laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Czw 28 Mar 2024, 22:40



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5 posty(ów) ] 
 Canon EOS 350D 
Autor Wiadomość
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 12 Lis 2007, 20:24
Posty: 53
Miejscowość: Blachownia
Post Canon EOS 350D
Zaczeła mnie interesować fotografia i wlasnie mam zamiar kupic sobie Aparat Lustrzanke i czy polecilibyście mi Canona EOS 350D odrazu mowie ze jestem dopiero amatorem i nie chce za duzo wydawac na aparat

_________________
...When everything goes wrong....remember that it could be still worse!!...


Wto 19 Lut 2008, 20:13
Profil
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 06 Wrz 2006, 14:49
Posty: 431
Miejscowość: Czestochowa
Post 
EOS z serii 3x0 uchodziły za jedne z najbardziej awaryjnych. Nie wiem jaką kwotą dysponujesz na aparat, ale jeżeli chcesz wybra coś niedrogiego o rozsądnych parameteach zastanów się nad Sony Alpha A100, a jeżeli możesz nieco dołoży to A200. Jeżeli szukasz taniego lustra to polecam Nikona D40(x) miałem okazje się tym pobawic i uważam, że za +-1700 zł nie ma lepszego sprzętu. EOS 3x0D sobie odpuśc... Stare i wysłużone konstrukcje.

_________________
Asus K50IJ-SX046C

Intel Core i5 750 @4GHz 1,37v WaterCooled :: Asus P7P55D-E Pro :: 4GB Kingston HyperX @2GHz 8-9-8-25 1.65v :: 2 x Seagate 250GB @Raid 0 :: WD Caviar 1TB 1001FALS :: Samsung SH-203P :: Corsair CMPSU-850HXEU 850W :: Dell U2410 24" Wide Screen

przemyslaw.ladra@x-kom.pl

Masz problem natury technicznej? Skontaktuj się z nami!
e-mail. serwis@x-kom.pl
tel. 34 310 30 30

Masz pytanie dotyczące naszej oferty? Skontaktuj się z nami!
e-mail. x-kom@x-kom.pl
tel. 34 324 11 67
tel. 34 324 11 97


Image


Śro 20 Lut 2008, 22:50
Profil WWW
nowicjusz
nowicjusz
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 16 Wrz 2007, 21:23
Posty: 7
Miejscowość: Częstochowa
Post 350D
A był to mój pierwszy aparat.

Z 3 lustrzanek canona, które miałem ten sklasyfikowałbym na drugim miejscu.

W moim przypadku po 2000 zdjęć poszła migawka, na szczęście aparat był jeszcze na gwarancji.

Osobiście zgadzam się z Przemkiem, że lepiej Sony A100 lub A200.

Odradzam Canona również ze względu na fatalny serwis (najgorszy z możliwych chyba).

_________________
... fear leads to anger ...
... anger leads to hate ...
... and hate leads to sufferin' ...


Czw 28 Lut 2008, 18:59
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Wto 01 Lut 2011, 12:47
Posty: 2
Miejscowość: krk
Post Re: Canon EOS 350D
JA akurat sobie chwalę 350d. Jak na tamte czasy dawał bardzo dobry obrazek. Przed wyborem aparatu brałbym pod uwagę nie tylko sam aparatem ale system i co można do niego dostać(akcesoria - obiektywy itp ) w zakładanym budżecie. Ja osobiscie polecałbym coś z nikona/canona. Modele mogę napisać później.


Pią 12 Sie 2011, 14:29
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Śro 21 Mar 2012, 16:09
Posty: 3
Post Re: Canon EOS 350D
Ehh Canon 350 D był moją pierwszą lustrzanką. Nigdy go nie zapomnę. Towarzyszył mi przez ostatnie 6 lat. Zrobiliśmy razem mnóstwo zdjęć, a aparat dalej działał bez zarzutów. Po tylu latach nastał jednak moment na wymianę sprzętu na nowszy. Od 3 miesięcy niemalże nieustannie towarzyszy mi aparat lustrzanka Alfa SLT 77. Różnica jest ogromna. Jednakże biorąc pod uwagę minione lata uważam, że Canon na tamte czasy był świetnym wyborem.


Śro 21 Mar 2012, 16:12
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.