laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Sob 27 Kwi 2024, 14:04



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 942 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 63  Następna
 Aktualizacja AINOL 
Autor Wiadomość
Komputerowiec
Komputerowiec

Rejestracja: Wto 04 Gru 2012, 20:25
Posty: 320
Post Re: Aktualizacja AINOL
X-KOM.PL napisał(a):
Opson napisał(a):
X-KOM.PL napisał(a):
Na forum wypowiedzi mają luźny charakter. Wszyscy użytkownicy forum są kolegami i nie ma potrzeby zwracania się na Pan/Pani dlatego też na forum, są prowadzone dyskusje o luźnym charakterze.


No dobrze, to co z tym oficjalnym firmware od AML? Jest oficjalne czy nie?

Znalazłem to na chińskiej stronie z pomocą osoby która zna ten język: http://www.ainol.com/plugin.php?identif ... icleid=596

Czy serwis RS pozwala na instalację tego? Aha, podobno nieprawdą jest że nie da się już flashować z karty SD po instalacji tego. Sam jednak jeszcze nie próbowałem


Szczegółów dowiesz się pod linkiem http://forums.ainolstore.com/topic/1612 ... -firmware/.


No ale to nie rozwiewa żadnych moich wątpliwości. Bo pisze "almost official". Takie almost official to może być także feiyu z którym sprzedawaliście tablet. No chyba firma Retail-service mogła by w tej sprawie zabrać głos - jakby nie było współpracują blisko z tą firmą. Była by czysta sprawa - polecamy albo nie polecamy


Śro 13 Lut 2013, 15:43
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7675
Post Re: Aktualizacja AINOL
mario44 napisał(a):
X-KOM.PL napisał(a):
Uprzejmie informujemy, że opisany przez Pana stan jest zgodny z prawdą - maksymalna prędkość z jaką łączy się ten tablet wynosi właśnie 65mbit. Standard 802.11n opisany jest w dokumencie http://standards.ieee.org/getieee802/do ... n-2009.pdf zaś jego skrócony opis można odnaleźć np. pod adresem http://en.wikipedia.org/wiki/IEEE_802.11n-2009 Z dokumentów tych wynika, że minimalną prędkością spełniającą standard 802.11n jest 54Mbit, a tym samym prędkość 65Mbit jak najbardziej mieści się w standardzie. Opis na pudełku wskazuje jedynie teoretyczne maksimum dla tego standardu w urządzeniach znajdujących się na rynku.

Wiele notebooków, telefonów komórkowych, a nawet routery opisane jako 802.11n posiada maksymalnie 65Mbit. Do większych prędkości potrzebne jest więcej anten (w uproszczeniu) - na co rozmiar tych urządzeń nie zawsze pozwala (brak miejsca na dodatkowe anteny).

Proszę przeczytać co napisaliście we wcześniejszym poście.(dotyczy użycia formy Pan)
Widzę, że rzeczywiście traktujecie swoich klientów jak "łosi"


Wypowiedź odnosiła się do użytkownika, który zgłosił urządzenie na reklamację z tytułu niezgodności towaru z umową.

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Śro 13 Lut 2013, 16:04
Profil WWW
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Śro 28 Lis 2012, 14:11
Posty: 13
Post Re: Aktualizacja AINOL
Witam, czy juz ktos potestowal tego niby oficjalnego softa? Przepraszam za brak pl znakow.


Czw 14 Lut 2013, 09:31
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Sob 15 Gru 2012, 09:16
Posty: 37
Post Re: Aktualizacja AINOL
działa wam skype na CM10 ?
bo córka mówiła że wizja jest natomiast ma problem z głosem


Pią 15 Lut 2013, 12:14
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7675
Post Re: Aktualizacja AINOL
AGOLEK napisał(a):
działa wam skype na CM10 ?
bo córka mówiła że wizja jest natomiast ma problem z głosem


W jakiej wersji aplikacji SKYPE, występuje wyżej opisany problem.

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Pią 15 Lut 2013, 12:50
Profil WWW
Komputerowiec
Komputerowiec

Rejestracja: Wto 04 Gru 2012, 20:25
Posty: 320
Post Re: Aktualizacja AINOL
Starszą wersję trzeba, patrz drugi post w poradniku jest link


Pią 15 Lut 2013, 22:58
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Sob 15 Gru 2012, 09:16
Posty: 37
Post Re: Aktualizacja AINOL
Opson napisał(a):
Starszą wersję trzeba, patrz drugi post w poradniku jest link

dzięki ;)


Sob 16 Lut 2013, 07:51
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pon 26 Lis 2012, 17:53
Posty: 44
Post Re: Aktualizacja AINOL
jako najlepszy sposób na kopie zapasową tabletu?


Sob 16 Lut 2013, 22:55
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Wto 11 Gru 2012, 22:50
Posty: 19
Post Re: Aktualizacja AINOL
Ma ktoś jakiś pomysł na ten zielony obraz z obu kamer? wgrywałem już fix-a i nic, może coś skopałem przy instalacji tej poprawki ?


Sob 16 Lut 2013, 23:15
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Wto 11 Gru 2012, 22:50
Posty: 19
Post Re: Aktualizacja AINOL
Heh, jeszcze lepiej, ten fix wrzucony na system z poradnika Opsona powoduje zwis na ekranie początkowym, pojawia się robocik androida potem napis ainol Tab NOVO7 fire - i tak sobie wisi ...
masakra


Nie 17 Lut 2013, 00:17
Profil
Komputerowiec
Komputerowiec

Rejestracja: Wto 04 Gru 2012, 20:25
Posty: 320
Post Re: Aktualizacja AINOL
Ale o jakim sofcie mówisz, bo może troszkę nie rozumiem


Nie 17 Lut 2013, 23:59
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Wto 11 Gru 2012, 22:50
Posty: 19
Post Re: Aktualizacja AINOL
Opson CM10new - z tej paczki instalowałem, po instalacji systemu nie da rady skorzystać ponownie z załączonego CWM w celu wipe battery status - efektem jest czarny ekran, brak menu CWM. No i kamerki obie zielone, patch nie działa lub powoduje po restarcie brak mozliwości uruchomienia


Pon 18 Lut 2013, 00:15
Profil
Komputerowiec
Komputerowiec

Rejestracja: Wto 04 Gru 2012, 20:25
Posty: 320
Post Re: Aktualizacja AINOL
RikoR napisał(a):
Opson CM10new - z tej paczki instalowałem, po instalacji systemu nie da rady skorzystać ponownie z załączonego CWM w celu wipe battery status - efektem jest czarny ekran, brak menu CWM. No i kamerki obie zielone, patch nie działa lub powoduje po restarcie brak mozliwości uruchomienia


Czarny ekran bo montuje długo kartę SD. Poczekaj cierpliwie nawet i 5 minut. A co do kamerek, nie wiem o jakim patchu mówisz


Pon 18 Lut 2013, 15:32
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pon 18 Lut 2013, 18:14
Posty: 4
Post Re: Aktualizacja AINOL
Witam, po nie udanej próbie zainstalowania ROM'u 4.2.1 AML 0201 tablet nie reaguje na nic tzn. nie uruchamia się w żaden sposób po podłączeniu przez usb komputer go nie wykrywa... co mam robić żeby go jakoś odratować... bardzo proszę o pomoc.


Pon 18 Lut 2013, 18:26
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Wto 11 Gru 2012, 22:50
Posty: 19
Post Re: Aktualizacja AINOL
Opson napisał(a):
RikoR napisał(a):
Opson CM10new - z tej paczki instalowałem, po instalacji systemu nie da rady skorzystać ponownie z załączonego CWM w celu wipe battery status - efektem jest czarny ekran, brak menu CWM. No i kamerki obie zielone, patch nie działa lub powoduje po restarcie brak mozliwości uruchomienia


Czarny ekran bo montuje długo kartę SD. Poczekaj cierpliwie nawet i 5 minut. A co do kamerek, nie wiem o jakim patchu mówisz



Patch z forum ainola, z postu w którym prezentowany jest ostatni z androidów oparty o feiya, jak tam jako antidotum na zielony ekran podczas uzywania kamery czy aparatu.
Nie znalazłem innego rozwiązania więc próbowałem tego ... z żałosnym skutkiem ...
Walczę już tym sprzetem i miotam się pomiędzy CM10, CM10new i feiya ale w każdym przypadku mam zielone kamerki ...


Pon 18 Lut 2013, 19:16
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 942 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 63  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 49 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.