laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Pią 29 Mar 2024, 00:05



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
 notebook - 3500 - 4000 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Wto 07 Lip 2009, 21:32
Posty: 1
Miejscowość: Stalowa Wola
Post notebook - 3500 - 4000
witam,

pierwszy post od razu z zapytaniem do tutejszych wyjadaczy ...
zamierzam zakup lap'a w graniach cen jak w temacie - od 3,5 do 4K ... nooo moze ciut ponad 4K ? zalezy jakie oferty sie bierze pod uwage ...

co mnie interesuje?
- przede wszystkim wydajnosc / funkcjonalnosc
- matryca: - 15,4 - 15,6
- CPU: intela z zegarem nie nizej niz 2.0 (przy 3mb cache?)
- GFX: to generalnie nVidia 9600 lub cos z rodziny radkow, z tym z serii 4xxx
- ram: tutaj wypada pewna zaleznosc miedzy uzytkowanymi systemami - szczerze to moge sie nawet na Viste przekimac, ale biorac pod uwage ze idzie W7, wiec pewnie 4 GB na pokladzie nie zaszkodzi (no i oczywiscie uwzgledniajac ten przedzial cenowy gdzie rzadko - ale zdarza sie - jest 2 GB...)
- dysk ? nawet 250 starczy, ale przy takich cenach trudno o 'male' dyski, wiec nie ma tutaj wiekszego znaczenia

cele eksploatacyjne ?
- PShop / AAE - moze nawet bardziej AAE niz PS - byle tylko pakiet CS4 nie mulil
- od czasu do czasu pogiercowac nie zaszkodzi wiec takie UT3 czy GoW to w zasadzie bedzie chodzic

czym sie sugeruje ?
- generlanie wiem, a raczej czesto slysze, ze MSI sie sypia po jakims tam czasie, ale chyba jako jedyni wyjechali z Radeonem 48xx pod notebook'i ... wiec ja osobiscie z marszu skreslam MSI - no chyba ze ktos mi da argument nie do przebicia ...

- Asus - nr1 na mojej liscie - rodzina N50VN - model FP003C ale ***** ceny skoczyly do gory i mnie deczko cofnelo na wybiegu ... :F ... ALE
http://www.x-kom.pl/index.php?show_prod=42847 -- nie wie ktos czy daje rade ? bo roznica w cenie pomiedzy modelem pod linkiem, a tym wspomnianym jest ***** dziwna, jezeli bierzemy pod uwage soft i BRay i GFX (w tym nVid G103M, a w tamtym z martyca 15,4 - i na dodatek mniejsza - 9650 ...) to jakos cos podejrzanie mi to wyglada ...

- HP - nr2 jak na moj gust - rozsadne rozwiazania + ciekawy design, tutaj kieruje sie ku temu konkretnemu modelowi
http://www.x-kom.pl/index.php?show_prod=41310
ale ta cena ... no plz :F

co mozecie polecic / zasugerowac / potwierdzic / ect ...
z gory dzieki za pomoc


Ostatnio edytowany przez kart0n Wto 07 Lip 2009, 22:07, edytowano w sumie 2 razy



Wto 07 Lip 2009, 22:05
Profil
Extremalny Komputerowiec
Extremalny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 31 Sty 2005, 09:28
Posty: 3119
Miejscowość: Galway(Irl)
Post 
Ten pierwszy bardzo dobry wybór. Ma wszystko co potrzebujesz + matryca na LEDach. Dzięki temu powinien mieć ładniejszą czerń i lepszy kontrast. Lepszym ekranem nie warto gardzić. Co prawda grafika gorsza od HP ale i tak wydajniejsza od gf9650 a część nadrobi procesor. I do tego nowy design Asusa wreszcie ładny :)
Moim zdaniem strzał w 10!

_________________
i5-3570k @4.7 1.33V * MSI Z77 MPower * 8GB DDR3 Kingston Predator 1866 * XFX Radeon HD 6970 2GB
Seagate 600 256GB SSD * Plextor M5 Pro 256GB SSD * Samsung SE-S224 * BeQuiet DP 650W * Silverstone TJ07B * EIZO S2231W
WC: Apogee XT, Laing DDC, XSPC EX480


Ostatnio edytowany przez rafa, Wto 07 Lip 2009, 22:47, edytowano w sumie 1 raz



Wto 07 Lip 2009, 22:44
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.