laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Nie 28 Kwi 2024, 15:35



Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
 LAPTOPY ZDROŻAŁY w X-KOM.PL ?????? Porównanie sprzed roku 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 07 Cze 2012, 19:45
Posty: 46
Post LAPTOPY ZDROŻAŁY w X-KOM.PL ?????? Porównanie sprzed roku
Witam

Przeglądałem laptopy sprzed roku wystawiane przez X-KOM.PL na allegro i porównywałem ceny dotychczasowe.

Oto przykład

http://archiwumallegro.pl/acer_as7750_7 ... 98778.html

LAPTOP W X-KOM z 2011 roku
ACER 7750G i5 / 8 GB / 750 GB HDD / HD6850M CENA 2400 + gratis dawali 130 zł
http://archiwumallegro.pl/acer_as7750_7 ... 98778.html
LAPTOP W X-KOM z 2012 roku, aktualne na dzień 9 czerwiec 2012
AS7750G i5/8GB/500/ HD6850M CENA PONAD 2900

RÓŻNICA, CENA DROŻSZA O PONAD 500 zł A dysk twardy mniejszy o 250 GB !!! już nie będę wpominał o gratisie 130 zł bo różnica w cenie sięgnęłaby 700 zł, a minął prawie rok i CENY TAK W GORĘ POSZŁY w tak podobnej konfiguracji ???? O CO KAMAN !! Powinien być sprzęt lepszy w tej samej cenie a nie podobny o grubo ponad 500 zł drożej !! Myślałem że pojawiają się coraz to nowsze technologie i ceny maleją tu proszę !!!

PYTANIE CZY SPRZĘT DROŻEJE ?????????????????

Ja chcę ceny sprzed roku !!!


Sob 09 Cze 2012, 18:14
Profil
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik

Rejestracja: Czw 23 Lut 2012, 22:09
Posty: 90
Post Re: LAPTOPY ZDROŻAŁY w X-KOM.PL ?????? Porównanie sprzed ro
Ogolnie jak sie przygladam to laptopy stanely z cena .


Sob 09 Cze 2012, 19:54
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 07 Cze 2012, 19:45
Posty: 46
Post Re: LAPTOPY ZDROŻAŁY w X-KOM.PL ?????? Porównanie sprzed ro
kacperuszek napisał(a):
Ogolnie jak sie przygladam to laptopy stanely z cena .


Jak laptopy stanęły z ceną to niech mi X-KOM.pl zaproponuję ten sam sprzęt z 2011 roku za tą samą cenę to chętnie kupię. Taki sam sprzęt za tą samą cenę z roku 2011.

LAPTOP W X-KOM.PL z 2011 roku
ACER 7750G i5 / 8 GB / 750 GB HDD / HD6850M CENA 2400 zł + gratis 130 zł <- tak było w 2011
przykładowa aukcja z 2011 roku z takim sprzętem:
http://archiwumallegro.pl/acer_as7750_7 ... 98778.html

Tego gratisu nie potrzebuję ;) Ale chętnie bym kupił właśnie taki sprzęt za tą cenę co była czyli 2400 zł. Może jakieś propozycje ?? :)


Sob 09 Cze 2012, 20:26
Profil
użytkownik
użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wto 09 Cze 2009, 01:05
Posty: 103
Miejscowość: Kraków
Post Re: LAPTOPY ZDROŻAŁY w X-KOM.PL ?????? Porównanie sprzed ro
A nie wziąłeś pod uwagę, że może akurat była promocja w tamtym roku i oferta była limitowaną? Bzdura, że ceny stanęły, każdy wie że ceny poszły w górę przez zmienne kursy walut i choćby tę słynną powódź w fabrykach dysków twardych.

Także szukaj dalej, a nie płacz nad rozlanym mlekiem.


Pon 11 Cze 2012, 15:54
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 07 Cze 2012, 19:45
Posty: 46
Post Re: LAPTOPY ZDROŻAŁY w X-KOM.PL ?????? Porównanie sprzed ro
Dawidek1 napisał(a):
A nie wziąłeś pod uwagę, że może akurat była promocja w tamtym roku i oferta była limitowaną? Bzdura, że ceny stanęły, każdy wie że ceny poszły w górę przez zmienne kursy walut i choćby tę słynną powódź w fabrykach dysków twardych.

Także szukaj dalej, a nie płacz nad rozlanym mlekiem.



W takim wypadku "promocja limitowana" obejmowała wszystkie firmy łącznie z upadającą INWAZJA.PC (znalazłem podobny sprzęt w jeszcze niższej cenie) ceny były zdecydowanie niższe niż teraz. Nie ma tu mowy o limitowanej promocji takie były ceny. Fakty są takie że ceny poszły w górę. Dzisiaj jak ktoś chcę kupić podobny sprzęt to musi wydać 500 zł więcej, niestety....


Wto 12 Cze 2012, 01:17
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 124 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.