laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Czw 28 Mar 2024, 19:17



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 7 posty(ów) ] 
 ABIT R9550XTurbo Guru 
Autor Wiadomość
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 30 Sty 2005, 18:30
Posty: 593
Miejscowość: Częstochowa
Post ABIT R9550XTurbo Guru
Sprzedam karte graficzna jak w tytule. Karta zakupiona w X-Kom 24-02-2005. Wiec jest jeszcze na gwarancji do 2007r.

Karta ta jak zapewne wszyscy wiedza jest zmodyfikowana i ulepszona wersja Radeona 9550. Glowna cecha odrozniajaca te karte od Radeonow 9550 jest zastosowana w niej pamiec DDR Samsunga o czasie dostepu 2,5 ns.

Karta jest wykonana pod katem osiagania jak najwyzszych taktowan. Tak wiec wyoposazona zostala w komplet radiatorkow na pamieci plus aktywne clodzenie chipsetu. Samo wykonanie stoi na bardzo wysokim poziomie. Zastosowana elektronika jest wysokiej klasy.

Karta ma dwa tryby pracy - podwojny BIOS. Tryb normal, jest trybem pracy zwyklego Radeona 9550. Tryb Turbo natomiast to defaultowe zegary - 297Mhz dla rdzenia i 250Mhz (efektywnie 500Mhz) dla pamieci. Jednak karta swietnie sie podkreca. Bez wiekszych problemow osiaga taktowanie 460Mhz rdzenia i 330Mhz (660Mhz) pamieci. W tym momencie karta osiaga wydajnosc Radeona 9600XT. Przy zmianie chlodzenia wydaje sie, ze mozna z niej wyciagnac jeszcze wiecej.

WYNIKI Z BENCHMARKOW:

3Dmark 2001SE --- 13032 pkt

3DMark 2003 ------ 4168 pkt

3DMark 2005 ------ 2011 pkt

Aquamark3 overall 31282 pkt
Gfx ------ 4027 pkt

Ponizej mozna obejrzec real foto (troche nieostre :/)
Image
Mozna rowniez zajrzec na strone producenta:
http://www.abit.com.tw/page/pl/graphiccard/graphiccard_detail.php?DEFTITLE=Y&fMTYPE=Radeon%209550&pMODEL_NAME=R9550XTurbo-Guru

Zapraszam rowniez do zapoznania sie z testami:
http://www.benchmark.pl/r.php?file=http://www.benchmark.pl/artykuly/recenzje/Radeon9600/Abit_9550_XTurbo.html
http://www.dzikie.net/index.php?art=abit_9550uguru&full=true&cpage=1

Teraz najwazniejsza sprawa, czyli cena :) Wydaje mi sie, ze rozsadna cena bedzie 220zł

Zapraszam wszystkich zainteresowanych pod numer gg 6248515

Pozdrawiam!

_________________
w moderacji...


Nie 03 Wrz 2006, 19:58
Profil
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec

Rejestracja: Śro 26 Paź 2005, 19:20
Posty: 745
Miejscowość: Przemyśl
Post 
A mi sie wydaje ze to nierozsadna cena :)
4100 pkt w 3dmarku 2003... to dosc kiepsko jak za ta cene...

_________________
Tom's Hardware Guide - Forum


Pon 04 Wrz 2006, 12:47
Profil
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 30 Sty 2005, 18:30
Posty: 593
Miejscowość: Częstochowa
Post 
THG_Stingerek napisał(a):
A mi sie wydaje ze to nierozsadna cena :)
4100 pkt w 3dmarku 2003... to dosc kiepsko jak za ta cene...


A nie wiesz, ze istnieje cos takiego jak mozliwosc targowania sie?? to jest cena wyjsciowa :] A placi sie za karte a nie za wyniki w smarkach

_________________
w moderacji...


Pon 04 Wrz 2006, 12:52
Profil
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec

Rejestracja: Śro 26 Paź 2005, 19:20
Posty: 745
Miejscowość: Przemyśl
Post 
Zgadzam sie :)
Ale mnie tez to martwi.... ze ja za swoja aplacilem 212zł a teraz jest warta extremalnie 150zł :)
A grafa fajna :) Jakbym mial kase to sam m bym wzial :)

_________________
Tom's Hardware Guide - Forum


Pon 04 Wrz 2006, 14:24
Profil
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 30 Sty 2005, 18:30
Posty: 593
Miejscowość: Częstochowa
Post 
THG_Stingerek napisał(a):
Zgadzam sie :)
Ale mnie tez to martwi.... ze ja za swoja aplacilem 212zł a teraz jest warta extremalnie 150zł :)
A grafa fajna :) Jakbym mial kase to sam m bym wzial :)


Nom niestety sprzet komputerowy tanieje w zastraszajacym tempie :/ mimo, ze karta jest praktycznie jak nowa, to musze ja sprzedac, ze o wiele nizsza cene niz bym chcial :P

Nie wiem czy ja szybko sprzedam, bo cos chetnych nie ma :/ wiec mozliwe, ze uda Ci sie uskladac kaske :D

Pozdrawiam i jeszcze raz zapraszam zainteresowanych pod nr gg 6248515, albo na maila michajil@tlen.pl

_________________
w moderacji...


Pon 04 Wrz 2006, 14:33
Profil
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 30 Sty 2005, 18:30
Posty: 593
Miejscowość: Częstochowa
Post 
Oki, widze, ze zainteresowania nie ma wiec oglaszam Promocje :D

Od teraz cena karty wynosi 199 zł :P

Polecam!

_________________
w moderacji...


Czw 07 Wrz 2006, 20:01
Profil
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 30 Sty 2005, 18:30
Posty: 593
Miejscowość: Częstochowa
Post 
Ehh... z ciezkim sercem, ale obnizam kolejny raz cene :/

od teraz chce za ta naprawde fajna karte 180zł

[ Dodano: Czw 05 Paź, 2006 ]
oferta juz nieaktualna. Karta sprzedana.

Pozdrawiam!

_________________
w moderacji...


Sob 16 Wrz 2006, 17:49
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 7 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.