laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Pią 29 Mar 2024, 07:55



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 942 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 59, 60, 61, 62, 63
 Aktualizacja AINOL 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Sob 08 Gru 2012, 01:37
Posty: 33
Post Re: Aktualizacja AINOL
U mnie jest to samo.... Kto wie w czym tkwi problem?


Pią 02 Sie 2013, 23:12
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Wto 09 Lip 2013, 23:34
Posty: 6
Post Re: Aktualizacja AINOL
Wie ktoś kiedy aktualizacja androida 4.2 na crystal 2 quad core ?


Sob 03 Sie 2013, 19:44
Profil
nowicjusz
nowicjusz
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 07 Sie 2013, 08:04
Posty: 24
Post Re: Aktualizacja AINOL
witam
x-com zaleca stosowanie romów zatwierdzonych przez nich, ale gdzie szukać informacji o tych romach.
brakuje na stronie głównej lub na forum działu download z opisem jaki rom do jakiego tabletu.
mam telefon z Androidem i w nim mam możliwość naprawy systemu (przez wgranie ponowne romu) lub aktualizację do nowszego.
nie wymagam OTA, ale przydała by się możliwość ściągnięcia odpowiednich romów w celu ich wgrania przez w miarę doświadczonych użytkowników.
jako posiadacz drugiego Ainola myślę, że spora część użytkowników dała by sobie radę z wgraniem romu.
pozdrawiam :D


Śro 07 Sie 2013, 10:03
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7665
Post Re: Aktualizacja AINOL
Nie zatwierdzamy ani nie odrzucamy żadnych ROM-ów, jednak sugerujemy korzystanie jedynie z tego oprogramowania, które oficjalnie udostępnia producent lub Gwarant sprzętu. Prosimy pamiętać, że nieprawidłowe zainstalowanie oprogramowania może skutkować utratą gwarancji.

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Czw 08 Sie 2013, 11:42
Profil WWW
nowicjusz
nowicjusz
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 07 Sie 2013, 08:04
Posty: 24
Post Re: Aktualizacja AINOL
jeśli sugerujecie korzystanie z tego oprogramowania, które oficjalnie udostępnia producent to też by było miło jak by było jasno określone, które to romy i linki do nich. Nie każdy zna Chiński.
a co do tekstu "nieprawidłowe zainstalowanie oprogramowania może skutkować utratą gwarancji" proszę mi podać w którym punkcie gwarancji jest to napisane.
u producenta AINOL nieprawidłowe wgranie oprogramowania może nie podlegać naprawie gwarancyjnej ale od kiedy grozi utratą gwarancji.
miałem poprzednio AINOL AURORA i wgrywałem różne softy, które czasem powodowały brak reakcji tabletu.
wystarczyło wgrać pierwszy soft i AURORA podnosiła się.
nie przypominam sobie żeby w poprzednim sklepie wgranie innego oprogramowania groziło utratą gwarancji.


Czw 08 Sie 2013, 13:54
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Sob 22 Gru 2012, 14:04
Posty: 16
Post Re: Aktualizacja AINOL
Po co znowu zaczynacie ten temat z romem? Jeżeli Wam coś się w tym czasie popsuję lub coś innego używajcie "niezgodność towaru z umową" a nie gwarancję! Chodzi chociażby o głupie udowodnienie że tablet jest urządzeniem, które umożliwia wymianę romu czy cokolwiek innego, czyli jednym słowem skoro nie można zmienić romu bo wystąpił jakiś błąd to tablet jest wadliwy i niezgodny z umową bo to są urządzenia na którym wymienia się romy czy instaluję chociażby aktualizację. Trzeba po prostu dobrze to ując w słowa i wysyłać do X-KOM-u a nie gwaranta a jeżeli oni napiszę wymigująco itp. to do Rzecznika Praw Konsumenta i on już to załatwi za Was.


Czw 08 Sie 2013, 16:25
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Nie 02 Cze 2013, 16:21
Posty: 16
Post Re: Aktualizacja AINOL
X-KOM.PL napisał(a):
Przepraszamy wszystkich użytkowników za wydłużony czas oczekiwania. W dniu wczorajszym problemy techniczne związane z naszym serwerem uniemożliwiły w pełni stabilny upload aktualizacji, dlatego w dniu dzisiejszym zamieściliśmy na okres przejściowy, aktualizację na serwerze zewnętrznym. Link zamieszczamy poniżej wraz z instrukcją aktualizacji.

Aktualizacja AINOL Flame

Foldery zostały podzielone na ETAP 1 oraz ETAP 2.

1. etap to wgranie soft Feyiu 1031 <- powoduje odpowiedni podział partycji

Tutaj zawartość pierwszego etapu kopiujemy na kartę pamięci - na wyłączonym tablecie wkładamy kartę pamięci do tabletu i wciskamy jednocześnie power i vol (-) - puszczamy jak pojawi się logo - całość przejdzie automatycznie i włączy się w 4.0.4 Feyiu 1031 - (oprogramowanie będzie po chińsku) -> tutaj wystarczy przygotować drugą kartę pamięci z drugiego katalogu z paczki - 3 pliki zip i jeden recovery image (CWM).


2. Wyłączamy tablet -> Power + vol (-) - puszczamy na logo android. Włącza się CWM.


-> Install zip from sdcard -> (power) - choose zip from sdcard -> 1.zip -> (power) -> Yes - Install 1.zip


-> Po komunikacie "Install from sdcard complete." -> - choose zip from sdcard -> (power) -> 2.zip -> (power) -> Yes - Install 2.zip


-> Po komunikacie "Install from sdcard complete." -> - choose zip from sdcard -> power -> 3.zip -> (power) -> Yes - Install 3.zip


-> Po komunikacie "Install from sdcard complete." -> +++++Go Back+++++ -> (power) -> reboot system now -> (power)


Gotowe


Witam,
na jaki typ ekranu jest ta aktualizacja?
to bardzo ważna informacja!
Z góry dziękuję za odpowiedź
pozdrawiam


Czw 08 Sie 2013, 21:24
Profil
początkujący użytkownik
początkujący użytkownik

Rejestracja: Śro 28 Lis 2012, 10:22
Posty: 88
Post Re: Aktualizacja AINOL
Jaki jest ostatni a wiec i najnowszy rom dla Ainol Hero 10 dual core?


Śro 23 Paź 2013, 13:57
Profil
nowicjusz
nowicjusz
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 07 Sie 2013, 08:04
Posty: 24
Post Re: Aktualizacja AINOL
Jeśli jesteś zainteresowany romem nie wydanym przez AINOL, to proponuję ten z linku.
http://www.slatedroid.com/topic/89290-c ... 013-10-18/
Ja mam co prawda AINOL Crystal, ale jestem zadowolony.


Śro 23 Paź 2013, 17:54
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Sob 24 Lis 2012, 08:58
Posty: 11
Post Re: Aktualizacja AINOL
Witam, instalował ktoś powyższy CyanogenMod 10.2 na Fire/Flame?
Jak to działa?


Wto 10 Gru 2013, 11:51
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pon 19 Lis 2012, 18:22
Posty: 8
Post Re: Aktualizacja AINOL
Witam czy moglby ktos wstawic linka do pobrania androida dla tabletu ainol flame


Nie 08 Cze 2014, 22:00
Profil
Komputerowiec
Komputerowiec

Rejestracja: Wto 04 Gru 2012, 20:25
Posty: 320
Post Re: Aktualizacja AINOL
Mam takie pytanie do właścicieli Ainol Flame - czy komuś jeszcze działa, czy wszystkie się już rozpadły? Ten którego ja miałem padł w połowie tego roku - na szczęście już nie mi


Pią 05 Gru 2014, 14:07
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 942 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 59, 60, 61, 62, 63

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.