laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Nie 28 Kwi 2024, 02:55



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8 posty(ów) ] 
 Szukam tablet z 3g 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Śro 16 Sty 2013, 12:19
Posty: 4
Post Szukam tablet z 3g
Witam. Chciałabym kupić tablet tak średnio do 1500zł. Czego oczekuję:
-modem 3g
-odtwarzał większość gier
-dobra jakość wyświetlacza
-system android
-minimum dwa rdzenie
-przednia kamera do korzystania ze skypa
-możliwość używania kabla usb, który używam teraz do swojego telefonu motoroli pro plus (np. teraz korzystam z internetu poprzez modem internetowy/mobilny na laptopie, a w telefonie mam wykupiony pakiet internetowy -siec orange).
-chcę kupić sobie karte sim orange free i poprzez doładowywanie sobie korzystac sobie z internetu na tablecie
potrzebuję tabletu który bedzie łapał nie tylko sieć 3g ale również gsm edge-2g (obecnie w telefonie nie wyłapuje mi 3g gdyz mieszkam po za miastem)- w telefonie mam tylko sieć edge.
Czytałam trochę o Google Nexus 3G 32Gb- ma procesor Tegra3. Czy ten tablet jest wydajniejszy od Samsunga Galaxy Tab 2 7.0 3G GT-P3100? Który lepszy? A Kiano Core 10.1 Dual 3G? Jest tańszy od tych dwóch poprzednich co wymieniłam. Czytałam że procesor Rockchip RK3066 też jest dobry. Co sądzicie? Oraz ostatni,który wpadł mi w oko to NavRoad NEXO 16GB 3G. Lecz sa też negatywne komentarze na temat tego tabletu. Też ma procesor Rockchip RK3066.

Głównie tablet będzie do przeglądania netu, korzystania z gg, skypa, grania w jakieś niezbyt wygórowane gry. Dobrze by było, żeby tablet miał w miare silny sygnał sieci. Nie wiem jak się to nazywa,ale żeby łatwo łapał sieć. Dobrze łapał sieć edge. Głównie będę korzystać z tabletu po za miastem, na wsi, więc żeby nie było problemu z łapaniem zasięgu. Oraz żeby działała na tym tablecie karta sim orange free.

Proszę o radę jaki wybrać tablet, żeby mi służył długo. Może jakiś inny polecacie?? Z góry dzięki za odpowiedzi.


Śro 16 Sty 2013, 12:55
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7675
Post Re: Szukam tablet z 3g
W przypadku zakupu poprzez sklep internetowy, ma Pani możliwość zwrotu towaru do 10 dni bez podania przyczyny. Przykładowo zakupując tablet NEXO 3G, okazuje się, że tablet nie spełnia oczekiwań, jest możliwość zwrotu towaru w terminie przedstawiony powyżej. Zwracane urządzenie musi być w stanie idealnym oraz dostarczone kompletne.

W przypadku pytania o wydajność Asusa Google Nexus 7, oczywiście jest on wydajniejszy od urządzenia Samasung. Nexus 7 wyróżnia się na tle konkurencji, długim wsparciem aktualizacji systemu Android, który wciąż jest dopracowywany, a każda nowa wersja odsłania nowe możliwości. Prosimy pamiętać, iż ASUS Nexus 7 nie posiada złącza HDMI, MicroSD, co w przypadku wcześniej omawianych modeli jest standardem.

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Czw 17 Sty 2013, 12:45
Profil WWW
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Śro 16 Sty 2013, 12:19
Posty: 4
Post Re: Szukam tablet z 3g
Czy na tablecie internet z sieci edge będzie działał tak samo, jak mam teraz w telefonie poprzez wykupiony pakiet? chodzi mi o to, czy tablet będzie w miarę tak samo załączał, ładował strony internetowe jak w telefonie? w telefonie mam tylko siec edge. jak przełańczam na 3g, nie mam sieci. mieszkam na wsi. jak byłam ostatnio w małym mieście- Piotrków Tryb. od razu połończyło mnie z 3g. wiadomo. jeśliby tablet w miarę z taką samą szybkością ładował strony internetowe , jak to mam w przypadku telefonu, nie oglądałabym się i kupiłabym. i tak mam zamiar korzystać z internetu poprzez orange free. doładowywałabym kiedy bym chciała i potrzebowała internet. dla mnie byłoby to wygodne. tylko boję się że jak wezmę tablet, to może mi na wsi internet nie chodzić, albo bardzo wolno. dlatego, który tablet z 3g byłby najbardziej wydajny w sensie łapał dobrze sygnał sieci itd. nie wiem jak to ująć. chodzi o to, żeby tablet wyłapywał sieci, nie gubił jej. może ktoś poradzić, czy Nexus 7 3g byłby dobry? dobrze wyłapuje sygnał sieci, nie gubi go? a Navroad nexo 3g? słyszałam że sa problemy z wi fi w tym tablecie jak i z zasiegiem 3g? więc chyba odpada? a jeszcze samsung 2.7.0? jak w tym tablecie?


Sob 19 Sty 2013, 14:11
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7675
Post Re: Szukam tablet z 3g
basia8622 napisał(a):
Czy na tablecie internet z sieci edge będzie działał tak samo, jak mam teraz w telefonie poprzez wykupiony pakiet? chodzi mi o to, czy tablet będzie w miarę tak samo załączał, ładował strony internetowe jak w telefonie? w telefonie mam tylko siec edge. jak przełańczam na 3g, nie mam sieci. mieszkam na wsi. jak byłam ostatnio w małym mieście- Piotrków Tryb. od razu połończyło mnie z 3g. wiadomo. jeśliby tablet w miarę z taką samą szybkością ładował strony internetowe , jak to mam w przypadku telefonu, nie oglądałabym się i kupiłabym. i tak mam zamiar korzystać z internetu poprzez orange free. doładowywałabym kiedy bym chciała i potrzebowała internet. dla mnie byłoby to wygodne. tylko boję się że jak wezmę tablet, to może mi na wsi internet nie chodzić, albo bardzo wolno. dlatego, który tablet z 3g byłby najbardziej wydajny w sensie łapał dobrze sygnał sieci itd. nie wiem jak to ująć. chodzi o to, żeby tablet wyłapywał sieci, nie gubił jej. może ktoś poradzić, czy Nexus 7 3g byłby dobry? dobrze wyłapuje sygnał sieci, nie gubi go? a Navroad nexo 3g? słyszałam że sa problemy z wi fi w tym tablecie jak i z zasiegiem 3g? więc chyba odpada? a jeszcze samsung 2.7.0? jak w tym tablecie?


Tablet niema wpływu na mapę zasięgu udostępnioną przez operatora w danym obszarze. Jeśli telefon komórkowy nie łączy się z siecią 3G, oznacza to, iż w miejscu zamieszkania sygnał operator pozwala połączyć się tylko w maksymalnym zakresie EDGE. Najlepiej jest upewnić się u swojego operatora oraz porównać u innych operatorów, jakiej jakości udostępniany jest sygnał w miejscu zamieszkania.

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Śro 23 Sty 2013, 18:12
Profil WWW
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Śro 16 Sty 2013, 12:19
Posty: 4
Post Re: Szukam tablet z 3g
A który tablet z 3g ma najmocniejszy modem 3g? Tzn. dobrze łapie sygnał sieć gsm, edge?


Pon 28 Sty 2013, 11:17
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7675
Post Re: Szukam tablet z 3g
basia8622 napisał(a):
A który tablet z 3g ma najmocniejszy modem 3g? Tzn. dobrze łapie sygnał sieć gsm, edge?


W tym przypadku Nexus 7 będzie posiadał lepszą antenę.

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Czw 31 Sty 2013, 14:44
Profil WWW
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Śro 16 Sty 2013, 12:19
Posty: 4
Post Re: Szukam tablet z 3g
Dziękuję za odpowiedź. Temat zamknięty.


Śro 06 Lut 2013, 09:05
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7675
Post Re: Szukam tablet z 3g
Dziękujemy również i zapraszamy ponownie. :)

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Śro 06 Lut 2013, 11:37
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 8 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 46 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.