laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Wto 19 Mar 2024, 09:32



Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
 Promocja Xiaomi Mi 6 
Autor Wiadomość
użytkownik
użytkownik

Rejestracja: Nie 31 Sie 2014, 10:45
Posty: 122
Post Promocja Xiaomi Mi 6
Od dłuższego czasu poluję na w/w telefon w dobrej cene, ale też ze sprawdzonego sklepu.
Nie ukrywam, że głównie patrzyłem na sklep X-KOM i nawet pytałem o ewentualny rabat z racji tego,
że chciałem kupić tutaj, ale różnica w cenie była widoczna np. 1700 w sklepie kontra 1800 allegro/1900 na stronie X-KOM.

Jeszcze wczoraj cena od sprzedawcy X-KOM na allegro wynosiła 1800 + gratis antywirus (wart 50zł).
Dzisiaj dostałem e-maila o promocji na urządzanie mobilne.
Ku mojemu ucieszeniu w tejże promocje znajduje się mój przyszły telefon.
Ciekawość nie pozwoliła mi pominąć porównania oferty na allegro i.. tam cena wynosi 1849zł


Zastanawiam się nad polityką tej akcji, jak i również brak propozycji kupna na allegro w niższej cenie, gdy pytałem o rabat na forum
w odpowiednim do tego temacie "Rabaty na smartfony i tablety od X-KOM".

Nie kupiłem może dziesiątek produktów z X-KOM, ale parę już jest na moim koncie.
Moje rozczarowanie to tylko i wyłącznie fakt, że za każdym razie odpowiedź jest ta sama "Na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie zaproponować rabatu".
Mam wrażenie, że powyższy temat to pic na wodę, albo ja mam pecha?
Chociaż z drugiej strony moje pytanie padło tuż przed promocja na urządzenia mobilne i nawet takiego rabatu nikt nie był w stanie mi zaproponować,
mimo że na pewno ta osoba wiedziała o przyszłej promocji.


Pozdrawiam. :)


Pon 18 Gru 2017, 09:35
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7661
Post Re: Promocja Xiaomi Mi 6
@Lukasz69

Łukaszu na ceny wpływa wiele czynników zewnętrznych nie zawsze jesteśmy w stanie zaproponować upustu cenowego w danej chwili.

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą sprzętu Xiaomi w Polsce zapewniamy:
- wsparcie aktualizacji MIUI (u nasz Polska wersja językowa + wsparcie OTA (on the air)
- Gwarancja 24 miesiące prowadzone przez autoryzowany serwis Polski serwis,
- rekomendację dla LTE posiadamy specjalną wersję telefonu B3/1800Mhz oraz B20/800Mhz.

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Pon 18 Gru 2017, 16:46
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.