laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Czw 28 Mar 2024, 18:16



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 9 posty(ów) ] 
 E3 
Autor Wiadomość
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 12 Sie 2005, 10:08
Posty: 1065
Miejscowość: Blachownia i gdzieś w Lubuskiem
Post E3
Mimo, że od od targów E3 już troche minęło to jakoś przeszło to bez echa na forum X-kom`u!!! Tak więc oto kilka zapowiedzi które są godne uwagi:

Bioshock - fps, zbiera dobre recenzje
Comand & Conquer Tiberium Wars - RTS, kontynuacja kultowgo RTS`a, screeny powalają
HAZE - coś ala Crysis i mam tu na myśli grafikę
Supreme Comander - RTS, jeśli zapowiedzi się sprawdzą to będzie to przełom w tym gatunku, porównywalny do Star Crafta no ale wszyscy pewnie by chcieli zbliżyc się do ideału
War Front:Turing Poin - RTS, cos ala II wojna światowa ale z trochę innymi wątkami nie koniecznie historycznymi :)
Wiedźmin - RPG, Made in Poland, zapowiedzi rewelacja tylko co dalej
FEAR Extraction Poin - FPS :), nie trzeba reklamowac
Star Trek: Legacy - RTS, może wreszcie dobra gra z udziałem tego kultowego statku kosmicznego

Pojawili się równiez starzy bywalcy zapowiedzi czyli:
Stalker, Fallout 3!!!

Jeśli to wszystko wyjdzie w terminach i będzie takie jak obiecanki to będzie się działo!!! Byle tylko te obiecanki...


Pon 26 Cze 2006, 11:34
Profil
użytkownik
użytkownik
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 03 Lut 2005, 23:43
Posty: 126
Post 
Z tego czekam tylko na Wiedźmina i C&C:TW :)

_________________
Mów zawsze, co czujesz, i czyń, co myślisz.
Mój blog:


Pon 26 Cze 2006, 14:16
Profil WWW
Extremalny Komputerowiec
Extremalny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 31 Sty 2005, 09:28
Posty: 3119
Miejscowość: Galway(Irl)
Post 
Wczoraj obejżałem pare trailer'ów - C&C i Supreme Commander powala na kolana i już się nie moge doczekać tych tytułów. RTS to chyba jedyne gatunki co mogą mnie od B2 oderwać :)

Stalker to już nudny jest z tym podawaniem kolejnych terminów. Oby tylko nie dali ciała z gierką bo oczekiwania wszystkich rosną z każdym terminem :)

_________________
i5-3570k @4.7 1.33V * MSI Z77 MPower * 8GB DDR3 Kingston Predator 1866 * XFX Radeon HD 6970 2GB
Seagate 600 256GB SSD * Plextor M5 Pro 256GB SSD * Samsung SE-S224 * BeQuiet DP 650W * Silverstone TJ07B * EIZO S2231W
WC: Apogee XT, Laing DDC, XSPC EX480


Pon 26 Cze 2006, 15:10
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 12 Sie 2005, 10:08
Posty: 1065
Miejscowość: Blachownia i gdzieś w Lubuskiem
Post 
Niestety już gdzieś czytałęm, że panowie odpowiedzialni za gre Stalker troche ja okroili bo mieli zbyt duże ambicje a zbyt małe możliwości!!! 8) NO cóż!!! czyżby kandydat na wtope ostatnich lat? Termin wydania to początek 2007!!!


Pon 26 Cze 2006, 15:14
Profil
Extremalny Komputerowiec
Extremalny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 31 Sty 2005, 09:28
Posty: 3119
Miejscowość: Galway(Irl)
Post 
Jest stronka o samej grze widmo - czyli STALKER :)

Znalazłem taki krótki news, jest z przed kilku miesięcy ale pokazuje klimat jaki wokół samej produkcji występuje...

cytat:
"S.T.A.L.K.E.R. jeszcze nie został wydany, a już w listopadzie tego roku ukaże się pierwsza książka poświęcona grze. Przeczytamy w niej wszystko na temat samej fabuły gry, ale pojawić się w niej mają również informacje, które nie były dotąd publikowane.
Aktualnie plany wydawnicze obejmują tylko Niemcy. Ksiazka ukaże się w sklepach już 16 listopada 2005 w cenie 9,95 €.
A oto fragment opisu ze strony wydawcy:

Niewiele gier może się poszczycić tak pozytywnym echem ekspertów jeszcze przed premierą gry. S.T.A.L.K.E.R. – Shadow of Chernobyl może!... "

:wink: marketing

_________________
i5-3570k @4.7 1.33V * MSI Z77 MPower * 8GB DDR3 Kingston Predator 1866 * XFX Radeon HD 6970 2GB
Seagate 600 256GB SSD * Plextor M5 Pro 256GB SSD * Samsung SE-S224 * BeQuiet DP 650W * Silverstone TJ07B * EIZO S2231W
WC: Apogee XT, Laing DDC, XSPC EX480


Pon 26 Cze 2006, 15:20
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 14 Lut 2005, 22:24
Posty: 855
Miejscowość: Wrocław
Post 
no chyba Arti zapomniałeś o najważniejszym Need for Speed Carbon oficjalnie zapowiedziany! ja na to czekam najbardziej :wink:
Firma Electronic Arts oficjalnie zapowiedziała najnowszą część Need for Speed o podtytule Carbon. Po konkretne informacje dotyczące produkcji zapraszamy poniżej.





Need for Speed Carbon to kolejna odsłona jednej z najpopularniejszych serii gier wyścigowych. Produkt powstaje obecnie w studiu EA Black Box w Vancouver.

Tym razem, gracze będą udowadniać swoje umiejętności na niebezpiecznych drogach kanionów. Gra ukaże się w polskiej, kinowej wersji językowej (napisy) na PC DVD oraz PlayStation 2. Premiera odbędzie się w listopadzie tego roku.

To co rozpocznie się w mieście, zakończy się w kanionach. Need for Speed Carbon przeniesie graczy do świata najbardziej niebezpiecznych wyścigów samochodowych. Wraz ze swoją ekipą przystąpisz do zaciętej rywalizacji, by zyskać uznanie i władzę w mieście.

Stawiając wszystko na jedną kartę, będziesz zdobywać kolejne dzielnice opanowane przez konkurencyjne gangi. W momencie, gdy atmosferę rywalizacji podgrzeje obecność policji, bitwa przeniesie się do Carbon Canyon. W tym niebezpiecznym kanionie, reputację oraz przejęte wcześniej terytoria można utracić dosłownie na każdym zakręcie.

Dzięki najnowszej technologii Autosculpt, Need for Speed Carbon zaoferuje niespotykane wcześniej możliwości tuningu samochodowego, dając pełną swobodę projektowania wyglądu pojazdów i zwiększania ich mocy.

Need for Speed Carbon zostanie wydana w wersjach na konsole następnej generacji: Xbox 360, PlayStation 3 oraz Wii. Gra ukaże się również na PlayStation 2, Xbox, Nintendo GameCube, Nintendo DS, Game Boy Advance, PSP, PC i telefony komórkowe.
Image
Image
Image

_________________

| AMD Phenom X2 555@ X4 B55 + Arctic Cooling Freezer 7 Pro REV.2
| Asus M4A78LT-LE | Kingston 6 GB DDR3 1333 |
| Sapphire HD 6870 1GB | Samsung 500GB | WD Caviar 80GB |
| Powered by Be Quiet Pure Power L7-530W + BELKIN Conserve |
| LG E2260V-PN
| @Seven Professiona l+ Office 2010 Professional
+ Belkin Conserve + Belkin Stride360 16" + Belkin Messenger 16"


Pon 26 Cze 2006, 15:43
Profil WWW
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 12 Sie 2005, 10:08
Posty: 1065
Miejscowość: Blachownia i gdzieś w Lubuskiem
Post 
Nie napisałem wszystkich zaprezentowanych gier bo było ich strasznie dużo!!! No ale NFS C powinien się tam znalesc choc zaczynam miec wrażenie że ten NFS to juz jakos na siłe bedzie i mimo zapowiedzi nie powali nas na kolana jak np NFS U czy MW!!! Obym sie mylił!!!


Pon 26 Cze 2006, 16:16
Profil
Extremalny Komputerowiec
Extremalny Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 31 Sty 2005, 09:28
Posty: 3119
Miejscowość: Galway(Irl)
Post 
Arti napisał(a):
Nie napisałem wszystkich zaprezentowanych gier bo było ich strasznie dużo!!! No ale NFS C powinien się tam znalesc choc zaczynam miec wrażenie że ten NFS to juz jakos na siłe bedzie i mimo zapowiedzi nie powali nas na kolana jak np NFS U czy MW!!! Obym sie mylił!!!
Dokładnie! Po obejżeniu trailer'a mam mieszane uczucia i choć filmik nie pokazuje wszystkiego to jednak nie pokazuje też nic zachęcającego - ot jadące dwa auta...

_________________
i5-3570k @4.7 1.33V * MSI Z77 MPower * 8GB DDR3 Kingston Predator 1866 * XFX Radeon HD 6970 2GB
Seagate 600 256GB SSD * Plextor M5 Pro 256GB SSD * Samsung SE-S224 * BeQuiet DP 650W * Silverstone TJ07B * EIZO S2231W
WC: Apogee XT, Laing DDC, XSPC EX480


Pon 26 Cze 2006, 17:06
Profil
Boss Komputerowiec
Boss Komputerowiec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 12 Sie 2005, 10:08
Posty: 1065
Miejscowość: Blachownia i gdzieś w Lubuskiem
Post 
I chyba koniec E3!!! Okzauje się że w następnym roku nie będzie E3 a przynajmniej w takiej rozległej formie!!! Targi mają być znacznie mniejsze, właściwie to impreza będzie kameralna!!! Oczywiście jakiegoś wielkiego smutku to wemnie nie budzi :lol: bo i tak nie byłem ale zawsze to wiele nowości było prezentownych na tych targach!!!


Śro 20 Wrz 2006, 16:13
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 9 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.