laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Pią 29 Mar 2024, 08:57



Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
 Cichy laptop [ zwykle uzytkowanie, filmy, z gier tylko LOL ] 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Wto 12 Mar 2019, 22:37
Posty: 2
Post Cichy laptop [ zwykle uzytkowanie, filmy, z gier tylko LOL ]
Witam Wszystkich,

Chcialem sie Was poradzic, o ile jestescie w stanie pomoc, jakiego wybrac laptopa w budzecie do 4 tysiecy, ktory mialby mi sluzyc do ogladania filmow (dobre w miare glosne glosniki o dobrej jakosci), jesli chodzi o gry to nie siegam po nowosci wiec nie zalezy mi na kartcie 1060 ani procku typowo H, zazwyczaj pogrywam w League of Legends wiec mysle ze procki HQ no i karta 1050 czy gora 1050Ti to jest max poniewaz zalezy mi przede wszystkim aby laptop nie halasowal zarowno bez obciazania jak i podczas grania w LOL'a jego kultura pracy byla jak najwieksza i emitowal jak najmniej halasu. Co do wygladu chcialbym bardziej stonowany mniej gamingowy aczkolwiek ostatecznie moge ten aspekt pominac. Co jestescie w stanie mi doradzic? Myslalem nad zakupem acera vx5 na procku i5/i7 podobno jest bardzo cichy nawet pod obciazeniem a nie sadze zeby gra typu LOL zmuszala laptop do wysokiego stresu, troche jednak ostrasza mnie jego kosmiczny gamingowy wyglad. Znacie jakies laptopy o podobnej specyfikacji i rownie duzej kulturze pracy co wspomniany wyzej acer godny polecenia?
Duzo osob poleca y530 jednak slyszalem ze jego wiatraczki lubia zalaczac sie co pare kinut na max obroty przez kilka sekund nawet podczas przegladania internetu co oczywscie emituje sporo halasu a tego chcialbym uniknac.. to samo tyczy sie acera aspire 7 ktory sie grzeje. Tak wiec nie zalezy mi na gamingowym potworze z prockami typu H, ktory udzwignie najnowsze produkcje gier i karta 1060, poniewaz wplywa to na temperatury i glosna prace wiatraczkow, celuje w cos mniej wydajnego a znacznie cichszego - stad moje pytanie do Was - jaki laptop bedzie godny uwagi ?
pzdR


Śro 13 Mar 2019, 12:25
Profil
Extremalny Komputerowiec
Extremalny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 14 Maj 2014, 16:08
Posty: 8673
Miejscowość: Opole
Post Re: Cichy laptop [ zwykle uzytkowanie, filmy, z gier tylko L
Hałas i temperatury w tych modelach jest pod bardzo dużym obciążeniem wątpię że w takim użytkowaniu będzie problem.

Z stonowanym designem
Lenovo Legion Y530-15 i5-8300H/16GB/240+1TB GTX1050
Lenovo Legion Y530-15 i5-8300H/8GB/240+1TB GTX1050
Acer Aspire 7 i5-8300H/8G/240+1000/Win10 GTX1050 FHD

Ewentualnie jeszcze kadłubek
Dream Machines G1050Ti-15 i5-8300H/8GB/512 GTX1050Ti

_________________
Masz problem z wyborem laptopa czy komputera (PC)? Napisz do mnie
Jestem również na Facebook <klik>
Zestawienie polecanych laptopów i Ultrabook na 2024 r. >KLIK<
Lenovo Y510p i7-4700MQ//8GB DDR3//Lite-on 128GB SSD//NVIDIA GeForce GT 755M//Windows 8.1


Śro 13 Mar 2019, 17:46
Profil WWW
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec

Rejestracja: Czw 22 Mar 2018, 15:02
Posty: 484
Post Re: Cichy laptop [ zwykle uzytkowanie, filmy, z gier tylko L
Lenovo Legion Y530-15 i5-8300H/8GB/256/Win10 GTX1050
Polecam laptop Lenovo Legion Y530. Ma cienko obramowaną matrycę IPS FHD z dobrymi kolorami, audio Harman Kardon i wygodną klawiaturę.

Lenovo Ideapad 330-17 i5-8300H/8GB/240+1TB/Win10 GTX1050
Z większych laptopów o przekątnej 17,3" warto zerknąć na laptop Lenovo Ideapad 330. Ma matrycę IPS i posiada Windows-a 10 w cenie.


Śro 13 Mar 2019, 21:01
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Wto 12 Mar 2019, 22:37
Posty: 2
Post Re: Cichy laptop [ zwykle uzytkowanie, filmy, z gier tylko L
Wiekszosc z Was poleca Lenovo y530. Moze i to dobry laptop sam sie ciagle nad nim zastanawiam, docieraja jednak do mnie zewszad sygnaly, ze do najcichszych nie nalezy, pracuje nawet "dosc glosno" a mi zalezy jednak na cichej pracy, stad moje negatywne nastawienie do niego


Czw 14 Mar 2019, 11:17
Profil
Extremalny Komputerowiec
Extremalny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 14 Maj 2014, 16:08
Posty: 8673
Miejscowość: Opole
Post Re: Cichy laptop [ zwykle uzytkowanie, filmy, z gier tylko L
Zawsze masz 14 dni zwrotu.

_________________
Masz problem z wyborem laptopa czy komputera (PC)? Napisz do mnie
Jestem również na Facebook <klik>
Zestawienie polecanych laptopów i Ultrabook na 2024 r. >KLIK<
Lenovo Y510p i7-4700MQ//8GB DDR3//Lite-on 128GB SSD//NVIDIA GeForce GT 755M//Windows 8.1


Czw 14 Mar 2019, 18:24
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.