laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Pią 29 Mar 2024, 14:34



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 86 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Wiedźmin 
Autor Wiadomość
użytkownik
użytkownik

Rejestracja: Nie 09 Gru 2007, 15:26
Posty: 135
Miejscowość: Katowice
Post 
Te poziomy roznia sie podobno tylko tym, ze trudniej jest wyczuc moment klikniecia by kontynuowac sekwencje ataku. Widzialem gdzies na necie mody, ktore np zmieniajszaja zywtonosc Geralta o 20%.


Pon 25 Lut 2008, 17:56
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 12 Sie 2005, 10:08
Posty: 1065
Miejscowość: Blachownia i gdzieś w Lubuskiem
Post 
No i skończyłem wieśka drugi raz!!!
Oj warto było!!! Moje wybory teraz padłu na wiewiórki, shani, nie zabiłem berengara, a na końcu pokusiłem się o zabicie króla gonu który wcale taki mocny nie jest!!!
Starałem się wykonywac wszystkie zadania, niestety z powdu błędu w grze nie wykonałem zadania o graniu w kości.
Skończyłem na 36 poziomie, zabrakło do 37 niewiele. Dużo inwestowałem w znak ognia i później rzucic mogłem go pięc razy z sporymi obrażeniami dla przeciwnika. Zdarzało się że nie wyciagałem miecza. No i wykonałem zadanie o zbroii kruka. Teraz walka z wielkim mistrzem to bółka z masłem. Dlatego polecam zdobycie tej zbroii.

Grałem drugi raz a wogóle tego nie czułem. Ta gra to prawdziwy chicior i moge chyba powiedziec że jedna z najlepszych w jakie grałem jak nie najlepsza!!! Rozpocząłem granie momentalnie po zakończeniu jej pierwszy raz i wogóle tego nie czułem. Wiele rzeczy ominąłem za pierwszym razem.

POLECAM granie minimum 2 razy!!!!
trzeci raz już chyba nie podejde do niej ale czekam na dodatki i następne odsłony no i na tę przygodę którą mają lada dzień wypuścic. Niby 10 godzin grania.


EDIT

http://www.thewitcher.com/resources/upl ... %20_2_.pdf

Info o dodatku. Podobno dostępny w sieci już od jutra. 1 misja główna i i chyba 2lub3 poboczne.


EDIT

Pojawił się patch 1,3 z dodatkową misją!!! Akcja dzieje się w Kehr Mohren. Podobno na jakieś 2-3 godzinki grania. Po załadowaniu patcha mamy do wyboru czy chcemy grac w podstawe czy też w ten dodatek a zwie się "Cena Neutralności".




EDIT
Jak sie okazało ta mała misyjka to jest MOD ale wypuszczony z patchem. CDP udostępniło też narzędzia do tworzenia Modów.

http://gry.onet.pl/1728178,,Edytor_przy ... omosc.html

EDIT

Cena neutralności skończona. Gry jest na około 2 godzinki. Jedna misja główna i dwie poboczne. Nie ma zbyt dużo chodzenia ale zagrac warto. Poznajemy troche lepiej innych wiedźminów.
Mam nadzieje że teraz wyzypie sie troche modów po udostępnieniu narzędzi dla wszystkich. Już czytałem deklaracje jakiegoś kolesia że będzie całą proze sapkowskiego przenosił na minitor. Dla mnie bomba.


Ostatnio edytowany przez Arti Wto 15 Kwi 2008, 18:38, edytowano w sumie 3 razy



Nie 13 Kwi 2008, 00:02
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 12 Sie 2005, 10:08
Posty: 1065
Miejscowość: Blachownia i gdzieś w Lubuskiem
Post 
Na stronie wieśka pojawiłą się gra on line z wieśkiem w roli głównej. Po krótkiej rejestracji możemy wyzywac do walki innych użytkowników.
Gra jest zachowaniem podstawowych zasad rpg, czyli rozwijamy postac.

http://duelmail.thewitcher.com/


Nie 27 Kwi 2008, 11:42
Profil
użytkownik
użytkownik

Rejestracja: Sob 24 Maj 2008, 23:39
Posty: 132
Miejscowość: okolice Czestochowy
Post Wiedzmin
Witam

Gram w gre wiedzmin i mam problem z pewnym zadaniem. Chodzi mianowicie o to ze mam zdobyc fisstech dla siemki ktory jest w lachach. Na mapie pokazuje mi ze jest on w misiu kudlaczu (czyli w karczmie) , ale tam nie ma gadalem ze wszystkimi i nic.

Nie mam pojecia jak to zdobyc.

Bardzo prosze o pomoc

Z gory wiekie dzieki !!!


Nie 07 Wrz 2008, 22:44
Profil WWW
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 12 Sie 2005, 10:08
Posty: 1065
Miejscowość: Blachownia i gdzieś w Lubuskiem
Post 
A masz jakiś inny fistech? tzn z tego co pamiętam po likwidacji bandytów każdy z nich miał przy sobie fistech. Siemko chce chyba 10 sztuk więc mu go daj.
Była taka misja gdzie kazano mi pójść do jakiegoś gościa który kręci się obok karczmy w okolicach 12 wieczorem ale go nie spotkałem. Jak to nie pomoże to powiedz mi dokładnie jak sie nazywa misja to spojże w poradnik.


Pon 08 Wrz 2008, 10:19
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 12 Sie 2005, 10:08
Posty: 1065
Miejscowość: Blachownia i gdzieś w Lubuskiem
Post 
http://gry.wp.pl/core.html?filtr=0,0&x= ... p9Scd1Y%3D

1 000 000 kopii sprzedanych. Gratuluje!


Czw 30 Paź 2008, 18:43
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 12 Sie 2005, 10:08
Posty: 1065
Miejscowość: Blachownia i gdzieś w Lubuskiem
Post 
http://become.thewitcher.com/

A jednak będzie :)


Wto 02 Gru 2008, 19:22
Profil
użytkownik
użytkownik

Rejestracja: Sob 24 Maj 2008, 23:39
Posty: 132
Miejscowość: okolice Czestochowy
Post Wiedzmin
Zainstalowalem edycje rozszerzona do wiedzimna i mam blad jak wlaczam:

Image

Z gory dzieki za pomoc


Czw 13 Sie 2009, 15:21
Profil WWW
Zdolny Komputerowiec
Zdolny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 30 Sty 2005, 18:30
Posty: 593
Miejscowość: Częstochowa
Post 
rozumiem, że oryginał?

_________________
w moderacji...


Pią 14 Sie 2009, 07:49
Profil
użytkownik
użytkownik

Rejestracja: Sob 24 Maj 2008, 23:39
Posty: 132
Miejscowość: okolice Czestochowy
Post 
Tak


Pią 14 Sie 2009, 14:26
Profil WWW
Extremalny Komputerowiec
Extremalny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 31 Sty 2005, 09:28
Posty: 3119
Miejscowość: Galway(Irl)
Post 
http://forum.x-kom.pl/viewtopic.php?t=1061

Będzie po łapach ;)

_________________
i5-3570k @4.7 1.33V * MSI Z77 MPower * 8GB DDR3 Kingston Predator 1866 * XFX Radeon HD 6970 2GB
Seagate 600 256GB SSD * Plextor M5 Pro 256GB SSD * Samsung SE-S224 * BeQuiet DP 650W * Silverstone TJ07B * EIZO S2231W
WC: Apogee XT, Laing DDC, XSPC EX480


Pią 14 Sie 2009, 21:26
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 86 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.