, co daje producent (tablet, ładowarka, słuchawki, kabel usb - do podłączenia tabletu do np. komputera, przedłużka usb OTG - do podłączenia np. pendrive'a. Kupiony 26 lipca 2012 we wrocławskim X-KOM'ie, z roczną gwarancją (przedłużoną o liczne wizyty poprzednich sztuk w serwisie). Ostatnią (najnowszą) sztukę dostałem dokładnie 11 Grudnia 2012 r. Sprawdziłem na nim kilka gier wymagających większej mocy obliczeniowej (min. Need for Speed Most Wanted 2012, Gta Vice City itp, N.O.V.A. 3.) i działają bardzo dobrze, Tablet działa szybko i płynnie ekran zrobiony jest ze szkła zamiast plastikowej osłony, ma wbudowaną baterię o dużej pojemności bo aż 7200MAh która pozwala na ok. 8h korzystania z tabletu.

Szczegóły na aukcji: http://allegro.pl/shiru-shogun-10-32gb-2x1-6-i3210400136.html

Image


Czw 25 Kwi 2013, 16:28
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Sob 15 Cze 2013, 13:41
Posty: 2
Post Re: [Sprzedam] Tableta Shiru Shogun 10 32GB 2x1.6 Ghz
witam, kolego powiedz mi dlaczegp sprzedajesz ten super tablet? Chyba też dałeś nabić się w szmelc do niczego nieprzydatny . Nie widzę żebyś wymienił że, jest zamontowane 3G i że, jest brak sterowników do 3G.Opisz same "zalety" tego badziejstwa.Z szacunkiem.


Śro 26 Cze 2013, 23:50
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.