laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Wto 30 Kwi 2024, 11:02



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 12 posty(ów) ] 
 Shiru Shogun 10 Power vs Plug 10.1 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Śro 26 Gru 2012, 13:59
Posty: 1
Post Shiru Shogun 10 Power vs Plug 10.1
Witam. Pozwolicie, że się przedstawię. Nazywam się Szymon i zamierzam kupić tablet. A więc jak w temacie, który z tabletów wydaje się wam lepszy. Tablet ma w głównej mierze służyć do grania, ale także czytania plików .pdf i oglądania filmów. Drugim pytaniem do forumowiczów jest zapytanie o usługi sklepu x-kom.pl. Czy jest on wart waszego polecenia, jak z obsługą i ewentualną reklamacją sprzętu ? Jeżeli macie inne propozycje dobrego tabletu to prosze bardzo ;). Mój budżet to 1200zł. Z góry dziękuje za odpowiedź każdego z użytkowników jak i wypowiedź samego sklepu.


Śro 26 Gru 2012, 14:04
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7676
Post Re: Shiru Shogun 10 Power vs Plug 10.1
Witaj Szymonie.

Jeśli oczekujesz dobrego, wydajnego tabletu do gier, oczywiście najlepiej sprawdzi się tutaj SHIRU Shogun 10 Power, ponieważ posiada czterordzeniowy procesor SAMSUNG Exynos 4412 o taktowaniu 4x 1,4GHz, który oczywiście dodatkowo jest w ***** przez układ graficzny również czterordzeniowy Mali-400. Zapraszamy do zapoznania się z recenzją tabletu http://www.tabletowo.pl/2012/12/21/shir ... nia-wideo/.

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Czw 27 Gru 2012, 11:51
Profil WWW
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Czw 06 Gru 2012, 23:34
Posty: 4
Post Re: Shiru Shogun 10 Power vs Plug 10.1
Za Plugiem przemawia natomiast jakość wykonania - jest bardzo skrupulatnie spasowany, nic nie trzeszczy, nie oddstaje. Ponadto silne wsparcie ze strony dystrybutora - w razie wątpliwości wystarczy napisać do nich na FB i nieraz nawet tam pojawiają się rozwiązania popularnych problemów. Wybór szczerze mówiąc niełatwy, pojawia się pytanie, czy lepiej zainwestować w nowinki techniczne czy w sprawdzone rozwiązania i dobry support.


Pon 31 Gru 2012, 13:52
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7676
Post Re: Shiru Shogun 10 Power vs Plug 10.1
Chcielibyśmy zwrócić uwagę, iż także służymy pomocą poprzez nasze forum oraz fanpage na facebook'u.

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Śro 02 Sty 2013, 17:15
Profil WWW
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pon 18 Lut 2013, 17:34
Posty: 2
Post Re: Shiru Shogun 10 Power vs Plug 10.1
Przez chwile miałem do czynienia z plugiem i myślę ze w kwestii filmów i pdf sprawdził by się dobrze. Duży jasny ekran, kąty widzenia b.dobre, szybko się przewija pliki pdf, szybko się ładują. A shiru to trudno powiedziec ale sądząc po ilości wpisów nawet na tym forum o usterkach i innych problemach z nim związanych to nie wiem czy wydaje się jeszcze atrakcyjny


Pon 18 Lut 2013, 18:17
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pią 25 Sty 2013, 10:06
Posty: 18
Post Re: Shiru Shogun 10 Power vs Plug 10.1
witaj,
ja ze swojej strony moge polecic shiru shogun 10 power jako tablet jest fajny i szybki ...
ale jesli chodzi o awaryjnosci oraz gwarancje no to niestety odradzam.
x-kom sie wypina na awaryjnosc, a serwis gwarancyjny tez niestety ułomny. jakbym mógł to bym zwrócił tego tableta i wziął jakiś markowy ktory ma duzo lepsze warunki gwarancji.
patrząc teraz na sprzęt elektroniczny to przede wszystkim gwarancja aby nie bylo problemow.

pozdr.


Wto 19 Lut 2013, 00:20
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7676
Post Re: Shiru Shogun 10 Power vs Plug 10.1
zbynior napisał(a):
witaj,
ja ze swojej strony moge polecic shiru shogun 10 power jako tablet jest fajny i szybki ...
ale jesli chodzi o awaryjnosci oraz gwarancje no to niestety odradzam.
x-kom sie wypina na awaryjnosc, a serwis gwarancyjny tez niestety ułomny. jakbym mógł to bym zwrócił tego tableta i wziął jakiś markowy ktory ma duzo lepsze warunki gwarancji.
patrząc teraz na sprzęt elektroniczny to przede wszystkim gwarancja aby nie bylo problemow.

pozdr.


Prosimy rozwiń swoją wypowiedź. Jaki problem wyżej przez Ciebie omawiany występuje z urządzeniem.

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Czw 21 Lut 2013, 13:02
Profil WWW
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pią 25 Sty 2013, 10:06
Posty: 18
Post Re: Shiru Shogun 10 Power vs Plug 10.1
bardzo proszę poniżej:
- podczas normalnego działa rozłącza się sieć LAN -WiFi, pomagał na jakiś czas twardy restart.
- po uśpieniu tabletu a następnie wybudzeniu sieć WiFi nie potrafi się połączyć, pomaga jedynie twardy restart
- na chwilę obecną tablet się nie uruchamia, w niedzielę był ładowany pracował normalnie, bateria była na poziomie 50%.obecnie nie chce się uruchomić

Zalecenie serwisu aby wykona przywrócenie fabryczne jest troche nie na miejscu gdyż kasują się wszystkie ustawienia. A nie mam zamiaru konfigurować pocztę firmową i prywatna, ponownie wgrywać aplikacje zainstalowane.
Rozumiem że sprzęt może się psuć ale nie po to wydałem 1tys. pl aby nie używać go tylko patrzeć i walczyć z serwisem.

Zgłoszenie gwarancyjne jest realizowane przez Państwa sklep.
Próba mojego kontaktu z Państwa serwisem pełźnie prawie na niczym gdyż czas odpowiedzi to czasem jest 1-2 dni.
Napisałem również do RS z prośbą o informację ale niestety od ponad tygodnia nie otrzymałem żadnej informacji, nawet odpowidzi na emaila.

Niestety ale nie potrafię zrozumieć dlaczego klienci są tak zlewani. Można po tym wnioskować iż fajnie jest jak klient kupić i nic sie nie dzieje ze sprzętem ale jak już coś nie działa to nie my. Otóż też pracuję w działce IT i jeśli przychodzi do mnie zgłoszenie serwisowe to mam obowiązek odpowiedz na nie. Jeśli mój przełożony by się dowiedział iż nie załatwiam należycie sprawy to bym dostał ostro zjebkę bo wiadomo iż nie zadowolony klient może już nic więcej nie kupić a po za tym rozpowie na mieście iż brak firmie XXX kompetencji i działa zlewająco ...

Była stare takie powiedzienie: " Heniek trzymaj ścianę, a ja lecę po pieniądze"

pozdrawiam


Pią 22 Lut 2013, 13:32
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pią 22 Lut 2013, 21:51
Posty: 19
Post Re: Shiru Shogun 10 Power vs Plug 10.1
mam tak samo jak ty w pkt.3, zrób twardy reset(dziurka) i powinien odpalić, tablet porażka !!!!


Pią 22 Lut 2013, 22:39
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pią 25 Sty 2013, 10:06
Posty: 18
Post Re: Shiru Shogun 10 Power vs Plug 10.1
robiłem tez to ale nie pomogło więc oddałem tablet na serwis niecałe 2 tygodnie temu.
dostałem info przed chwila ze niby jest juz do obioru ...
ciekawe co wymienili ??:) a może nic a tylko podłubali igiełka i serwisant miał szczęście:)

pozdrawiam


Pią 22 Lut 2013, 22:46
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Pią 22 Lut 2013, 21:51
Posty: 19
Post Re: Shiru Shogun 10 Power vs Plug 10.1
mój był na to w serwisie i nic wszystko ok, jak usypiał sie na amen tak usypia, pomaga jedynie reset(długo trzeba trzymać)


Pią 22 Lut 2013, 22:51
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7676
Post Re: Shiru Shogun 10 Power vs Plug 10.1
Czy kontaktowałeś się ponownie w tej sprawie z gwarantem?

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Wto 26 Lut 2013, 15:33
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 12 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.