laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Wto 19 Mar 2024, 13:01



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
 Nieuznana reklamacja Huawei Y6II Compact-opinie o telefonie 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pią 10 Mar 2017, 21:12
Posty: 1
Post Nieuznana reklamacja Huawei Y6II Compact-opinie o telefonie
Witam szanownych forumowiczów.
Kupiłem w X-kom smartfon Huawei Y6II Compact Dual Sim czarny. Po miesiącu zauważyłem,że podczas przesuwu palcem tekstu np w menu ustawień albo podczas czytania stron z internetu tekst jest przesuwany niestabilnie.Nie jest to przesuw płynny tylko skacze jakby o kilka linii. Tak się dzieje gdy przesuwa się tekst powoli palcem z góry na dół lub odwrotnie.Jest to męczące.
Również zauważyłem w grze czołgowej że jeżeli chcesz skorzystać z celownika w trybie zoom to za Boga nie idzie nacelować na pojazd wroga bo zawsze przeskoczy albo jakby się zacina.
Serwis X-kom dostał ten telefon do reklamacji ale oczywiście w ich opinii wszystkie parametry tego smartfona są w porządku i moja reklamacja jest bezzasadna <ups> <lol> :) :(
Czyli wg mnie "szczęście po polsku" oni być szczęśliwi a ja nie.


Linki do filmów:
Link do pierwszego filmu w którym widać brak płynności przesuwu https://www.youtube.com/watch?v=qBFZXCi ... e=youtu.be w tym filmie przesuwam opcje telefonu.
Link do drugiego filmu w którym widać brak płynności przesuwu https://www.youtube.com/watch?v=QYcOILe ... e=youtu.be w tym filmie przesuwam tekst z wyszukiwarki google.

Link do trzeciego filmu tu nie ma problemów z płynnością-jest miło czytać tekst https://www.youtube.com/watch?v=WIbxYaD ... e=youtu.be

Wprawne oko na pewno zauważy te różnice.

Proszę o Wasze opinie szczególnie i najlepiej jakby wypowiedzieli się użytkownicy takiego samego smartfona.Sprawdźcie u siebie jak wy macie z tą płynnością.Ja sprawdzałem w Mediaexpert na różnych innych modelach Huawei oraz posiadam też model o rok starszy SCL-L21 o gorszych parametrach i tam nigdzie nic nie skacze-jest płynnie.Nie znalazłem w sklepie takiego samego modelu i nie mam jak porównać.
Wnioskuję więc że mam wadliwy egzemplarz lub ten model jest nieudany.

A tak odpowiedział serwis z firmy X-kom :
"w odpowiedzi na Pana maila informuję, iż inżynier zapoznał się z przesłanymi przez Pana filmami i w oparciu o zapis nagrania uznał, iż nadal nie może stwierdzić wadliwości działania sprzętowego telefonu. W tym miejscu pragnę nadmienić, iż urządzenie było testowane przez dwa niezależne od siebie serwisy i ich diagnoza była tożsama czyli brak występowania usterki sprzętowej."

Jest mi trudno się z tym pogodzić.

Jeżeli możecie to napiszcie także co o tym wy forumowicza sądzicie.
Pozdrawiam


Pią 10 Mar 2017, 21:30
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7661
Post Re: Nieuznana reklamacja Huawei Y6II Compact-opinie o telefo
@slawomirT

Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji prosimy o przesłanie w wiadomości prywatnej numeru reklamacji, postaramy się wyjaśnić tą sprawę i wrócić z odpowiedzią.

Pozdrawiamy X-kom

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Pon 13 Mar 2017, 11:48
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.