laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Pią 29 Mar 2024, 12:16



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
 Proszę o pomoc w wyborze laptopa. 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Wto 10 Sie 2010, 17:02
Posty: 1
Miejscowość: Trn
Post Proszę o pomoc w wyborze laptopa.
Witam,

Jak w temacie jestem aktualnie na kupnie laptopa. Obecnie korzystam od 4 lat z HP dv6409us, kupiłem go w usa i jak dotąd nie miałem żadnych problemów, ale technologia się zmienia i czas iść do przodu. :) A teraz najważniejsze, czego oczekuję i co potrzebuję.

Laptopa używam do wszystkiego czyli internet, gg, youtube, czasami puszczę jakiś serial, zgrywanie zdjęć, nagrywanie płyt ( dvd i dwuwarstowe ), archiwizacja na przenośnym dysku usb i tak można wymieniać, ale na nim nie gram - od tego mam Xboxa 360. Jest mały problem bo konsola nie czyta mi napisów do filmów, nie chcę kupować osobno DVD. Chciałbym wszystko oglądać na tv czyli z tego co rozumiem potrzebuję złącza HDMI. Do tego mam zestaw głośników logitech z-5500 i chciałbym puszczać film na laptopie i mieć obraz na tv, a dźwięk poprzez głośniki. Tylko jak to zrobić?

Nie zależy mi na wadze, wymiarach dlatego skłaniam się ku 17,3". Nie potrzebuję super wypasionej grafiki, wystarczy zwykła zintegrowana jak mam teraz. Wydaje mi się, że i3 + powiedzmy 2gb ramu wystarczy, pojemność dysku też nie jest dla mnie ważna bo mam przenośny na usb. Często biorę laptopa jak jadę w trasę i odpalam sobie go w hotelu, coś oglądam dlatego myślałem nad 17,3". Nie potrzebuję również pre-instalowanego systemu, a takie podstawy jak usb, wi-fi ma każdy. Co by tu jeszcze, laptopa używam głównie w domu, ale zdarza mi się brać go do znajomych, na ogród, w inne części domu, nie oczekuję też bardzo długiej pracy baterii ( to nie mój priorytet ), ale jak będzie ok to przecież nie pogardzę.

Mój typ to: http://www.x-kom.pl/p/53555-notebook-la ... vd-rw.html

Co o tym myślicie? Może macie dla mnie jakąś inną propozycję? Co najważniejsze nie chciałbym przekroczyć 2000, a im taniej tym lepiej.

Pozdrawiam,
Michał.

_________________
X360 elite; tv lcd samsung 46"; logitech z-5500; lap hp dv6409us.


Wto 10 Sie 2010, 17:18
Profil
użytkownik
użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 22 Lip 2010, 16:18
Posty: 104
Miejscowość: Wodzisław Śląski / Częstochowa
Post 
Witaj,

Model, który zaproponowałeś w zupełności Tobie wystarczy.

Telewizor możesz podłączyć przez HDMI. Zintegrowana grafika da sobie radę nawet z FullHD. Dodatkowo podłączasz głośniki do notebooka i wszystko gra jak chciałeś. No i pamięć sobie kiedyś będziesz mógł dołożyć bez potrzeby wymiany ;)

Pamiętaj, że zaproponowany przez Ciebie model nie posiada systemu operacyjnego.


Ostatnio edytowany przez D154573R, Wto 10 Sie 2010, 17:50, edytowano w sumie 1 raz



Wto 10 Sie 2010, 17:48
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.