laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Nie 28 Kwi 2024, 16:39



Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
 Pomoc w wyborze laptopa dla kobiety 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pon 04 Cze 2012, 17:40
Posty: 5
Post Pomoc w wyborze laptopa dla kobiety
Od pewnego czasu planuję kupić laptopa, ale nigdzie nie mogę znaleźć takiego, który spełniałby moje oczekiwania. Szczerze to się nie znam i prosiłabym o pomoc. Bardzo podobał mi się laptop Sony Vaio biały, ale słyszałam bardzo dużo złych opinii na jego temat i ogólnie na temat laptopów tej marki. Interesowałby mnie Asus, Lenovo, Hp, Samsung lub z innej dobrej firmy. Musi być mocny (czyt. Pamięć RAM, dysk twardy) jak również ważny jest dla mnie (damski) wygląd np. kolor biały, różowy, fioletowy lub czerwony. Matryca 15-15,6. Cena do 3500zl. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam


Pon 04 Cze 2012, 18:16
Profil
użytkownik
użytkownik

Rejestracja: Sob 30 Kwi 2011, 20:45
Posty: 215
Post Re: Pomoc w wyborze laptopa dla kobiety
Napisz do czego bedzie glownie uzywany. Masz zamiar na nim grac czy niekoniecznie? No i jeszcze matryca, matowa czy blyszczaca.


Pon 04 Cze 2012, 20:10
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pon 04 Cze 2012, 17:40
Posty: 5
Post Re: Pomoc w wyborze laptopa dla kobiety
Nie będzie mi służył do grania, bo nie gram w żadne gry, a jeśli chodzi o matrycę to raczej jest mi obojętne;)


Wto 05 Cze 2012, 16:19
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7675
Post Re: Pomoc w wyborze laptopa dla kobiety
Obawiamy się, iż będzie problem ze znalezieniem notebooka o przekątnej 15,6" w kolorze innym niż czarny/srebrny. Z konfiguracji o ciekawszej kolorystyce możemy zaproponować ASUS R500VM-SX104V-4 i7-3610QM/4GB/750/DVD-RW/7HP64 bądź ASUS N56VZ-S3164V-4 i5-3210M/4GB/750/DVD-RW/7HP64. Ewentualnie z biznesowych konfiguracji model od firmy Dell z serii Vostro 3550.

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Śro 06 Cze 2012, 08:44
Profil WWW
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pon 04 Cze 2012, 17:40
Posty: 5
Post Re: Pomoc w wyborze laptopa dla kobiety
Dziękuję za pomoc :) chyba zdecyduję się na Asusa R500vm-sx104v, ale nie wiem czy nie poczekać 2 miesiące i może pojawią się modele z limitowanej edycji dla kobiet lub równie dobre jak ten, ale w ciekawszej kolorystyce? Proszę mi napisać czy jest coś wiadomo na ten temat i czy jest sens w moim przypadku ze wstrzymaniem się z kupnem?


Śro 06 Cze 2012, 14:13
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7675
Post Re: Pomoc w wyborze laptopa dla kobiety
Z informacji jakie posiadamy najprawdopodobniej pojawi się model z serii R500 na procesorach AMD w kolorze szarym.

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Śro 06 Cze 2012, 16:15
Profil WWW
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pon 04 Cze 2012, 17:40
Posty: 5
Post Re: Pomoc w wyborze laptopa dla kobiety
Chciałabym się czegoś dowiedzieć na temat laptopów firmy Sony a w szczególności chodzi mi o Vaio E i3-2330M/8GB/320/DVD-RW/7HP64 biały . Czy na prawdę tak szybko się psują? Jeśli tak to od czego to zależy? Słyszałam trochę złych opinii na ich temat... Ale bardzo mi się podobają i nie wiem czy warto zaryzykować ;)


Śro 06 Cze 2012, 19:36
Profil
użytkownik
użytkownik

Rejestracja: Sob 09 Lip 2011, 12:16
Posty: 165
Post Re: Pomoc w wyborze laptopa dla kobiety
Czy to slowo "mocny" odnosi sie tylko do dysku i ramu? Do czego dokladnie laptop ma sluzyc?
Sony odradzam, choc nie znaczy to ze akurat ten laptop ma sie odrazu zepsuc. Na pewno nie bralbym pod uwage tylko samego wygladu przy wyborze laptopa, bo to wlasciwie bez sensu. Mozna znalezc ladne i dobre laptopy jednak w kwestii wygladu to nie bede doradzal, bo mi sie calkiem co innego podoba (na pewno nie ten sony). Ja bym ewentualnie proponowal della vostro lub moze hp probooka. Albo w ostatecznosci moze dell inspiron, bo ma chyba wymienne obudowy to mozna sobie dobrac jakis wzor. Ogolnie to niewiele jest laptopow z jakims oryginalnym wygladem, ale to raczej dobrze.

Na pewno warto zwrocic uwage tez na asusa n56vz i pochodne. Wydaje mi sie, ze wygladaja ladnie (troche jak apple), ale zaleta bedzie dobry dzwiek, matryca, wydajnosc no i bedzie mial z tylu swiecace logo asusa.


Śro 06 Cze 2012, 20:35
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pon 04 Cze 2012, 17:40
Posty: 5
Post Re: Pomoc w wyborze laptopa dla kobiety
Dzięki za pomoc, mam dużo książek na laptopie i innych różnych programów, które zajmują mi dużo miejsca. Nie gram w żadne gry, zazwyczaj korzystam z internetu.


Czw 07 Cze 2012, 11:31
Profil
użytkownik
użytkownik

Rejestracja: Sob 09 Lip 2011, 12:16
Posty: 165
Post Re: Pomoc w wyborze laptopa dla kobiety
To w takim razie sprzet za 2000-2500 zl powinien wystarczyc do tych zastosowan. Duzo ramu raczej nie bedzie potrzebne 4 gb wystarczy no i zawsze mozna latwo dolozyc lub wymienic to samo z dyskiem, lub tez podlaczyc zewnetrzny, wiec to jest akurat najmniejszy problem. Tylko no wlasnie pozostaje kwestia wygladu. Pomijajac to jesli chodzi o funkcjonalnosc polecilbym cos takiego:

http://www.x-kom.pl/p/78380-notebook-la ... 7hp64.html

Tutaj masz akurat i 8gb ram i 750 gb dysk.


Czw 07 Cze 2012, 13:06
Profil
użytkownik
użytkownik

Rejestracja: Sob 30 Kwi 2011, 20:45
Posty: 215
Post Re: Pomoc w wyborze laptopa dla kobiety
Jezeli bardzo zalezy Ci na wygladzie notebooka to warto wybrac http://www.x-kom.pl/p/77838-notebook-la ... rwony.html ( o ile podoba sie Tobie wizualnie :) ) Ewentualnie ten sam model z procesorem i5. Bardzo duzym plusem jest gwarancja NBD.

Odniose sie jeszcze do laptopow sony vaio, to mocno przeplacasz za wyglad. Za dana cene dostaniesz model innej marki z lepszymi podzespolami. Oprocz wygladu niczym szczegolnym sie nie wyrozniaja.


Czw 07 Cze 2012, 18:15
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Wto 27 Gru 2011, 14:52
Posty: 25
Post Re: Pomoc w wyborze laptopa dla kobiety
Dobra i krotka charakterystyka firmy sony podana przez hatha. Mysle, ze sony to takie drugie apple, ale akurat podany sony nie wychodzi drogo - widocznie to jest jakis model z bardzo niskiej polki jak na ta cene w sony. Podzielam zdanie poprzednikow i takze proponuje vostro. Wg mnie jest ladny (dla Ciebie chyba idealny bedzie ten czerwony kolor), solidny, z swietna gwarancja, dodatkowa fajna i przydatna podswietlana klawiatura. Dobrze tez, ze jest to renomowana firma i dosc czesto spotykany model, a nie cos moim zdaniem egzotycznego, bo pozwala to rozwiazac w razie czego wiele problemow w wlasnym zakresie, chociazby z forum internetowego no i zawsze mozna liczyc na dobre wsparcie od della.


Czw 07 Cze 2012, 19:32
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 12 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 104 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.