laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Sob 27 Kwi 2024, 20:35



Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Laptop do max 4k PLN 17" 
Autor Wiadomość
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik

Rejestracja: Wto 15 Maj 2012, 12:03
Posty: 57
Post Laptop do max 4k PLN 17"
Dzień dobry,

Szukam wydajnego komputera za około 4000zł(+/- 100zł). Bardzo dobrą propozycją wydaje się być Dell XPS l702x z procesorem i5, 128SSD+500GB HDD, GeForce GT 555M - dokładnie ten model: http://www.x-kom.pl/p/75448-notebook-la ... vd-rw.html

Czy znajdę coś w podobnej cenie i identycznej lub większej wydajności innych firm? Czy jest szansa zagrać w jakieś gry na tym sprzęcie?(tu nie ukrywam, że chodzi o nowy tytuł Diablo 3 i internetową grę World of Tanks).

Serdecznie pozdrawiam
Krzysztof

---dodane---
Laptop bez OS'a ponieważ mam z MSDN AA.


Wto 15 Maj 2012, 12:13
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7675
Post Re: Laptop do max 4k PLN 17"
Witam,
oczywiście na wybranej konfiguracji bez problemu uruchomisz wszystkie gry obecnie dostępne na rynku. Jednak jeżeli szukasz konfiguracji do gier to proponujemy model http://www.x-kom.pl/p/73320-notebook-la ... vd-rw.html.

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Śro 16 Maj 2012, 09:19
Profil WWW
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik

Rejestracja: Wto 15 Maj 2012, 12:03
Posty: 57
Post Re: Laptop do max 4k PLN 17"
X-KOM.PL napisał(a):
Witam,
oczywiście na wybranej konfiguracji bez problemu uruchomisz wszystkie gry obecnie dostępne na rynku. Jednak jeżeli szukasz konfiguracji do gier to proponujemy model http://www.x-kom.pl/p/73320-notebook-la ... vd-rw.html.


Witam,

Nie ukrywam, że bardzo ciekawa propozycja. Faktycznie ta karta graficzna zdecydowanie lepiej nadaje się do gier niż GF GT555 z Dell'a.

Jak wynika z opinii i testów w internecie oba nie należą do najcichszych ale to mi nie przeszkadza.

Niewątpliwym plusem MSI jest matryca matowa. Byłem już w zasadzie zdecydowany na Dell'a ale w tej sytuacji muszę to jeszcze przemyśleć..


Śro 16 Maj 2012, 12:32
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7675
Post Re: Laptop do max 4k PLN 17"
W tak dobrych konfiguracjach notebooki raczej nie należą do najcichszych, lecz w przypadku modelu MSI kultura pracy jest na akceptowalnym poziomie.

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Śro 16 Maj 2012, 13:15
Profil WWW
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik

Rejestracja: Wto 15 Maj 2012, 12:03
Posty: 57
Post Re: Laptop do max 4k PLN 17"
X-KOM.PL napisał(a):
W tak dobrych konfiguracjach notebooki raczej nie należą do najcichszych, lecz w przypadku modelu MSI kultura pracy jest na akceptowalnym poziomie.


W zasadzie jestem już przekonany. Nawet dziś dowiadywałem się o dostępność komputera w oddziale w Krakowie. Zastanawiam się.. czy jak kupię przez internet to mogę go w razie czego odwieźć na gwarancji do Krakowa?


---Dodane---

A gdybym zdecydował się na 15" tj. http://www.x-kom.pl/p/72867-notebook-la ... vd-rw.html czy on ma dużo mocniejszą k.graficzną?


Śro 16 Maj 2012, 19:25
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7675
Post Re: Laptop do max 4k PLN 17"
Jeżeli zamówiony przez internet notebook zostanie odebrany w oddziale w Krakowie to oczywiście jest taka możliwość. Natomiast w przypadku dostawy kurierem, notebooka należy odesłać do naszej centrali w Częstochowie. Jednak notebooki posiadają gwarancję door to door i w takim wypadku proponujemy kontaktować się w tej kwestii bezpośrednio z producentem ponieważ realizacja gwarancji przez naszą firmę powoduje przedłużenie jej realizacji.
Karta graficzna GTX 570M jest wydajniejsza o około 15% od modelu GTX 560M.

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Czw 17 Maj 2012, 09:48
Profil WWW
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik

Rejestracja: Wto 15 Maj 2012, 12:03
Posty: 57
Post Re: Laptop do max 4k PLN 17"
X-KOM.PL napisał(a):
Jeżeli zamówiony przez internet notebook zostanie odebrany w oddziale w Krakowie to oczywiście jest taka możliwość. Natomiast w przypadku dostawy kurierem, notebooka należy odesłać do naszej centrali w Częstochowie. Jednak notebooki posiadają gwarancję door to door i w takim wypadku proponujemy kontaktować się w tej kwestii bezpośrednio z producentem ponieważ realizacja gwarancji przez naszą firmę powoduje przedłużenie jej realizacji.
Karta graficzna GTX 570M jest wydajniejsza o około 15% od modelu GTX 560M.


Rozumiem to jednak zamówię kurierem.

Czy przysługuje jakiś rabat na sam komputer czy to już cena ostateczna?


Czw 17 Maj 2012, 11:43
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7675
Post Re: Laptop do max 4k PLN 17"
chico napisał(a):
Czy przysługuje jakiś rabat na sam komputer czy to już cena ostateczna?

Interesuje Cię model GT780 czy GT683?

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Czw 17 Maj 2012, 13:22
Profil WWW
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik

Rejestracja: Wto 15 Maj 2012, 12:03
Posty: 57
Post Re: Laptop do max 4k PLN 17"
X-KOM.PL napisał(a):
chico napisał(a):
Czy przysługuje jakiś rabat na sam komputer czy to już cena ostateczna?

Interesuje Cię model GT780 czy GT683?


GT683 http://www.x-kom.pl/p/72867-notebook-la ... vd-rw.html


Czw 17 Maj 2012, 13:29
Profil
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik

Rejestracja: Wto 15 Maj 2012, 12:03
Posty: 57
Post Re: Laptop do max 4k PLN 17"
Serdecznie dziękuję za porady, laptop + torba targus zamówione.

Pozdrawiam


Czw 17 Maj 2012, 16:31
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7675
Post Re: Laptop do max 4k PLN 17"
Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. :)

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Pią 18 Maj 2012, 11:37
Profil WWW
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik

Rejestracja: Wto 15 Maj 2012, 12:03
Posty: 57
Post Re: Laptop do max 4k PLN 17"
Laptop dziś doszedł i konfiguruję go od kilku godzin:) Jak na razie wszystko jest na plus. Dziwnie się patrzy na matrycę fullHD w codziennej pracy ale myślę, że to kwestia przyzwyczajenia. Nieco większa czcionka i jest ok;)

W porównaniu do starego HP Paviliona jest w normalnej pracy cichszy. Jest natomiast sporo większy, ledwo mi się na podkladce chłodzącej mieści..

Zastanawiam się tylko co oznacza na dotykowym panelu P1, ECO i ostatnia ikona i skąd wziąć sterowniki do tego? Szukałem na płycie i witrynie MSI ale chyba nie znalazłem wszystkiego.. Interesuje mnie też program do monitorowania temperatur i obciążenia.. jest niby ten system control manager ale nie udało mi się go poprawnie uruchomić..


Pon 21 Maj 2012, 18:35
Profil
użytkownik
użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 09 Cze 2009, 01:05
Posty: 103
Miejscowość: Kraków
Post Re: Laptop do max 4k PLN 17"
Jeśli 1920x1080 Cię męczy, polecam zwiększyć sobie w Win7 DPI. Panel sterowania\Wygląd i personalizacja\Ekran -> "Zmień wielkość ikon i innych elementów" - 125% może okazać się za dużo, ale ręcznie możesz wprowadzić dowolną wielkość, ja optimum osiągam przy ok. 115%.


Pon 21 Maj 2012, 22:39
Profil
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik

Rejestracja: Wto 15 Maj 2012, 12:03
Posty: 57
Post Re: Laptop do max 4k PLN 17"
Dawidek1 napisał(a):
Jeśli 1920x1080 Cię męczy, polecam zwiększyć sobie w Win7 DPI. Panel sterowania\Wygląd i personalizacja\Ekran -> "Zmień wielkość ikon i innych elementów" - 125% może okazać się za dużo, ale ręcznie możesz wprowadzić dowolną wielkość, ja optimum osiągam przy ok. 115%.


Tak zrobiłem.. tj. mam 125% i tak zostanie na razie:)

I jeszcze jedno.. zastanawiam się jak podpiąć drugi HDD. W zestawie były elementy montażowe ale nie wiem ile trzeba rozkręcić obudowy..


Wto 22 Maj 2012, 06:32
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7675
Post Re: Laptop do max 4k PLN 17"
Przycisk P1 jest programowalnym klawiszem, dla którego można przypisać konkretne zadanie np. uruchom kalkulator. Natomiast przycisk ECO jest odpowiedzialny za oszczędzanie energii. Przyciski działają dopiero po zainstalowaniu oprogramowania System Control Manager (SCM).
Wspomniałeś, że nie mogłeś uruchomić System Control Manager, możesz coś więcej o tym napisać.
Montaż dysku jest bardzo prosty, wystarczy zdjąć tylną klapę, przykręcić dysk do sanek montażowych oraz po zainstalowaniu ich w notebooku trzeba je jeszcze dokręcić do obudowy.

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Wto 22 Maj 2012, 10:03
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 111 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.