laptopy notebooki - komputerowy sklep internetowy
forum.X-KOM.PL
Forum sklepu komputerowego X-KOM
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: Sob 27 Kwi 2024, 20:44



Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8 posty(ów) ] 
 Dobry tablet do użytku domowego 
Autor Wiadomość
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Sob 07 Kwi 2012, 08:30
Posty: 15
Post Dobry tablet do użytku domowego
Szukałem tabletu do użytku domowego - głownie do przeglądania internetu na kanapie w domu.
Zamówiłem w X-KOM Asus NEXUS 7 cali. Generalnie tablet jest świetnej jakości, tyle, że do użytku domowego wydaje się jednak być za mały.
A do czytania ebooków zbyt błyszczący (jednak kindle to kindle). Jako mobilny się nie sprawdzi, bo nie ma 3G. Zastanawiam się nad oddaniem i kupnem czegoś większego, 10 calowego.

Moje wymagania:
1. tablet bardzo dobrej jakości wykonania
2. 10 cali bardzo dobry ekran
3. jak najniższa waga
4. złącze HDMI
5. system ANDROID minimum 4,0 a najlepiej już z Jelly Bean
6. Budget 1000 - 2000 PLN

Co polecacie?


Sob 09 Lut 2013, 07:47
Profil
Komputerowiec
Komputerowiec

Rejestracja: Wto 04 Gru 2012, 20:25
Posty: 320
Post Re: Dobry tablet do użytku domowego
Nexus 10


Sob 09 Lut 2013, 08:40
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Sob 07 Kwi 2012, 08:30
Posty: 15
Post Re: Dobry tablet do użytku domowego
Opson napisał(a):
Nexus 10


Dokładnie nad tym się zastanawiałem. Tylko pytanie zasadnicze - jak już mam wydać ponad 2000 PLN nie lepiej jednak pomyśleć jednak o iPad'dzie jednak?

Jeśli tak to o jakim? IPad 2 czy jednak lepiej Ipad 4 od razu?


Sob 09 Lut 2013, 19:12
Profil
Komputerowiec
Komputerowiec

Rejestracja: Wto 04 Gru 2012, 20:25
Posty: 320
Post Re: Dobry tablet do użytku domowego
Co kto lubi, Android jest dla bardziej zaawansowanych użytkowników - ale za to ma większe możliwości


Nie 10 Lut 2013, 01:40
Profil
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Sob 07 Kwi 2012, 08:30
Posty: 15
Post Re: Dobry tablet do użytku domowego
Opson napisał(a):
Android jest dla bardziej zaawansowanych użytkowników


Dzięki, już wiem dla czego Ipad tak dobrze sprzedaje się w USA :)


Nie 10 Lut 2013, 19:10
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7675
Post Re: Dobry tablet do użytku domowego
W przypadku modelu Nexus 10 informujemy, iż jest on dostępny w naszej ofercie. Bezpośredni link zamieszczamy poniżej. http://www.x-kom.pl/p/122633-tablet-10- ... -wifi.html

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Pon 11 Lut 2013, 17:59
Profil WWW
nowicjusz
nowicjusz

Rejestracja: Sob 07 Kwi 2012, 08:30
Posty: 15
Post Re: Dobry tablet do użytku domowego
Długo się zastanawiałem czy oddać ten NEXUS 7 i kupić Ipada 4 lub Nexusa 10.
Testowałem nawet tablet 10 calowy - ostatecznie zostaję jednak przy Nexus 7, który będzie jednak najlepszy do moich celów -
czytanie treści w Internecie.

1. chyba najlepszy na rynku tablet 7 calowy: świetna estetyka wykonania, doskonała wydajność
2. ultra wygodny, lekki i mobilny (trzyma się w jednej ręce bez wysiłku)
3. 10 calowy sprzęt podobnej klasy kosztuje 2000 PLN czyli do Ipada/Nexusa 10 musiałbym dopłacić drugie tyle
4. przeglądarka internetowa tak czy siak ma opcje wygodnego i prostego skalowania tekstu, tak więc rozmiar czcionek i tak sobie sam ustawiam


Dla porównania tablet 10 cali (nie IPAD) jest dużo lepszy do oglądania filmów (ale od tego mam komputer/telewizor) oraz wyświetla więcej treści na stronie internetowej. Jednakże dla mnie dyskwalifikuje go waga - nie da się trzymać go jedną ręką a i trzymając w dwóch rękach przez dłuższy czas nie jest zbyt komfortowe. Już wolę mojego laptopa 13 cali, bo leży na kolanach i nic nie muszę trzymać.

Tak, że koniec końców zostaję z Nexusem 7 z pełną świadomością.


Pon 11 Lut 2013, 18:26
Profil
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 01 Wrz 2002, 11:00
Posty: 7675
Post Re: Dobry tablet do użytku domowego
Dziękujemy za informację. Temat zostanie zamknięty, z powodu wyjaśnienia zaistniałych okoliczności. Pozdrawiamy i życzymy przyjemnej oraz bezawaryjnej eksploatacji urządzenia. :)

_________________
- Specjalne rabaty dla użytkowników forum
- Promocje, konkursy, kody rabatowe x-kom
- Kanał YouTube x-kom

Oficjalne konto sklepu internetowego, wpisy mogą mieć charakter reklamowy.


Pon 11 Lut 2013, 18:32
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 8 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 47 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Internetowy sklep komputerowy X-KOM posiada w ofercie komputery stacjonarne i notebooki renomowanych producentów. Sprzedajemy tanie laptopy, oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Jeśli chcesz kupić dobry laptop w atrakcyjnej cenie, to jesteś we właściwym miejscu. Potrzebny Ci laptop do gier? Zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko laptop dla gracza, ale również laptop dla grafika, czy studenta. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru notebooków odpowiadających oczekiwaniom Klientów. Gwarantujemy szeroki wachlarz produktów, profesjonalną obsługę i terminową realizację zamówień. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru towaru. Posiadamy sieć salonów zlokalizowanych w całej Polsce.