laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Czw 28 Mar 2024, 22:20



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 7 posty(ów) ] 
 Age of EPMIRES III 
Autor Wiadomość
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 27 Sty 2005, 12:37
Posty: 467
Miejscowość: kiedyś X-KOM, teraz Warszawa:)
Post Age of EPMIRES III
no i zakupilem - gra bombastyczna:))))

ostatni weekend spedzilem tylko nad ta gra... teraz zaczynam rozgrywki online...

_________________
Image Image


Śro 14 Gru 2005, 12:28
Profil WWW
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 06 Lut 2005, 20:00
Posty: 74
Post 
No ja nie będe taki optymistyczny jesli chodzi o te grę, przyznaje grafika jest bardzo ładna, jesli sie oczywsicie ma sprzęt i grafa ustawiona na maksa, ale poza tym to grywalanosc przecietna,zwykly RTSik. Na pewno nie jest to rewelacja.

_________________
|| Barton 2500 || Epox 8RDA3IPro || 2x256 Twinmos Twister 400MHz CL2 || Caviar 80GB 7200 8MB || Gigabyte GeForce 6600GT || SBLive+Creative T5900 || LG F700P || DVD-RW NEC || DVD Asus || Chieftec 360W HPC-360-302-DF ||
(..)MAY THE FORCE BE WITH YOU(...)


Śro 14 Gru 2005, 14:41
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 27 Sty 2005, 12:37
Posty: 467
Miejscowość: kiedyś X-KOM, teraz Warszawa:)
Post 
moze dla ciebie nie jest - dla mnie bardzo... i gdybym mial wiecej czasu, to pewnie wiecej bym w nia naparzal...

_________________
Image Image


Czw 15 Gru 2005, 11:44
Profil WWW
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 27 Sty 2005, 17:07
Posty: 49
Post 
Ja też pozytywnie bardzo się wyrażę o tej części - ponieważ grałem mase czasu w AOE I głównie po LANie - grywalność była bardzo dobra (jak dla kogoś kto lubiał te starożytne czasy), gdy weszła druga część - różnica w grafice była znaczna i styl gry bardzo się zmienił - gra się zdecydowanie wydłużyła i urozmaiciła - ale przyznam szczerze troszke jednak wolałem I część niżeli tą II. No i teraz weszła III i ...właśnie gram single.. i póki co bardzo pozytywnie... jak więcej pogram - więcej napiszę :)


Pią 16 Gru 2005, 01:31
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 12 Sie 2005, 10:08
Posty: 1065
Miejscowość: Blachownia i gdzieś w Lubuskiem
Post 
Mam demo tej giery i jestem mile zaskoczony! grafa jest super! ustawienia na maksa to nie niestety nie dla mnie! :x ale raczej do niej zasiąde!!!! no i musze nad OC popracować co by w całej okazałości oglądać!!!!! :) jestem na tak!!!!


Nie 18 Gru 2005, 01:05
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 27 Sty 2005, 22:55
Posty: 469
Miejscowość: www.x-kom.pl
Post 
Ja jak na razie jeszcze zbytnio w nią sobie nie pograłem ale pierwsze wrażenia są pozytywne. Niestety zakup tej gry spowodował w moim wypadku zmianę notebooka ponieważ poprzedni nie dawał rady w przypadku walki z użyciem statków :-) Jak pogram troszkę przez święta to podzielę się opinią :-)

_________________
michal@x-kom.pl


Nie 18 Gru 2005, 18:30
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 12 Sie 2005, 10:08
Posty: 1065
Miejscowość: Blachownia i gdzieś w Lubuskiem
Post 
Skończyłem EoE III i jestem pod wrażeniem gierki!!! Kto nie grał niech od razu zasiada!!!! :D no i ta grafika!!!!


Wto 05 Wrz 2006, 15:22
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 7 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.