laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Nie 28 Kwi 2024, 03:22



Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
 tablet firmy acen 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Nie 03 Lip 2011, 21:28
Posty: 10
Post tablet firmy acen
Witam zastanawiam się nad kupnem tableta firmy acen jakiej jest to produkcji? i Czy warto tym sobie zawracać głowę? lub ewentualnie ainol?


Czw 26 Lip 2012, 16:08
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7675
Post Re: tablet firmy acen
Powiedz proszę jakim dysponujesz budżetem oraz jaka wielkość ekranu Ciebie interesuje. Firma ACEN to marka bardzo tanich tabletów, które jednak cechuje bardzo korzystny stosunek jakości do ceny. Natomiast firma AINOL jest to bardziej znana marka, która zbiera bardzo pozytywne recenzje na różnych portalach internetowych.

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Wto 31 Lip 2012, 08:33
Profil WWW
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pon 06 Sie 2012, 10:23
Posty: 2
Post Re: tablet firmy acen
Witam
Dostałem jako prezent Acen A71 i jeśli chodzi o sprzęt to jestem naprawdę przyjemnie zaskoczony - to dość porządnie wykonany prosty i solidny tablet z Android 4.0.3. Jest to chyba marka własna sklepu X-KOM, więc całkiem możliwe, że jest klonem innego produktu.
Mój model ma najsłabszą oferowana obecnie konfigurację, ale na moje minimalne potrzeby (WWW na kanapie przed TV) spokojnie sobie radzi - grafika jest płynna, ekranik wg mnie OK, jest dostęp do Google play.
Największa wada to bateria - w tym modelu tylko 2100mAh - przy maksymalnym taktowaniu (gry) wytrzymuje ok 1,5h. Pewnym pocieszeniem jest zasilacz - prąd ładowania to wg tabliczki 2A i na naładowania baterii do pełna wystarczy godzina.

Mam kilka pytań dot tego tableta - Czy możecie mi pomóc? jestem zupełnie zielony jeśli chodzi o tablety
1. Czy znacie jakieś tablety zbliżone do niego wymiarami - chciałbym kupić akcesoria typu etui, ew. uchwyt.
2. Czy istnieje coś w rodzaju "battery pack'a" do tabletów?
chodzi o dodatkowy zestaw akumulatorów przyczepiany na "plecki" tableta i podłączany do obecnej baterii w urządzeniu.
3. Ewentualna aktualizacja do Androida 4.0.4:
domyślam się ze na wsparcie firmy Acen nie mam na razie co liczyć (póki co nie maja strony WWW), ale czy są gdzieś dostępne przystosowane do tego modelu (i jego klonów) paczki / instalki / instrukcje?

Z góry wielkie dzięki za pomoc


Ostatnio edytowany przez Savanter, Pon 06 Sie 2012, 15:15, edytowano w sumie 1 raz



Pon 06 Sie 2012, 14:21
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7675
Post Re: tablet firmy acen
Przykro nam, lecz niestety do tabletu nie dokupimy dodatkowych akumulatorów. Można jednak zakupić przenośne ładowarki w postaci akumulatora zewnętrznego dzięki czemu możemy ładować wszystkie urządzenia na złączu USB bez konieczności podłączenia do gniazdka zasilającego.
W kwestii aktualizacji oprogramowania nasz dział techniczny już pracuje nad tym i jak tylko pojawi się możliwość aktualizacji do nowszej wersji to natychmiast poinformujemy o tym na naszej stronie internetowej.

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Pon 06 Sie 2012, 15:15
Profil WWW
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pon 06 Sie 2012, 10:23
Posty: 2
Post Re: tablet firmy acen
Rozumiem, a czy macie w ofercie bardziej popularne modele tabletów zbliżone wymiarami do Acen 7"? Chodzi o dopasowanie akcesoriów.
Czy aktualizacja oprogramowania, nad którym pracuje dział techniczny dotyczy przejścia do wersji Androida 4.0.4 czy może 4.1.1 ?

Pozdrawiam


Wto 07 Sie 2012, 11:03
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7675
Post Re: tablet firmy acen
Na chwilę obecną ciężko jest nam cokolwiek powiedzieć o aktualizacji modeli Acen, lecz najprawdopodobniej będzie to aktualizacja jedynie do Androida 4.0.4.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą tabletów oraz akcesoriów na stronie http://www.x-kom.pl/c/1663-tablety-i-akcesoria.html.

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Wto 07 Sie 2012, 12:30
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 42 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.