laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Sob 27 Kwi 2024, 17:09



Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Laptop do max 4k PLN 17" 
Autor Wiadomość
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik

Rejestracja: Wto 15 Maj 2012, 12:03
Posty: 57
Post Re: Laptop do max 4k PLN 17"
X-KOM.PL napisał(a):
Przycisk P1 jest programowalnym klawiszem, dla którego można przypisać konkretne zadanie np. uruchom kalkulator. Natomiast przycisk ECO jest odpowiedzialny za oszczędzanie energii. Przyciski działają dopiero po zainstalowaniu oprogramowania System Control Manager (SCM).
Wspomniałeś, że nie mogłeś uruchomić System Control Manager, możesz coś więcej o tym napisać.
Montaż dysku jest bardzo prosty, wystarczy przykręcić dysk do sanek montażowych oraz po zainstalowaniu ich w notebooku należy je dokręcić do obudowy.


W sensie takim nie działał, że ja myślałem że to się jakiś panel otwiera czy coś a tam jest po prostu:

Ikonka w zasobniku i opcje: o programie, wyjdź.

Co do dysku to ściągnę manuala z www i nie będę zadawał pytań typu.. którą część obudowy odkręcić;p


Wto 22 Maj 2012, 10:13
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7675
Post Re: Laptop do max 4k PLN 17"
chico napisał(a):

W sensie takim nie działał, że ja myślałem że to się jakiś panel otwiera czy coś a tam jest po prostu:

Ikonka w zasobniku i opcje: o programie, wyjdź.

W takim razie program działa prawidłowo. Po uruchomieniu System Control Manager (SCM) pojawia się jedynie ikona w powiadomieniach przy zegarze. W tym momencie po naciśnięciu klawisza P1 zostaniemy zapytani jakie zadanie ma zostać przypisane dla klawisza. Po naciśnięciu klawisza ECO notebook powinien przyciemnić ekran oraz obniżyć taktowanie procesora.

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Wto 22 Maj 2012, 10:39
Profil WWW
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik

Rejestracja: Wto 15 Maj 2012, 12:03
Posty: 57
Post Re: Laptop do max 4k PLN 17"
X-KOM.PL napisał(a):
chico napisał(a):

W sensie takim nie działał, że ja myślałem że to się jakiś panel otwiera czy coś a tam jest po prostu:

Ikonka w zasobniku i opcje: o programie, wyjdź.

W takim razie program działa prawidłowo. Po uruchomieniu System Control Manager (SCM) pojawia się jedynie ikona w powiadomieniach przy zegarze. W tym momencie po naciśnięciu klawisza P1 zostaniemy zapytani jakie zadanie ma zostać przypisane dla klawisza. Po naciśnięciu klawisza ECO notebook powinien przyciemnić ekran oraz obniżyć taktowanie procesora.


U mnie pod P1 jest coś co się nazywa "Cinema Pro" jeśli dobrze pamiętam. ECO nie testowałem dokładnie bo wczoraj naładowałem baterię i zacząłem rozładowywać i dnia brakło;)


Wto 22 Maj 2012, 10:52
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7675
Post Re: Laptop do max 4k PLN 17"
chico napisał(a):
U mnie pod P1 jest coś co się nazywa "Cinema Pro" jeśli dobrze pamiętam. ECO nie testowałem dokładnie bo wczoraj naładowałem baterię i zacząłem rozładowywać i dnia brakło;)

Racja, najmocniej przepraszamy za wprowadzenie w błąd. W modelach z serii GT683 do przycisku P1 jest przypisana funkcja Cinema Pro ponieważ notebook nie posiada osobnego przycisku Cinema Pro na panelu dotykowym.

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Wto 22 Maj 2012, 11:12
Profil WWW
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik

Rejestracja: Wto 15 Maj 2012, 12:03
Posty: 57
Post Re: Laptop do max 4k PLN 17"
X-KOM.PL napisał(a):
chico napisał(a):
U mnie pod P1 jest coś co się nazywa "Cinema Pro" jeśli dobrze pamiętam. ECO nie testowałem dokładnie bo wczoraj naładowałem baterię i zacząłem rozładowywać i dnia brakło;)

Racja, najmocniej przepraszamy za wprowadzenie w błąd. W modelach z serii GT683 do przycisku P1 jest przypisana funkcja Cinema Pro ponieważ notebook nie posiada osobnego przycisku Cinema Pro na panelu dotykowym.


Nie ma za co przepraszać:) Już w zasadzie instrukcję ogarnąłem. Dziś po pracy potestuję go trochę w stresie;)

Serdecznie dziękuję za szybkie i rzeczowe odpowiedzi! Obsługa sklepu i szybkość realizacji zamówienia na najwyższym poziomie. 100% profesjonalizm! :-)


Wto 22 Maj 2012, 11:19
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7675
Post Re: Laptop do max 4k PLN 17"
Również serdecznie dziękujemy oraz polecamy się na przyszłość. :)

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Wto 22 Maj 2012, 12:25
Profil WWW
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik

Rejestracja: Wto 15 Maj 2012, 12:03
Posty: 57
Post Re: Laptop do max 4k PLN 17"
Kilka spostrzeżeń po paru dniach użytkowania:

1. Matryca FHD - ustawiłem sobie wielkość "Windowsa" na 125% w przeglądarce delikatnie większe litery i jest na prawdę rewelacyjnie w porównaniu z moją starą, błyszczącą matrycą z HP Pavilion 6780ew.
2. Praca biurowa - przeglądarka, komunikator, muzyka, office - komputer działa cicho - wentylator niesłyszalny(pracuję na podkładce chłodzącej(tania, 1 duży wentylator))
3. Wydajność w grach - na razie przetestowałem tylko WoT i DiabloIII - wszystko co możliwe na max bez zacinek.
4. Dźwięk to przepaść między w/w HP a nowym MSI.
5. "Matowy" touchpad z MSI jest chyba fajniejszy niż ten "błyszczący" z HP.

Podsumowanie:

Ogólna jakość wykonania dobra chociaż mam wrażenie, że plastik w HP jest nieco lepszej jakości(takie moje odczucie). Pracuje się na nim bardzo przyjemnie. Uważam, że za tę cenę lepszego sprzętu się nie dostanie:-)

Jak na razie: 5/6

P.S.
Wczoraj zamontowałem dysk z HP i faktycznie żadnych problemów z montażem.


Śro 23 Maj 2012, 08:53
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 104 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.